Sprawdź nas też tutaj

News

Zeus: „Od trzech lat chodzę na lekcje śpiewu”

Polski rap się zmienia.

Opublikowany

 

Polski rap zaczyna być coraz bardziej melodyjny. Jeszcze kilka lat temu, aby wydobyć z kawałka bardziej radiowe brzmienie raperzy zapraszali do refrenów wokalistki. Od jakiegoś czasu sami potrafią pociągnąć wokal na tyle, żeby dało się tego słuchać. Część z nich otwarcie przyznaje, że uczęszcza na lekcje śpiewu. Jednym z takich raperów jest Zeus.

„Regularnie uczę się śpiewać”

Łódzki raper ujawnił, że śpiewanie nie jest dla niego czymś naturalnym. – Jestem bardzo wrażliwy na muzykę, ale od pewnego momentu bardzo się zblokowałem i zacząłem być taki hardy, raczej sztywniutko. Przez długi czas nie miałem kontaktu ze śpiewem. Nie śpiewałem nic latami i wymyśliłem sobie, że chcę śpiewać, bo kocham soul. To mój gatunek numer jeden – mówi raper w rozmowie ze Zbylem w programie „Po drugiej stronie dźwięku”. – Zainteresowałem się tematem, Łukasz Rogini polecił mi nauczyciela śpiewu, poszedłem do niego i od trzech lat regularnie chodzę na lekcje i coraz bardziej się otwieram – tłumaczy Zeus.

Według artysty śpiew daje ogromną radość. – Człowiek potrafi wejść do kabiny zmęczony, pośpiewać sobie godzinę i wyjść naładowany – twierdzi. – Nadal po tych trzech latach próbując jakiejś melodii nie czuję się z tym pewnie. Myślę, że to jeszcze wiele lat minie zanim stanie się to dla mnie naturalne – dodaje.

Dyskografię Zeusa zamyka album „To pomyłka” wydany 28 września 2018 roku. Obecnie raper jest w trasie koncertowej po Polsce.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
sada

lepiej niech zacznie chodzić na lekcje rapu XD

rasista

ale po huj ?

Naśladowca Odb

ha e ęileedlc jnutsśhdzepc :awrezu ” o Z„Otck

WINI

TY TO SIĘ LEPIEJ ZAJMIJ HODOWLĄ JEDWABNIKÓW

RUCHAM TWOJ CUKIER

MOŻE NIECH SIĘ JESZCZE ZAJMIE OPIERDALANIEM KUTASOW. A NIE TO NIE ON JUŻ TO ROBI.

Odb

Lata zeusa śpiewają o lekcjowaniu na trzech chodzeniach

AMEBA NA SALCESONIE

YEAHHHHHHHHHHHH DEBILU JEBANY NIE MA JAK POMALOWAĆ GRZEJNIK FARBĄ DO ŚCIANY ALBO W TEN SAM KOLOR BUAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHA

Young Stuleja

Najgorsze jest to że ten śmieć mieszka w bloku i tam sobie zrobił studio i biedni mieszkańcy muszą jakis jego wypocin słuchać.

karq

hahaha szkoda ze zero skilla xd nie osmieszalby sie leszcz

Kaszysz

I co, niby ma to pomóc przestać ci się seplenić?

00:12 i 17

Opublikowany 17 godzin temu Przez Maxymilian Hozer

00:12 i 17

12:59 7

Popularne