Sprawdź nas też tutaj

News

Zeus: „Robię płyty, żeby dowiadywać się czegoś o sobie”

Raper tłumaczy, że jest introwertykiem.

Opublikowany

 

Zeus

28 września ukazała się nowa płyta Zeusa „To pomyłka”. Z okazji premiery krążka Kuba Głogowski przeprowadził wywiad z łódzkim raperem.

Podczas rozmowy Zeus stwierdził, że do dzisiaj nie rozumie, że jego muzyka może oddziaływać na innych. – Rozumiem, że czyjaś muzyka działa na mnie i rozumiem, że moja działa na mnie, jak ją tworzę, ale że inni się z tym utożsamiają to dalej jest jakiś absurd – mówi raper.

Zeus przyznał także, że generalnie jest bardzo zamkniętą osobą. – Muzyka dała mi to otwarcie. W momencie, kiedy zaczynam ją robić, to się otwieram. Ja się wielu rzeczy dowiedziałem o sobie pisząc te teksty. Wydaje mi się, że płyty robię po to, żeby się rozwijać i dowiadywać rzeczy o sobie. To nie jest tylko po to, bo sprawia mi to przyjemność. Zastanawiając się, co myślę o danym problemie uczę się też siebie i ewoluuję. Wydaje mi się, że po to są te płyty. Wszystkie rzeczy, które dzieją się wokół, to rykoszety – wyjaśnia.

Poniżej pełna rozmowa Kuby Głogowskiego z Zeusem.

 
9 komentarzy
9 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Ryszard Graniecki
2 lat temu

O prozę! A ja myślałem, że dla pieniędzy.

cidzy
2 lat temu

Lubię jego twórczość,ale nowej płytki jeszcze nie słuchałem.

Vampa
2 lat temu

Zeus to top raperów w PL. Technika kozak, teksty również bardzo dobre,różne tematycznie co jest dużym plusem i wyróżnia na tle sceny, kilka rodzajów flow na płyte.

Kujawa
2 lat temu

Wiem, że Tede swojego czasu prZepchnął w głowach podludzi ideę, że rap ma się rymować a nie tam przekaz, ale ktoś taki jak zeus jest potrzebny na scenie, żeby jacyć ludzie z wartościami, też sie bujali po tym kraju.

14:44 7
2 lat temu

18:09 7

wsad-boss90
2 lat temu

skonczyl sie na hipotermi

PSYCHOPATA
2 lat temu

Niedługo dowie się, że jest pedałem.

da3a3
2 lat temu

zeus zawsze byles chujowy.
udal ci sie tylko jeden kawalek
wypierdalaj z tym asluchalnym gownem

cydży
2 lat temu

To będzie z nagrywania tych chujstw powiem ci ze jestes popowym grajkiem z discipolowym zacieciem. No i zwykly łak z miasta meneli.

Popularne