Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Wytwórnia DistrictAREA publikuje trzeci klip z albumu „Meritum.” Za warstwę muzyczną w utworze „Tempo” odpowiadają Deemz / Tomasz „Teka” Kucharski. Album „Meritum” ukaże się na rynku 29.06.2018.

Zipera to skład będący jedną z legend polskiego hip-hopu, który po sporym czasie braku wspólnych działań postanowił wrócić na scenę. Fu i Pono do tej pory koncentrowali się na solowych projektach, z kolei Koras kojarzony ostatnio był z „Pokojem z Widokiem Na Wojnę”. Czy ewentualny nowy krążek nawiąże do sukcesów albumu „Druga Strona Medalu”? Przekonamy się o tym jeszcze w tym miesiącu.

Limitowaną wersję z autografem i wlepkami możecie zamówić na www.ziperameritum.plTracklista:

01. Meritum.
02. Gdzie one są?
03. Bla Bla
04. Polaryzacja
05. W matni
06. Triumf
07. Tempo
08. Kryzys
09. Sztokholmski syndrom
10. Jest git
11. Klub
12. #pomóż_sobie
13. Skręt
14. Kto?
15. Nie trzeba
16. Przemijanie4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
konio
4 lat temu

Wszystko po staremu. Zgrywają wielkich mędrców kosmosu, a żaden pewnie nawet „Pijanego mistrza” nie oglądał. Jeszcze ten okularnik, udaje że na koniu umie jeździć… Jaaasne. Powycinali wszystkie kadry, gdzie zajebał mordą w błoto i wielki jockey.

...
4 lat temu

18:00

MIRAS X
4 lat temu

Wklej PROSZĘ na Y.T. klipek Z MOJEGO OKNA projekt 134

2K CROWN
4 lat temu

Strasznie nudny kawalek,p piersza Zip Ere kiedys napierdalalem ostro „Wir wydazen” szczegolnie czesto sluchalem, ale to jest chujowe i co z tym Fu przestal na silke juz chodzic?

Popularne