Sprawdź nas też tutaj

News

ZKIBWOY WRACA Z SOLÓWKĄ. GOŚCINNIE M.IN. SMARKI SMARK

Opublikowany

 

Wigilia z Brudnymi?

Oczekiwanie fanów każdego roku w Wigilię na nową płytę Brudnych Serc powoli urasta do rangi kultowej. Tym razem mamy jednak świetne wieści, bo nad solowym krążkiem pracuje Zkibwoy. Raper, którego mogliśmy usłyszeć w tym roku w jednym z singli Emasa zapowiedział…. 

"Płyta się robi i to poważniej niż zwykle, mam już z godzinę materiału, który wciąż jest w powijakach produkcyjnie i rapowo, ale będzie Wam dostarczony, po dobrej selekcji, na pięknym nośniku, w najwyższej możliwej amatorskiej jakości (hue hue).

Nie wiem czy w walentynki, czy w następną wigilię, czy jeszcze za 5 lat, ale kto by się przejął. Czekałeś na nielegal? Czekaj!

Początkowo miały być “szkice”, zupełnie losowe odpowiedzi na “która u mnie i o czym myślę?”, ale z biegiem czasu zrobiło się nieco bardziej refleksyjnie, choć wciąż równie niekoncepcyjnie.

Chcę zrobić winyl, zawsze o tym marzyłem i zawsze byłem pewien, że to zrobię. Nie muszę mówić, że nie jem rapu-papu i to hobby na boku, bo znamy się jak stare psy. To jest dla moich przyjaciół i najbliższych, dla mnie, bo chcę móc dać im coś i postawić to coś na własnej półce. Niech zbiera kurz przez lata, albo niech śmiga po allegro jak jakiś airwolf tej.

Jak się nie znamy, to sorry, ale wyrzygasz hajsy, żeby mi pokryć to, co tu hobystycznie gotuję, taka sytuacja. Lymytyd edyszon będzie, żadnych dotłoków.

Nad płytą pracują ze mną: Drumlinaz/Bitamina, S. Sez, Zone/Pers/Miroff, Kes-a, Chris Kay, Smarki Smark, Szuwar i rzecz jasna dobry tata gang, czyli MŁD/Kedyf.

Oficjalnie nie wiem kto finalnie zagości, ale co by się nie stało, ci ludzie maczali w tym palce…

Płyta będzie nazywała się *PSIAKREW* i będzie najlepszym co ode mnie kiedykolwiek wyszło (znaczy się: trudno nie będzie mi sprostać, pisjoł)."

 

Brudne Serca to skład tworzony przez ikony polskiego podziemia – Zkibwoya i Smarki Smarka. Grupa wydała nielegal "Getto Glow" w 2009 roku i promocyjny singiel "Co Jest Cięte?" rok wcześniej.

 


13 komentarzy
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ejdkfc
6 lat temu

czekanko

łaki dupa cicho
6 lat temu
Reply to  ejdkfc

I to jest wiadomość!
BRD SRC Kurwo!!!
A łaki dupa cicho

Gierka w masakrowanie łaków.
Download:
https://wal_wacka.urwij.pl/

[img]https://oi67.tinypic.com/2v2feae.jpg[/img]

beka_z_cydzego_4eva
6 lat temu

UPRZEDZAM CYDŻEGO TĄ KURWE ŻE JAK ZWYZYWA BRDSRC OD TRUSKÓW TO MU ZERŻNĘ TAK STARĄ ŻE BĘDZIE CHODZIŁ GŁODNY PRZEZ MIESIĄC. CIESZYMY SIĘ BARDZO ŻE NAJPIERW EIS A TERAZ BRUDNE SERCA WRACAJĄ BO TO JEST KURWA DOBRA MUZYKA A JAK ZACZĄŁEŚ SŁUCHAĆ RAPU OD KURTA ROLSONA TO CHUJ CI DO DUPY FRAJERZE W RONDLU I JORDANACH ZA PENSJE MATKI. TAKŻE CYDŻY PILNUJ SIĘ JAK CHCESZ ŻEBY MAMA NADAL MOGŁA CHODZIĆ. POZDRAWIAM SERDECZNIE

globglob
6 lat temu

szkoda tylko że eis się z flow cofnął, legenda jak huj, środowisko samo to wmówiło, spytaj fanów wygra magik

cydży
6 lat temu

CO TO ZA POWRACAJĄCE PO HAJS TRUSKI I ŁAKI. POSŁUCHAJCIE NIEUDACZNICY JAK PRZEZ LATA NIKT O WAS NIE SŁYSZAŁ I NIE OSIĄGNELIŚCIE MINIMUM SUKCESU TO TAK SAMO BĘDZIE DALEJ. WIĘC ZAPRZESTANCIE KOMPROMITACJI BIEDNE TRUSKI.

izaaka
6 lat temu

Jebac smarkiego, tylko pelson

Zartowałem, czekam z chujem w garści

WaszkaG
6 lat temu

Ponoć Smętino będzie blokować każdy numer.. i ogólnie chce zablokować całą płytę, a i powiedział że da 100 patyków za strzał z klawiatury..

Beatyyyyy!!!
6 lat temu
Smacznego
6 lat temu

A małolaty zdezorientowane bo nie wiedzą o co chodzi, kto to jest haha. Znają tylko deysa i gmll i jeszcze kilku kolegów co freestajluja w szkole na rymach „emce-rece”

:D
6 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=epBtEhej5i8[/youtube]

df
6 lat temu
Reply to  :D

automatyka na basie miód

JEBAĆ flaczki
6 lat temu

PO PIERWSZE GDZIE TAM KURWA NAPISANE JEST ŻE SMARKI NA FEACIE?
PO DRUGIE – ONI NIE WYDALI PŁYTĘ, TYLKO SAM PROMOMIX, A PŁYTĘ WYDALI FANI

JEŚLI SIĘ MYLE, POPRAWCIE MNIE

kot
6 lat temu

[img]https://65.media.tumblr.com/68d8931886478a38fdc8ff00abfe8441/tumblr_oh1c7oAKbA1vpnx31o1_1280.jpg[/img]

Popularne