Sprawdź nas też tutaj

News

Zkibwoy z Brudnych Serc wraca z płytą!

Album trafił już do tłoczni.

Opublikowany

 

Zkibwoy

Założony przez Smarki Smarka i Zkibwoya zespół należy do tych grup, które stają się legendą jeszcze przed wydaniem płyty. W przypadku Brudnych Serc wystarczyły solowe dokonania członków grupy i seria pojedynczych nagrań. Nigdy nie wydali pełnoprawnego albumu, a był nawet moment, że zawiesili działalność i prowadzili między sobą beef.

W oczekiwaniu na kolejną wspólną płytę Smarka i Zkibwoya, która pewnie nigdy się nie ukaże, otrzymujemy konkretne informacje na temat solowej płyty tego drugiego.

Zkibwoya mówi… psiakrew

Powrotna płyta Zkibwoya miała się planowo ukazać pod koniec 2018 roku. Niestety tak się nie stało, a Starszy Brat poinformował wtedy tylko: – Niestety bez szans na ZKI solo w tym roku. Wszystko się wlecze, ręce opadają ale co zrobisz, hip hop na nielegalu ziomalu – napisał w ubiegłym roku.

Teraz na Tumblrze Starszego Brata pojawiły się nowe wieści na temat krążka „Psiakrew”. – No, jak to nie będzie ta jesień, to już ch*j serio. Jest materiał, jest okładka, po chyba 4 czy 5 latach od pierwszego wersu i bitu, mamy dla Was ekscytującą nowinę: że będziemy informować dalej – możemy przeczytać pod grafiką, którą możecie zobaczyć poniżej.

Tracklista

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku otrzymaliśmy też tracklistę całego materiału. Nie wiemy jednak czy jest ona nadal aktualna.

Strona A
01 Intro (ft. Ziga Murko, Muflon na nieświadomce)
02 Ciemność, płyty i ja
03 Chłopcy z placu
04 Psi Duch (ft. Vito)
05 Polski Ziemniak (skit Jeżozwierz)
06 TRR TRR (ft. Kedyf, MŁD)

Strona B
07 San Junipero (ft. Junes, DJ Ike)
08 Ikona
09 Przepraszam Żonę (skit Kedrig Pawlar)
10 Empatia
11 Tating 2.0
12 Outro / Kantry Szanciarskie (skit Yacooth)

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Pawel

Ten diss miedzy nimi byl na beke po prostu dla zartow….
66-400 BRD kurwo

luczjano

Przynajmniej coś konkretnego. Gratulacje dla redakcji.

TrustWorthy

Ja tam czekam na powrót składu „Projektanci”

Cogf

Nareszcie coś o rapie kurwa

JAN SCHUJASZCZANIE

Jaranie się tym chujstwem i oczekiwanie na to jest pedalstwem i fanatyzmem. Ci kurwa co czekali na brd src pewnie od 10 lat wynajmują pokój(albo mieszkają z MATULĄ), są po 30, wpierdalają zupki chińskie i słuchają lat 90 z USA i 00 z cebulandii bo przecież prawdziwy rap umarł. Ciekawe jak się ich życie potoczy dalej jak w końcu dostaną na wigilie te pierdolone 30 minut wysrywu jakiegoś lamusa hahahahha nawet mi was nie żal

Naczelnik

Ale energii zmarnowales na klepanie paluchami w klawe xs

Popularne