Sprawdź nas też tutaj

News

ZŁOTA I PLATYNA DLA POLSKIEJ WERSJI I DIXON37

Opublikowany

 

ZPAV przyznał kolejne wyróżnienia.

Jano i Hinol mają powody do zadowolenia. Aż trzy single z ich najnowszej płyty "Notabene" uzyskały właśnie złote i platynowe wyróżnienia. "To już nie to jest" oraz "Oddalam się" pokryły się złotem za 10 tysięczną sprzedaż, a singiel "Lepiej to zostaw" uzyskał status platynowy.

 

Wyróżnienie otrzymał także inny skład wywodzący się z wytwórni DistricArea – Dixon37. Warszawiacy uzyskali złoto za numer "Mam plan", w ktorym gościnnie pojawia się Nizioł i Hinol.

 

___

1 płatne pobranie digital utworu w formie pojedyncze nagranie audio (single track) , muzyka w tle (ringback tone) lub dzwonek telefoniczny wykorzystujący wyłącznie oryginalne nagranie (master ringtones), lub ilość 250 szt. streamów (odsłuchów) jest równoznaczna ze sprzedażą 1 singla. Kwalifikowane są single, których premiera odbyła się od 1 stycznia 2015 roku.

10 tys. = złoto, 20 tys. = platyna, 100 tys. = diament.

0 0 votes
Article Rating
 
10 komentarzy
10 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
BEEZY
5 lat temu

A TEDE TO KURWISKO 🙂

KYE
5 lat temu
Reply to  BEEZY

A KYE TO CIPA

Mat
5 lat temu
Reply to  KYE

Łaki polskie gowno

kęke pedo
5 lat temu

GÓWNIANE ZŁOTA I PLATYNY ZA WYŚWIETLENIA

O_b_ _ _w_ k_ p _
5 lat temu

Jeden z nielicznych raperów, który zasługuje na szacunek.

Przeszedł chyba wszystkie etapy, jeśli chodzi o kulturę hh. Gdzieś tam bawił się deską, oczywiście miazga na free, no i rap, gdzie aktualny jego poziom, to top 3 w Polsce.
Zanim się wjebał na szczyt, w kurwę mixtape’ow, od chuja luźnych kawałków, od chuja featów. Od zera, do bohatera. Tak jak kiedyś on zapraszał raperów na featy, tak teraz zabijają się o niego. Z jednej strony szkoda, bo kiedyś było tego więcej, a teraz się skupił konkretnie na karierze. Dla mnie szkoda, dla niego lepiej, z głodu na bank nie umiera. Szkoda też, że Nizioł gdzieś tam zamula, bo na równi z Lechem Rochem przechodził te wszystkie etapy, a jest mega utalentowany.
Dudek P69 charakterny zawodnik i nie rzuca słów na wiatr, o czym niektórzy się przekonali, dobitnie.
Dobrze się stało, że Bonus odbił, bo jednak coś mu odjebało. Nikt mu nie kazał wypierdalać, a ten sobie ubzdurał, że będzie robić karierę. Zrobił to w nieelegancki sposób i jeszcze wjebał się na minę w postaci Oskara, który jechał go od kurew, ba, nawet jego panna z nim cisnęła. Ten się kitrał w domu, wygląda jak po chemioterapii. Gdyby wydał chociaż jeden album w tym Steprecords, to inaczej by to wyglądało, nikt by się nie wkurwiał, a w Stepie są zawodnicy, którzy są w innych lejbelach, więc też głupota z odejściem. Chuj z tym, niech dalej produkuje jakieś gówno z talibami.

Ciemna strefa props!

FLAK WIEPRZA
5 lat temu

JEDYNA SŁUSZNA REKACKA NA TEN NEWS!
[img]https://i.imgur.com/iWKad22.jpg[/img]

klakier3
5 lat temu

[youtube]https://static-ec.xhcdn.com/images/spacer.gif[/youtube]

karakan1999
5 lat temu

Obozowy ty pizdo. Spisz juz bo rano znowu będą toba pomiatac w robocie jak szmata nieudaczniku a ja wstane o 9 wezmę kapiel zjem poloze się na tarasie a ty będziesz o tej godzinie zalany potem i po pierwszej zjebce od kierownika.

nawiasNoRaczejnawias
5 lat temu
Reply to  karakan1999

xDDDDDDD

PRAWDZIWY
5 lat temu

ZŁOTO ZA PO………………………BRANIE i PLATYNA BEKA

Popularne