Sprawdź nas też tutaj

News

Zmiana formuły Młodych Wilków Popkillera

W tej edycji nie usłyszymy Cypherów.

Opublikowany

 

Wczoraj poznaliśmy ostatniego uczestnika ósmej edycji Młodych Wilków, którym okazał się Janusz Walczuk. Teraz, gdy wszystkich jedenastu artystów zostało ujawnionych, przyszedł czas na ogłoszenia muzyczne. W tym roku nadchodzą zmiany, a najistotniejszą z nich jest rezygnacja z Cypherów.

– W tej edycji nie będzie Cypherów. Zamiast tego Wilków podzieliliśmy na 4 grupy, które spędziły cały dzień w studiu z cenionymi i wszechstronnymi producentami, by stworzyć od zera wspólne utwory. Zarówno brzmienie jak temat zależały od nich samych, co pozwoliło pokazać więcej niż w surowej cypherowej formie. Następnie ćwiartki z rundy pierwszej połączyliśmy w dwie połówki, które przygotowały dla Was dwa bangery na bitach czołowych polskich producentów. Koniec? Nie – w ostatnim etapie wszyscy w końcu spotkali się razem w finałowym wspólnym utworze – poinformowali przedstawiciele popkillera w mediach społecznościowych.

W ramach ósmej edycji Młodych Wilków usłyszymy łącznie 18 utworów: 4 tworzone w pierwszej rundzie, 2 w drugiej, 1 wspólny oraz 11 solowych numerów. Na pierwszym numerze tej edycji udzielą się Kara, Cukier oraz Feno na bicie wyprodukowanym przez Ramzesa.

9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
NIESŁUCHAMŁAKÓW
1 rok temu

Nic dziwnego. We Freshmanach XXL zawsze daje cyphery. Prawdziwe cyphery, czyli grupowy freestyle. Wy dawaliście zwykłe pisanki grupowe, a teraz nawet nie próbujecie tego ukrywać, bo wielce utalentowani polscy „raperzy” nie umieją nawet na szybko skleić wersu na papierze. Gdyby byli na prawdziwym free bez pisanek to już w ogóle by była tragedia, pewnie Lil Mosey przy nich brzmiałby jak król rapu.

Odb
1 rok temu

Zmiana formuły kąpieli Młodych Transów Popanalera

teges
1 rok temu
BonusMPK
1 rok temu

W tej edycji nie będzie tranzystorów, zamiast tego pedałów podzieliliśmy na 4 grupy które spędzą cały dzień w wannie z Rafaello by stworzyć od zera wspólne pornosy.

W ostatnim etapie wszyscy spotkają się na wspólnym gangbangu.

Karate horror death killer juggalo 666
1 rok temu

Young shit!

Shawn Kemp, Adolf Hitler Bill Gates 666
1 rok temu

Same żydki w sejmie polaczkowym!

kkk
1 rok temu

musicie zmienić nazwe na popfrendly , popkiller już niestety nie oddaje waszej formuły. kiedy margaret w młodych wilkach??

Tokugawa
1 rok temu
Reply to  kkk

Pewnie w następnej edycji z kurwa tym marnym aktorzyną i tym cwelikiem youtuberkiem

lindax
1 rok temu

Dzień, kochanek… Najlepszy serwis dla szukających dziewczyn do seksu – http://relax24.club

Popularne