Sprawdź nas też tutaj

News

Znamy lokalizację SBM FFestivalu

„Reżim sanitarny nakazuje działać nam w jeszcze większych przestrzeniach”.

Opublikowany

 

Jubileuszowa edycja SBM FFestivalu, czyli największego święta fanów SBM Label i samej wytwórni odbędzie się w dniach 26-27 sierpnia na torze wyścigów konnych Warszawa – Służewiec.

– Cieszymy się, że w końcu możemy ogłosić lokalizację imprezy. Wbrew pozorom miejsc w Warszawie, gdzie mógłby odbyć się SBM FFestival jest niewiele, ponieważ reżim sanitarny nakazuje działać nam w jeszcze większych przestrzeniach. – mówi Magda Dubrawska, właścicielka SOLD OUT Agencji organizującej wydarzenie.

Ogłoszeniu lokalizacji towarzyszyła gra miejska zorganizowana przez zespół festiwalowy. Słuchacze SBM Label, kierując się wskazówkami publikowanymi na Instagramie SBM FFestivalu, wyruszyli szlakiem miejsc związanych z artystami i poprzednimi lokalizacjami festiwalu. Po raz pierwszy festiwal potrwa dwa dni i odbędzie się w plenerze, tym samym zaznaczając swoje miejsce na mapie największych letnich festiwali muzycznych. Na żywo wystąpią wszyscy artyści hip-hopowej wytwórni SBM Label, czyli Adi Nowak, Bedoes, Beteo, Białas, DJ Johny, Fukaj, Janusz Walczuk, Kacperczyk, Lanek, Mata, Moli, Solar, White 2115. Nie zabraknie wyjątkowych gości specjalnych, którzy będą sukcesywnie ogłaszani wraz ze zbliżającym się terminem wydarzenia. SBM FFestival to nie tylko dwa dni pełne koncertów, ale też SBM Space, czyli przestrzeń dla około festiwalowych atrakcji i stref tematycznych.

Bilety są dostępne na stronie www.sbmffestival.pl, w aplikacji Going oraz stacjonarnie w każdym salonie Empik w całej Polsce.

8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
beka z p0lek
1 rok temu

Co robi p0lka w szambie?
– Układa klocki.

Rafalala
1 rok temu

A afterek u mnie w wannie!

żENADA
1 rok temu
Reply to  Rafalala

beeforek rozporek

TESTOSTERON ŻARŁACZA TĘPOGŁOWEGO
1 rok temu

Znamy lokalizację BDSM FFeministivalu

Imponujący anal
1 rok temu

Kurwa ja to miałem napisać

Popularne