Sprawdź nas też tutaj

News

Znamy oficjalną przyczynę śmierci Maca Millera

Raper zmarł przed dwoma miesiącami.

Opublikowany

 

Mac Miller

7 września Mac Miller został znaleziony nieprzytomny w swoim domu w Los Angeles. Chwilę po przyjeździe pogotowia raper zmarł. Jak podało w oświadczeniu biuro koronera w Los Angeles powodem śmierci była mieszanina narkotyków z alkoholem.

W opublikowanym raporcie możemy przeczytać, że Mac Miller zmarł na skutek „przyjęcia toksycznej mieszanki leków z narkotykami i alkoholem”. Na miejscu zdarzenia znaleziono m.in. znaczne ilości kokainy, leków i dużo pustych butelek po alkoholu. – Ślady białego proszku były obecne prawie w każdym pomieszczeniu – podkreślono w raporcie. W organizmie artysty znaleziono m.in. fentanyl, bardzo silny lek przeciwbólowy.

Mac Miller miał 26 lat.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
terrorym

PEWNIE DOBRY KOKSIK A NIE PSYCHO KOKA OD SMIECIA KACA BALAGAME

Kifar

Bywa

Ryszard Graniecki

Fentanyl po raz kolejny doprowadza do śmierci rapera. Wcześniej zszedł Lil Peep, przez połączenie fenta z alko i benzo. Fent jest 100x silniejszy od morfiny, a 1mg fenta może doprowadzić do śmierci dorosłego człowieka. Jescze niejeden raper się przekręci przez fentanyl. RIP Mac!

beka

a po co oni to biorą? jaka pizda jest po fentanylu?

RIP MAC MILLER

Kupują jakieś lewe tabletki przeciw depresji które mogą być zanieczyszczone tym opioidem. Piją do tego alkohol i schodzą z tego świata. Jeśli brali by tabletki z apteki a nie z ulicy to by nie były jakieś lewe.

WNS

Proste, zaczynali od kody potem vicodiny, oxy i fentanyl. Na chuj cpać here, jak apteka jest lepsza.
Fentanyl na pewno nie jest silniejszy 100x od morfiny. fent i benzo, duzo osob zeszło, cóż… ja ładowałem 16mg z 10mg klona. Były złote strzały, ale kurwa nie
coś mnie trzyma tu i nie moge
przeszłość///

pawelec777

Smutno

Kaczan120

Kolejna po lil pipie ciota która zmiksowała dragi z fentanylem xD

Bartek

LIL Ksan dał mu z Kłebonifacym za dużo ksanu i koleżka się przekręcił. Przecież to normalne

dasdas

ale zaskoczenie

cydży

a chuj mie to, miał hajs a cpal najgorsze gowna, to tak samo jakby kupowal salceson albo pasztetowa dla biednych podludzi mając hajsy

cgy

Chuj w tego cpuna ale od salcesonu i pasztetowej to ty się odpierdol!!

Popularne