Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Znamy pierwszego uczestnika projektu StartPro

Inicjatywa skierowana jest głównie dla debiutujących hip-hopowców.

Opublikowany

 

Pojawił się pierwszy klip w projekcie StartPro. „Dźwięki syren” od Zawy to hip-hopowa refleksja opowiadająca o trudnych doświadczeniach i przeżyciach. Raper otwiera się i zdradza szczegóły trudnej przeszłości związanej z toksycznym miastem oraz kulturą blokowisk.

Zawa to pochodzący z Olsztyna 33-letni raper. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął od rapowania dla siebie i znajomych, a także freestylowania. Jak podkreśla – rap pomógł mu spojrzeć na życie z szerszej perspektywy, dlatego jego celem jest ciągła potrzeba zmian, aby skutecznie osiągać postawione sobie cele.

Chcesz być częścią projektu StartPro? Wyślij gotowy klip na maila startpro@stoprorap.pl

O projekcie StartPro

Wydawnictwo StoproRap powołuje do życia nowy muzyczny projekt – StartPro. To inicjatywa skierowana głównie dla debiutujących, młodych artystów hip-hop, którzy szukają możliwość promocji i dystrybucji.

Sprawa jest prosta – zanim opublikujesz swój teledysk w sieci wyślij go do nas. Jeśli się nam spodoba dostaniesz pełne wsparcie promocyjne naszego labelu, łącznie z publikacją klipu na naszym kanale YT i dystrybucją singla we wszystkich dostępnych sklepach cyfrowych. Co ważne! – nie zablokujemy Ciebie żadnymi długoterminowymi umowami. Podpisujesz umowę licencyjną tylko na jeden utwór, bez żadnych ukrytych zapisów pierwszeństwa negocjacji. To będzie tylko Twój wybór czy po ewentualnym sukcesie singla będziesz chciał dalej z nami współpracować, czy może będziesz szukał innej drogi rozwoju swojej kariery. Każda umowa hostingowa będzie na tych samych warunkach finansowych – 50/50.

 
11 komentarzy
11 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
potwierdzone info
2 miesięcy temu

Doszły mnie słuchy jako że stoprocent ssie chuja, nie przynosi zysków i nie ma budżetu na nowych tranzoli w przyszłym tygodniu pierwszy syngiel wypuści nie kto inny tylko sam remek (właściciel tego cyrku na kółkach). Remek będzie nawijał pod discopolowe bity w teledysku ma wystąpić gościnnie zenek martyniuk, doniu i rafalala.

jebak leśny
2 miesięcy temu

potwierdzam. wini tez się dograł

Gnur
2 miesięcy temu

Siema Wini. Sprzedałeś wytwórnię i dostałeś za to hajs, więc teraz nie siej fermentu 🙂

Odb
2 miesięcy temu

Znamy pierwszego dukacza projektu AnalPro

pusia
2 miesięcy temu

100% to dla mnie zamalo 200$ to moja stawka za 15 minut rozmowy juz nie mowie o trzepaniu gruchy bo was kurwy glam rapowe nie stac

........
2 miesięcy temu

Obsrane Gówno nawet nie sprawdzam Elo

Julka 2115
2 miesięcy temu

Kolejne beztalencie, bęg.

ProfesorNaukk
2 miesięcy temu

Przmeek ferguson najlepszy z tej pesudo wytwórni

Klimatyzacja
2 miesięcy temu

zawa zawa wielu się wyprze

pacino aldente
2 miesięcy temu

przemek ferguson rozpierdala prawdziwy hiphopowiec co cpa i rucha a nie ta reszta hipokrytow

markon
2 miesięcy temu

ze szczecina tylko Sawa heh kurde jebac Remika

Popularne