Sprawdź nas też tutaj

News

Znamy wyniki sprzedażowe nowej płyty Pezeta

„Jaram się bardzo”.

Opublikowany

 

pezet w czarnym garniturze
fot. @jakubinafoto

Kilak dni temu Pezet świętował zdobycie platynowej płyty za album „Muzyka Rozrywkowa” z 2007 roku, a już ma kolejne powody do zadowolenia. Tym razem poznaliśmy jaki wynik sprzedażowy osiągnął jego najnowszy album „Muzyka współczesna”.

W miesiąc Pezetowi udało się sprzedać 30 tysięcy sztuk albumu (włączając digital). – Muzyka Współczesna” w 4 tygodnie od premiery osiągnęła status platynowej płyty! Jaram się bardzo i dziękuje Wam. – poinformował raper na Instagramie.

Złota, Platynowa i Diamentowa Płyta – ile trzeba sprzedać nośników?

Zdobycie konkretnego pułapu danego wyróżnienia można osiągnąć przez sprzedaż nośników fizycznych, cyfrowych oraz dzięki streamingowi.

Nośniki fizyczne – należy sprzedać: 15 000 kopii – Złota Płyta, 30 000 kopii – Platynowa Płyta, 150 000 kopii – Diamentowa Płyta.

Nośniki cyfrowe i streaming – tutaj stosowane jest kryterium dochodowe. Samo kliknięcie w dany kawałek nic jeszcze nie oznacza. Artysta i wytwórnia muszą na tych kliknięciach osiągnąć dochód. Tak jak osiągają dochód na sprzedaży fizycznych egzemplarzy. Aby uzyskać po 1 marca 2017 roku któreś z wyróżnień, trzeba udokumentować przychód ze streamingu, dzwonków telefonicznych i muzyki w tle. Przelicznik jest następujący: 20 złotych przychodu jest przyjmowane jako sprzedaż jednego albumu. Sumowany jest przychód ze wszystkich utworów z albumu. By uzyskać Złotą Płytę trzeba sprzedać muzykę za 300 tysięcy zł, Platynę – 600 tysięcy i Diament – 3 mln.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Rapu Fan

Rychu Pejan, Tadzio, Boski i Kalin i Tamten Typ Mesz !!! Przeproscie Mezo, Donia i cala reszte wy obludne grajki pod publike zmienijace swe poglady jak wiatr zawieje !!!!

W.Y.P.I.E.R.D.A.L.A.J...!!!

N.I.G.D.Y…!!!

StatQuo

Popieram marne grajki, teraz przegrywy nie wiedzą jak to rozegrać więc będą dalej brnac w prawilne twarde zasady a na boku będą gościnne występy u cwelozy, pedaliady. Takie to nasze te rapery są tam gdzie sypnął hajsem to grają zupełnie jak orkiestra weselna. Tfuuu
Przeproscie i razem coś nagrajcie.

J Kruk

Bardzo mnie to cieszy, bo moze Małolat odda mi hajs

Pjoter80

Fizyczna plyta Pezeta wyglada jak ochlap i nedza. Okladki jak z iglowej drukarki i najtansze pudelko.

Analnienko wielki powrót jebac wasze stare

Znamy finał analnej orgietki u Cwelzeta „Rucham się ostro w anal”

Sn͡0w̴B̴l4҉a͝c͢k͘

a tede sprzedał 2 tysiące płyt

Masz Małego!

Znamy wyniki sondażowe cieńkiej pyty Peceta

Ononon

Ta płyta ogólnie jest słaba ale sam kupiłem bo Pezet wraca o boże o jezu

Sentino

By uzyskać Złotą Płytę trzeba sprzedać muzykę za 300 tysięcy zł, Platynę – 600 tysięcy i Diament – 3 mln.
——————-

Chcecie komuś wmówić, że ten dzban sprzedał swoją muzykę za 600 tysięcy złotych? Buhahahahaha, już kurwa widzę te kolejki chętnych za płacenie.

Janusz

20pln za plyte razy 30 tys sztuk daje mlocie 600 tys pln

Popularne