Sprawdź nas też tutaj

News

Znamy wyniki sprzedaży płyt Taco Hemingwaya i O.S.T.R.-a

Kolejne sukcesy na kontach raperów.

Opublikowany

 

Taco Hemingway
Taco Hemingway

Związek Producentów Audio Video przyznał kolejne wyróżnienia dla wydawnictw muzycznych. Z przyjemnością informujemy, że płyta Taco Hemingwaya “Cafe Belga” pokryła się platyną, zaś album O.S.T.R. “W drodze po szczęście” osiągnął już status podwójnej platyny.

W obu przypadkach nie zgłaszaliśmy jeszcze do ZPAV sprzedaży cyfrowej. Wyniki opierają się wyłącznie o sprzedaż fizyczną obu albumów, co oznacza, że wyróżnienia zostały przyznane odpowiednio za sprzedaż co najmniej sześćdziesięciu tysięcy – Podwójna Platyna – oraz trzydziestu tysięcy egzemplarzy – Platyna – informuje wytwórnia Asfalt Records.W przypadku Taco Hemingwaya jest to jego druga platynowa płyta. Poprzednią otrzymał za wydany w 2017 r. album “Szprycer”.

Złota, Platynowa i Diamentowa Płyta – ile trzeba sprzedać nośników?

Zdobycie konkretnego pułapu danego wyróżnienia można osiągnąć przez sprzedaż nośników fizycznych, cyfrowych oraz dzięki streamingowi.Nośniki fizyczne – należy sprzedać: 15 000 kopii – Złota Płyta, 30 000 kopii – Platynowa Płyta, 150 000 kopii – Diamentowa Płyta.

Nośniki cyfrowe i streaming – tutaj stosowane jest kryterium dochodowe. Samo kliknięcie w dany kawałek nic jeszcze nie oznacza. Artysta i wytwórnia muszą na tych kliknięciach osiągnąć dochód. Tak jak osiągają dochód na sprzedaży fizycznych egzemplarzy. Aby uzyskać po 1 marca 2017 roku któreś z wyróżnień, trzeba udokumentować przychód ze streamingu, dzwonków telefonicznych i muzyki w tle. Przelicznik jest następujący: 20 złotych przychodu jest przyjmowane jako sprzedaż jednego albumu. Sumowany jest przychód ze wszystkich utworów z albumu. By uzyskać Złotą Płytę trzeba sprzedać muzykę za 20 tysięcy zł, Platynę – 40 tysięcy i Diament- 200 tysięcy.

 


16 komentarzy
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Young Pablo Twice aka kids nightmare
4 lat temu

Fajne ma ta maska dwa otwory na kutasa. Jeszcze się nie spotkałem z taką. Ale nic nie zastąpi czarnych lateksowych a’la gestapo

_aqq_
4 lat temu

głąby nie wiedzo :)))

Inanna, Samael i Akhazu – vol.2 – https://glamrap.pl/eminem-i-dr-dre-szykuja-nowa-muzyke/

———————————-
Szatańskie wersety ( آیات الشيطان) to wersety Koranu, które rzekomo zostały objawione prorokowi Mahometowi przez Szatana, który przybrał postać archanioła Gabriela. W 53. surze pt. „Gwiazda” (ar. An-Nadżm) po słowach:
19. Co myślicie o bóstwach El-Lata i Al-Ozza?
20. I o Manat, trzeciem ich bożyszczu?
miał mu podyktować słowa znane jako „szatańskie wersety”:
21. To najprzedniejsze boginie
22. I można liczyć na ich wstawiennictwo
zmienione w późniejszym objawieniu na:
21. Czyż wy będziecie mieć synów, a Allah córki?
22. Taki podział byłby niesprawiedliwym.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szata%C5%84skie_wersety

Prorok Mahomet nie popełnił pomyłki ani nie posłuchał szatana. Przedstawił dwie wersje: bieżącą, tymczasową, w której opiekę nad siłą wojskową Południa sprawują 3 królowe za pośrednictwem Czarnego Kamienia, oraz wersję docelową, w której niesprawiedliwość – brak własnego Naczelnego Wodza – zostanie naprawiona. Zwracam uwagę, że w Koranie „Allah” jest określeniem własnym dla Samaela.

https://euroislam.pl/app/uploads/2012/03/define-abrogation-islam2.jpg

Juano Pablo Secundo
4 lat temu
Reply to  _aqq_

Wypierdalaj łajdaczyć się z kozą ty jebany beduinie.

cydży
4 lat temu

A chuj mie to obchodzi.

OSTRE
4 lat temu

Jebać wasze zjebane komenty. Tera ja…
Taco coraz lepiej a Ostry wali jakieś chujowe bity.

Igor Stuleja
4 lat temu

Taco w maste wyglada zajebiscie

_aqq_
4 lat temu

Już w czasach Proroka wiedziano, że Naczelnym Wodzem Południa zostanie nefilim, pół-człowiek, pół-bóg. Boska część była oczywista – Akhazu, córka Lamashtu. Nieokreślona pozostała jedynie część ludzka.

https://img.clipartxtras.com/ccdfd3b104b732b2b1d7c3cb6217d874_half-human-half-demon-by-kozeycake-on-deviantart-half-demon-half-human-drawing_1024-768.png

I tu dochodzimy do sedna – połączenie Akhazu z człowiekiem nie miało być zwykłym nefilim, ale połączeniem świadomości, czyli cechy człowieka miały stać się modyfikatorami dla cech bogini.
Stwierdzenie, że wymagania dla człowieka były mocno wyśrubowane, byłoby eufemizmem. :)))
Lista życzeń Samaela miała chyba ze 3 metry, a zaczynała się od podobieństwa do Inanny, wysokiej inteligencji i królewskiego pochodzenia.
Mało tego – potencjalna kandydatka musiała przejść pozytywnie całą serię crash-testów. Nie dziwi więc chyba nikogo, że osiągnięcie celu zajęło grubo ponad 1000 lat. :)))

Twój stary pijany
4 lat temu
Reply to  _aqq_

Samaela-cwela lubię zawsze gościć w moim kroczu, ostatnio tak mi lizał jaja, że aż dostał samonelle. A Akhazu daje dupy mimo zakhazu. Kulam w to gówno.

_aqq_
4 lat temu

Uprzejmie przekazuję wiadomość od Gucci Gang.

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/5Z3ktkpTURBXy9kYjEwNTkyYjQ3ZjZhZDIwNDQyYTcyNmY0ODljNmQ5My5qcGeRlQLNAmwAwsM

Osobiście uznaję ją za idiotyczną, zwłaszcza w świetle wydarzeń z 11 września 2001 :)))

https://g1.dcdn.lt/images/pix/c04f852302d180589e-62288347.jpg

Twój Starry Potter
4 lat temu
Reply to  _aqq_

Tak eksplodują w tobie dwie wieże jak jesteś jebany na dwa baty.

_aqq_
4 lat temu

a przy okazji :)))

Saudis unhappy with the Washington Post’s coverage of the killing of its journalist Jamal Khashoggi are taking aim at Jeff Bezos’ business interests in the Middle East.
Thousands of social media users in Saudi Arabia backed calls for a boycott of Amazon (AMZN) and its regional subsidiary on Monday. Bezos owns the Washington Post and is still by far the biggest shareholder in Amazon.
https://edition.cnn.com/2018/11/05/tech/saudis-amazon-boycott/index.html

Problem leży gdzie indziej – niektórym głąbom proces myślenia włącza się dopiero wtedy, kiedy dostaną dydaktyczny wpierdol :)))

Tragedia w Amazonie. „Jakby ktoś zrzucał na nas bomby”
https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/zawalenie-sie-sciany-budynku-amazonu-2-osoby-nie-zyja/8wxn9eg

http://g-ec2.images-amazon.com/images/G/01/social/api-share/amazon_logo_500500._V323939215_.png

#Bezos #Amazon #HQ2 split #NEOM

_aqq_
4 lat temu

(1/2)
dla wyjątkowych głąbów – jeszcze raz :)))

Na zakończonym właśnie forum współpracy chińsko-afrykańskiej w Pekinie prezydent Xi Jinping obiecał wpompować w najbardziej zaniedbany kontynent kolejne 60 mld dol. w ciągu najbliższych trzech lat. Większość tej sumy to nisko oprocentowane pożyczki na projekty infrastrukturalne. 5 mld ma pójść na zakup towarów wyprodukowanych w Afryce.
Chiny są dziś największym partnerem handlowym, największym zagranicznym dawcą miejsc pracy i największym źródłem inwestycji w Afryce. Budują więcej infrastruktury niż Afrykański Bank Rozwoju, Komisja Europejska, Europejski Bank Rozwoju, Bank Światowy i kraje G8 razem wzięte. Chiny są też największym wierzycielem Afryki. W ciągu pierwszych 15 lat obecnego stulecia pożyczyły 95,5 mld.
Chińskie pożyczki są atrakcyjne, bo nie wiążą się z żądaniami reform ekonomicznych czy politycznych. Chińczycy mają też mniejsze niż Zachód opory przed korumpowaniem.
Niektórzy zarzucają im wręcz „eksploatację” Afryki – nie tylko surowców naturalnych, ale i siły roboczej.
Zachód też grzeszył, a dawał znacznie mniej. Jak pogrzebać głębiej, da się dowieść, że Zachód popełniał w Afryce grzechy podobne do tych, o które obwinia teraz Chiny.

—————————

ciąg dalszy w następnym poście

Pan Jan
4 lat temu
Reply to  _aqq_

NA CHUJ TY SIE TU PRODUKUJESZ NIEDOROZWOJU

_aqq_
4 lat temu

(2/2)
Ekspansja Chin może się nie podobać, ale nie ma dla niej dość atrakcyjnej alternatywy – nie licząc ostatniego wyraźnego wzrostu inwestycji w Afryce ze strony Indii i Turcji. Dlaczego Afrykanie mieliby słuchać ostrzeżeń amerykańskich polityków lamentujących nad chińskim „nowym kolonializmem”, skoro USA nie mają im nic w zamian do zaproponowania? Donald Trump nie sformułował strategii wobec tego kontynentu, na kluczowych stanowiskach dyplomatycznych ds. Afryki wciąż są wakaty.
USA są obciążone brzemieniem imperializmu, Europa – kolonializmu. Chiny jawią się Afrykanom jako świeża, wschodząca siła. I nowa nadzieja.
http://wyborcza.pl/7,75399,23864883,chiny-zmieniaja-afryke-to-dobrze-czy-zle.html

——————————–

#make Africa great again
#Silicon Valey nr 2

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/3/38/Neom_city_logo.png/250px-Neom_city_logo.png

_aqq_
4 lat temu

a przy okazji :)))

miło mi pogratulować zwycięstwa w Melbourne Cup 2018

Cross Counter’s win is the first win by an English horse in the Melbourne Cup and is mega-stable Godolphin’s first ever Melbourne Cup win.
Sheikh Mohammed bin Rashid Al Maktoum, owner of Godolphin, has tried for 20 years to win the great race and has now finally broken through.

https://www.youtube.com/watch?v=QIahwVACtr0

#zasięg bezpośredni do Australii #game hack

_aqq_
4 lat temu

i tak dla przypomnienia :)))

https://www.youtube.com/watch?v=7X6BGUJfCaQ

Popularne