Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Znany lektor interpretuje kawałki Szpaka, Łony i Pokahontaz

Znane kawałki w nowej odsłonie.

Opublikowany

 

Na kanale Jacka Gadzinowskiego ukazał się kolejny materiał z cyklu lektorzy czytają rap. Tym razem Maciej Gutowski interpretuje utwory Łony, Szpaka i Pokahontaz.

3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
EzI
3 lat temu

WSPÓŁCZUJĘ, POWINIEN MIEĆ PODWYŻSZONE WYNAGRODZENIE ORAZ PRAWO DO WCZEŚNIEJSZEJ EMERYTURY

Taki_smieszek
3 lat temu

Jest wersja bez lektora?

massivewp
3 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=AJeWEBZKiTY

Jak początki wyglądały w innych krajach? Dlaczego zdaniem bohaterów nagrania, forma wykonania jest często ważniejsza od samego tekstu? Które z walk z USA są ich ulubionymi? Czy wszyscy battlerzy dobrze freestyle’ują? Sprawdźcie ten filmik!

Specjalne wydanie Massive Word Play!

Z okazji Mikołajków oddaję w wasze ręce przetłumaczony jeden z odcinków VERSUS: FRESH BLOOD 4. Możemy w nim zobaczyć jak Oxxxymiron – lider drużyny Gołębi, aby przedstawić swoim podopiecznym korzenie hip-hopu, tym razem zdecydował się zaprosić niemiecką gwiazdę battle rapu – Tierstara, znanego z organizacji takich battle-lig jak „Rap At Mittwoch” czy „TOPTIER TAKEOVER” (która miała przyjemność gościć Dizastera czy Pat Staya). Cała banda również oglądała wspólnie zachodnie battle dyskutując o istotności formy wykonania występu (performance) na rzecz samego tekstu, a także spróbowała swoich sił we freestyle’u pod klasyczne bity. Po obejrzeniu tego odcinka stwierdziłem, że musicie to zobaczyć. Miłego seansu!

(w opisie filmu znajdziecie również parę słów o tym, czym jest FRESH BLOOD)

Popularne