Sprawdź nas też tutaj

News

Żulczyk: „W końcu jakiemuś raperowi w Polsce przeszło to przez gardło”

Pisarz gratuluje odwagi Żabsonowi.

Opublikowany

 

Jakub Żulczyk

Kilka dni temu Żabson został sprowokowany przez przez niektórych komentatorów do ostrej reakcji na temat swojego ubioru. Raper napisał kilka rozległych komentarzy wypowiadając się też na temat homofobii i rasizmu. Jego wpis został doceniony przez uznanego pisarza i dziennikarza.


Jakub Żulczyk gratuluje Żabsonowi odwagi

Żabson w jednym ze swoich wpisów stwierdził, że polscy raperzy nie wypowiadają się na temat homofobii tylko dlatego, że mogą stracić przez to część fanów. – J*bać rasizm, j*bać homofobię, j*bać ocenianie ludzi po czymkolwiek niż ich czyny. I wiem, że nie tylko ja tak myślę ale ludzie boją się mówić to co myślą ze względu na otoczenie i jego presje. Niby swoboda, niby wolność słowa, ale nikt nie mówi co tak naprawdę myśli, bo jest zastraszony. I w ten sposób są powielane błędne stereotypy i przekonania, bo jak tyle osób tak mówi to przecież nie będę mówił inaczej – napisał raper.

Wypowiedź rapera docenił Jakub Żulczyk: – W końcu jakiemuś raperowi w Polsce przeszło to przez gardło – j*bać rasizm i homofobię. Piona Żabson – napisał dziennikarz na FB.Burzliwa reakcja internautów

Wypowiedź Żulczyka spotkała się z bardzo żywiołową reakcją jego fanów. Nie wszyscy zgodzili się z jego wpisem, a on sam podsumował to takim komentarzem. – Do wszystkich oburzonych kasowaniem postów – mam prawo kasować Wasze głupie, nienawistne, antyhumanistyczne brednie, które włożyło Wam do łba kilku cynicznych demagogów. To mój fanpage. Ja tu rządzę. Czasami piszecie obrzydliwe brednie, a ja je kasuję. Sorry, takie życie. Są fanpagi, gdzie zbierzecie za to masę lajków i klepania po plecach. I nie wyskakujcie mi z wolnością słowa. Bylibyście pierwsi, by ją zaj*bać – napisał.

 
85 komentarzy
85 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ProfesorNauk
3 lat temu

Przez gardło przeszło mu też dużo innych rzeczy

Książę Kubota
3 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

A ty czasem nie miałeś wypierdalać?

ProfesorNauk
3 lat temu

Wyjebane jajca. Glamrapu nie da się zostawić

http://visioner.store/
3 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

Ktoś zna nazwe utworu: 31:30 https://www.youtube.com/watch?v=5wMvdnIQgvw
Nie jest to Group Home?

Chłopak który $am $ię wychował [gdański boowka(R)]
3 lat temu

Kurwiu łapy precz od profesora

Doradcy zawodowi
3 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

Żulczyk i Żanson wspierają ruch robienia kariery przez gardło.

Odhebsu
3 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

117 lajkuw w gure pod takim tepym komentazem.To pokazoje jacy jesteście tu korwa wszyscy glopi.Oczywiście gorąco pozdrawiam i tez daje łapę w gure.

Żulson i Żabson - męsko-męska przyjaźń
3 lat temu

Medialny świat celebrytów popiera ruch LGBT. Ten świat składa się z tchórzów, oportunistów i pieczeniarzy, ludzi, ktòrzy przed każdą decyzją zastanawiają się co jest modne i co im się opłaci (porównaj z postawą Vienia- najbardziej celebryckiego z polskich raperów). Więc mówienie o odwadze to kpina i cyniczna demagogia Żulczyka. Śmieszne jest też mówienie o wolności słowa w kontekście LGBT, o którym wiadomo, że jest cenzorski i zamordystyczny. Niech więc Żabczyk i Żulson w darkroomach gejowskich klubów robią sobie co chcą, ale nie wciskają tej ciemnoty o uciśnieniu, bo ludzie widzą w jakim kierunku to poszło na Zachodzie, gdzie trwa publiczna poniewierka tych, którzy nie uginają się pod presją LGBT jak np. fast-foodu Chick-fill-A w Stanach. Podsumowując: Tfuu.

jprdl
3 lat temu

Wymień mi jednego MĄDREGO człowieka który ma poglądy prawicowe, no kurwa, to jest światopogląd jebanych ułomów którzy chcą walczyć z tym czego się boją i wciskać innym do głowy jakieś bajki.
Światły człowiek nie boi się tego że ktoś jest inny i nie chce go za to atakować. Przecież ta twoja retoryka zupelnie sie nie zgadza z wiara katolicka nawet a tej jesteś obłudna kurwo dumnym reprezentantem

AbDuL All_KOzYEB
3 lat temu
Reply to  jprdl

Władimir Putin JESZCZE COŚ?PÓŁ ŚWIATA MA GACIE PEŁNE RZADKIEJ SRACZKI NA SAMO SŁOWO ROSJA.

Alsonfo GMD
3 lat temu

Putin jest jak brudny git z osiegla, boisz sie go ale wiesz ze jest smierdzacym brudasem i zawsze bedzie nikim

AbDuL All_KOzYEB
3 lat temu
Reply to  Alsonfo GMD

BRUDNY TO TY JESTEŚ CHUJU DO SZCZANIA Z POD BIEDRONKI PIERDOLONY ROBAKU Z POLSKI TACY JAK TY TO ZDYCHAJĄ POD PŁOTEM KURWI GŁUPI.
DLA CIEBIE TO PAN WŁADIMIR PUTIN.

Dani a Dani
3 lat temu

Z pod? To cos lepszego niż Ipod? Ty jebany przygłupie bez szkoły.

Pambuk
3 lat temu
Reply to  jprdl

@jprdl Tu Pambuk

Kpł.18
22 Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość! 23 Nie będziesz obcował cieleśnie z żadnym zwierzęciem; przez to stałbyś się nieczystym. Także i kobieta nie będzie stawać przed zwierzęciem, aby się z nim złączyć. To jest sromota!
Kpł. 20
13 Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.(22) Będziecie strzec wszystkich moich ustaw i wszystkich moich wyroków i będziecie je wykonywać, aby was nie wypluła ziemia, do której was wprowadzam, abyście mieszkali w niej. (23) Nie będziecie postępować według obyczajów narodu, który wypędzam przed wami. Ponieważ wszystkie te rzeczy czynili, napełnili Mnie obrzydzeniem. (24) Dlatego powiedziałem wam: wy posiądziecie ich ziemię, Ja sam daję wam ją w dziedzictwo, ziemię opływającą w mleko i miód. Ja jestem Pan, Bóg wasz, który oddzieliłem was od innych narodów. (25) Będziecie odróżniać zwierzęta czyste od nieczystych, ptaki nieczyste od czystych. Nie będziecie plugawić siebie samych przez zwierzęta i ptaki ani przez wszystko, co się roi po ziemi, przez wszystko, co oddzieliłem od was jako nieczyste. (26) Będziecie dla Mnie święci, bo Ja jestem święty, Ja Pan, i oddzieliłem was od innych narodów, abyście byli moimi.

jprdl
3 lat temu
Reply to  Pambuk

Gościu ale ja mówię o wierze katolickiej a nie żydowskiej, jeśli myślisz że możesz sb ominąć nowy testament i kierować się takimi prymitywnymi zapisami no to kurwa nie, doucz się może zanim zaczniesz rzucać cytatami.
Notabene w ST bóg zakazuje modlić się do obrazów figurek i innych takich, idź do proboszcza i go też wyjaśnij tak jak mnie xD

Pambuk
3 lat temu
Reply to  jprdl

Nie jestem katolikiem i NT mnie nie dotyczy,

proboszcz->katolicyzm->chrześcijaństwo->NT,

jak można przeczytać w ST czyli bardzo dawno temu dla ludzi pewne zachowania już wtedy były obrzydliwe, pomimo tego że marginalnie występowały i piętnowali je.

Przyglądam się postom, które publikujesz i są idealnymi przykładami mowy nienawiści. Jeżeli uważasz że jesteś tolerancyjna/y to toleruj to, że pedalstwo i lgbt do którego ono należy może brzydzić normalnych ludzi i mogą to manifestować, nie muszą się zgadzać z takimi „zjawiskami” bo być może sami nie są tolerancyjni.

jprdl
3 lat temu
Reply to  Pambuk

Byku, dawno temu to ludzie składali zwierzęta bożkom w ofierze, rozumiem że to też spoko tradycja skoro bardzo dawno temu ludzie ją kultywowali.
Oczywiście że to mowa nienawiści gościu, nie toleruję robienia krzywdy drugiemu człowiekowi (chociażby takimi pogardliwymi zwrotami jak „pedalstwo”). Tolerancja to nie akceptacja, możesz krytykować i mówić że nie interesuje cie przyjmowanie chuja do dupy, po prostu szanuj kurwo jebana drugiego człowieka (to nie hipokryzja a pewnie chcialbys mi to zarzucic, ja ciebie nie szanuje bo jesteś złym człowiekiem), mow mu po imieniu a nie „ty pedale” i toleruj to że gej/trans/ktokolwiek ma takie same prawa do życia jak ty.
+ nie jesteś w stanie podać obiektywnych argumentów dlaczego to ty niby jesteś normalny a inni nie są ok.
Swoją drogą mnie wytykasz mowę nienawiści a potem pewnie wyśmiewasz Szwedów i Francuzów którzy dają się bez słowa sprzeciwu ruchać Arabom xD
pozdro z fartem, wierzę że wyrośniesz na dobrego człowieka

AbDuL All_KOzYEB
3 lat temu
Reply to  jprdl

TY CHUJU DO SZCZANIA ZNASZ ZNACZENIE SŁOWA SZACUNEK JUŻ TO WIDZE.

jprdl
3 lat temu

No chuj ci w dupe patusie, nie szanuję ludzi którzy nie szanują ludzi

AbDuL All_KOzYEB
3 lat temu
Reply to  jprdl

NA SZACUNEK TO TRZEBA ZAPRACOWAĆ PRZYGŁUPIE A NIE PIERDOLIĆ O SZACUNKU Z PRZED MONITORA PIERDOLONY POLACZKU.TFU I SIĘ KURWA NAWET NIE WYNURZAJ…

jprdl
3 lat temu

Nie zesraj sie tomek

AbDuL All_KOzYEB
3 lat temu
Reply to  jprdl

KURWA CIULU ZAJEBANY WYPIERDALAJ Z TYMI PEDAŁAMI JAK NAJDALEJ Z TEGO KRAJU.NIE BEDZIE ŻADNEJ TOLERANCJI DLA DEWIACJI WYDUPCAJ KONDONIE…

jprdl
3 lat temu

XD

AbDuL All_KOzYEB
3 lat temu
Reply to  jprdl

MINUSUJ STULEJARZU DALEJ.

Dani a Dani
3 lat temu

Z przed…. Ty serio jesteś zjebany umysłowo debilu bez szkoły.

Pambuk
3 lat temu
Reply to  jprdl

Nie mam potrzeby być tzw. dobrym człowiekiem,
Nie ubliżaj od kurew bo pod twoim adresem z mojej strony nie padła żadna inwektywa.
Nie mam żadnych obowiązków, a już na pewno nie muszę tolerować zboczeń i dewiacji.

dygresja:
Co do Szwecji i Francji to taki los zgotowali im ludzie o podobnych poglądach do twoich wmawiając im (obywatelom) tolerancje do wszystkich i wszystkiego, teraz widzimy tego katastroficzne skutki, miejsce Arabów i islamu jest na bliskim wschodzie. Europa to kultura łacińska.

jprdl
3 lat temu
Reply to  Pambuk

No skoro masz jakieś socjopatyczne jazdy to nie rozumiem skąd ta twoja roszczeniowa postawa odnośnie tego że zboczenia do gazu, możesz mieć poglądy jakie chcesz ale żyjesz w społeczeństwie i musisz zachowywać jakieś tam standardy człowieczeństwa, cały świat ci się nie podporządkuje.
Ubliżam ci bo na to zasługujesz, krzywdzisz innych ludzi i traktujesz ich z pogardą, wyższością.
Masz obowiązki wynikające z życia w społeczeństwie, to oczywiste chyba i twoja wyzwolona postawa nic nie zmienia w tej kwestii. Zakaz dyskryminacji jest w konstytucji chociażby – nie musisz akceptować, musisz tolerować.

+ ja nie mam takich pogladow jak Francuzi i Szwedzi, tolerowanie radykalnych Arabow jest jak tolerowanie nacjonalistow, próbujesz byc dobry dla bliźniego a ci tylko myślą jak ci dojebać xD
W tolerancji nie chodzi o to żeby sie usmiechac jak ci plują w twarz

Zenon w kożuchu
3 lat temu
Reply to  jprdl

Mądry człowiek z definicji nie powinien mieć sformatowanego umysłu jedną ideologia. A lewaki potrafią tylko rozpierdolic to co inni stworzyli. Przykładem dzisiejszy rap, gdzie atrakcją sezonu jest walka dwóch zulic

jprdl
3 lat temu

O, a ty jesteś taki wielce zdystansowany i wgl światły że określasz cała lewą stronę polityki jednym zakłamanym zdaniem xD Także no też masz mózg sformatowany jedną słuszna ideologia najwyraźniej tylko różnisz się ode mnie tym że jesteś jebanym idiotą
Walke zulic i ogólnie fame mma to akurat lansują prymitywni ludzie twojego pokroju bo hehe bijo sie jak na polakuw przystało.
Czerpalbym elementy z prawicy ale nie ma czego czerpać, wolność zapewnia lewica a liberalizmu gospodarczego w życiu bym nie nazwał prawicowym.
Prawica to wpierdalanie siła jednego złego poglądu na rzeczywistość, żałosne izolowanie się od świata i ogólnie cofanie się w rozwoju i zatracanie tego wszystkiego co osiągnęliśmy, podważanie oczywistych faktów, szczucie ludzi ludźmi, kreowanie wrogów narodu i takie tam.

Towarzysz Lenin
3 lat temu
Reply to  jprdl

Wolność według lewicy:
Jak nie myślisz tak jak my chcemy to nie myślisz! jesteś głupcem i różnej maści …fobem, zacofańcem itp.
Jak nie mówisz tak jak chcemy tylko głośno wyrażasz swoje poglądy to zablokujemy ci możliwość ich głoszenia, odłączymy od mediów społecznościowych zablokujemy konta które masz na naszych serwerach bo to my mamy monopol na prawdę i to co ludzie mają mówić , myśleć i pisać.
Jak dalej uparcie głosisz własne poglądy lub nie chcesz poddać się naszej woli to wyślemy cię na badania psychiatryczne ( Lepaen) ,dowalimy grzywnę lub wsadzimy do więzienia za szerzenie mowy nienawiści.
Jak prowadzisz własną firmę i nie chcesz nas obsłużyć to trafisz do sądu i będziesz miał sprawę ( my oczywiście możemy nie obsługiwać PRAWICOWCÓW i nikt nam z tego tytułu grzywny czy zawiasów nie da ).
Prawica to wpierdalanie siłą jednego złego poglądu na rzeczywistość? Jak rozumiem lewicowe rewolucje francuska czy bolszewicka w Rosji i pomad 200 milionów ofiar lewicowej utopii to POKOJOWO wprowadzane LEWICOWE POGLĄDY? Boję się pomyśleć co będzie jak zaczniecie siłą je wprowadzać? 6 miliardów ofiar? zostanie z 500 milionów ludzi przy życiu na całej planecie co będą myśleć każdy jak im każecie?
Szczucie ludzi ludźmi?podważanie oczywistych faktów?To mistrzami chyba wy jesteście.
Nazwać ludzi MOHEROWE BERETY , namawiać do zabrania dowodu by nie głosowali a potem przez kontrolowane media wmówić wszystkim ,że to nie my podzieliliśmy społeczeństwo!!!

jprdl
3 lat temu

Byku ale weź to tak na logikę, jak tolerować nietolerancję? Wolność ma być dla każdego taka sama, gej może sb mówić że super jest być gejem a ty możesz mówić że bycie gejem jest niezgodne z naturą, nikt ci tego kurwa nie zabrania, po prostu szanuj drugiego człowieka i jego prawo do zachowywania się inaczej. Prawacka wizja wolności jest oparta o full nieobiektywny czynnik jakim jest wiara, lewicowa wolność jest ograniczona jedynie tym że nie można krzywdzić bliźniego bo ma takie same prawo do życia.
Jak promujesz treści nienawistne w socialach to jak najbardziej zasługujesz na to żeby ktoś ci to twoje pierdolenie zablokował, myślisz że gdybyś po ludzku i pokojowo uargumentował swoje zdanie to Facebook by dawał jebanie o prawicowe posty? Nie dawałby. Teraz daje, bo atakujecie, wolność słowa nie polega na głoszeniu poglądów które mają tę wolność jakiejś grupie społecznej zabrać.
W tym przypadku z firmą to logiczne że ktoś może się poczuć dyskryminowany (imo słusznie), no ty byś kurwo wcale się nie oburzył gdyby ktoś ci kazał wypierdalać z baru bo jesteś biały.
Jak wygląda szczucie ludzi ludźmi widzisz teraz. Konserwatywny rząd regularnie podrzuca narodowi kolejnych wrogów: a to żydzi, a to nauczyciele, a to rolnicy, LGBT. Lewica nie chce nikogo dyskryminować jeśli nie robi nikomu krzywdy. Od podważania faktów to prawacy są ekspertami, wystarczy spojrzeć na pożar Notre Dame i wasze bzdety że to zwiastun płonącej EU

jprdl
3 lat temu
Reply to  jprdl

A co do obu rewolucji to ok, możemy się licytować, ile było ofiar krucjat, inkwizycji, konkwistadorów, ile było ofiar nazizmu etc etc. Tylko że no to nie ma kurwa sensu.
Komunizm to radykalna, fanatyczna odmiana lewicy, a każdy fanatyzm i radykalizm bezsprzecznie jest zły.
Nikt rozsądny nie chce czegokolwiek wprowadzać siłą, oczywiście musisz się uciekać do takich gdybań i świrować wielce poszkodowanego przez lewactwo mimo że jesteś pierwszy żeby wytykać palcami ludzi którzy sie od ciebie roznią.

Diox
3 lat temu
Reply to  jprdl

Tej ale hitler byl socjalista wiec nie kumam dlaczego porownujesz to do krucjat lol wypierdalaj juz stad bo kurwa nie da sie czytac Twojego lewackiego pierdolenia. Albo wpadnij na anal do zabsona bedziecie sie wzajemnie tolerowac 😉

jprdl
3 lat temu
Reply to  Diox

No ale kurwa może doucz się czy coś zanim się odezwiesz, narodowy socjalizm nie ma nic wspólnego z lewica poza nazwa przygłupie.

heinek
3 lat temu
Reply to  jprdl

Nazim, narodowy-socjalizm, Hitler duzo czerpal od komunistow. doksztalc sie, a nastepnie bierz udzial w dyskusji.

How Old
3 lat temu

Dzisiejszy rap jest o niebo ciekawszy niż to co było kiedyś, nie oszukujmy się, większość postaw z rapowych kawałków to jakieś ułomne pseudoczłowieczeństwo.

Jasiu oliwa
3 lat temu
Reply to  jprdl

Margaret Tacher ,Ronald Regan ,Winston Churchil, Robert Shuman to pierwsze a ty kurwo śmierdzaca wymien teraz osoby z lewicy które nie doprowadziły swojego narodu do ruiny i wpierdalania tynku.

mhX6M
3 lat temu
Reply to  jprdl

Zamknij pizdę jebana lewacka faszytsowska kurwo i na gałąź! Można nie być prawicowym ale być lewakiem to hańba dla człowieczeństwa. Obelga dla jestestwa. Mnie tam praiwca zwisa ale was czerwone kurwy należy wieszać dla dobra ludzkości lub strzelać do was tak samo jak do waszych „bohatyruf” z kurewskiej armii czerwonej gorszej od nazistów.

Krejziitsmajlajf
3 lat temu

Nie łatwiej napisać że lubisz czarne chuje w dupie? Każdy od dawna to wie a ty odgrzewasz kotleta.

Odb
3 lat temu

Jakiś raper przeszedł przez gardło polskiemu żulowi

Bestia z Wadowic
3 lat temu
Reply to  Odb

Jebanemu Żulowi nie jeden chuj przeszedł przez gardło, sam na plebanii jako jeden z pierwszych zamerdałem mu końcówą w tchawicy

Tom
3 lat temu

Jesteś wulgarny

Dla Dz___i___wek Lubrykant
3 lat temu

>pisz o braku wolności słowa w polsce
>usuwaj komentarze
Props Żabson za konsekwetność !!!
ELOO

jprdl
3 lat temu

Wolność słowa nie daje ci prawa do tego żeby krzyczeć jebać pedałów patusie. Wolność kończy się tam gdzie zaczyna krzywda

Mirasol
3 lat temu
Reply to  jprdl

Czyli wolność słowa zaczyna sie tam gdzie mówi się „nie mówmy pedały o elgiebete, bo trzeba ich tolerować i szanować” ale kończy sie tam gdzie padają słowa „dla mnie lgbt to pedaly”.To taki skrót myślowy. Ale no kurwa to nie jest wolność słowa. Bo nawet najbardziej skrajna i głupia wypowiedź ma prawo istnieć w społeczeństwie i tylko od moralności i intelgencji jednostek zależy czy będą ją brali na poważnie. Mówienie pozytywnie o”dewiacjach” to takie fajne, bo przecież jest wolność słowa i można mówić i myśleć co się chce. Ale jak zaczynają się nieprzychylne komentarze to od razu uciszanie, blokowanie, nazywanie troglodytami, wycieczki personalne bo kogoś nie szanują za odmienność. Swoją drogą atakowanie kogoś za negatywne podejście do jakiegoś tematu to co najmniej hipokryzja, bo przecież nie wolno obrażać kogoś o odmiennej orientacji ale jestes patusem i jebanym debilem, bo mówisz o kimś wulgarnie bo masz do tego odmienne podejście xDD No i gdzie ta wolność słowa? Komu dzieje się krzywda? Biją kogoś na ulicy za odmienność? Wyganiają ze sklepów, barów czy bibliotek? Ba, nawet we Wrocku szła para DWÓCH CZARNYCH GEJÓW ZA RĘKĘ przez miasto i nikt w nich cegłami nie rzucał. Ah ta nienawiść kurwa!! Jak Cię bolą cudze słowa w sieci to zamknij oczy albo nie czytaj głupot. Ludzie szukają problemu na siłę tylko po to żeby czuć się ucisnionym.A przecież bycie ucisnionym to takie nowoczesne. Leczcie się kurwa,bo zamiast skupić się na rzeczach istotnych patrzycie kto kogo mniej toleruje

jprdl
3 lat temu
Reply to  Mirasol

To że masz inne zdanie nie usprawiedliwia tego że zwracasz się do kogoś wulgarnie i nie masz do niego szacunku.
No ale rozumiem, wy prawackie zakompleksione kurwy nie możecie przeżyć bez nienawiści, ciągle trzeba kogoś wytykać palcem i mówić jak ma żyć

Zenon w kożuchu
3 lat temu

Dobrze że się odkrywają weseli, kolorowi chłopcy z otwarta głową

AbDuL All_KOzYEB
3 lat temu

NIE WIEM KURWA CZY SIĘ ŚMIAĆ CZY PŁAKAĆ JA PIERDOLE CO ZA BANDA NIEUDACZNIKÓW SZUKAJĄCA PEDAŁÓW JAKO KOLEGÓW CHUJ Z WAMI

Koszin
3 lat temu

Ja też oceniam ludzi tylko po czynach, czarni: złodzieje, muzułmanie: terroryści, indyjczycy: brudasy…

jprdl
3 lat temu
Reply to  Koszin

Polacy: złodzieje, wieśniaki, alkusy, brudasy

falcone1988
3 lat temu

Fajnie, że się popierają ale od wsadzania w dupę dzieci się nie robi… Tak jesteśmy skonstruowani, że do przedłużenia gatunku potrzebna jest samica i samiec #sexmisja

Jasiu oliwa
3 lat temu

A ja nie rozumiem czemu gdziekolwiek nie wejde musi sie rozpetac sie dyskusja o lgbt. Czemu nazywa mnie sie prostakiem jesli brzydzi mnie dwóch zapinajacych sie facetow,czemu miarą mojej inteligencji ma być akceptacja i fascynacja nimi. Czemu w koło walkuje sie ten temat homosexualisci istnieją od zawsze ok niech sobie istnieją tylko po co non stop ten teamt jest wałkowany w debacie publicznej.

Karburator
3 lat temu
Reply to  Jasiu oliwa

Odpowiedz:
Nie wiem ale w 100% popieram

skarpetkazdrowanieuciskowa
3 lat temu

JEDYNE CO MU PRZEZ GARDLO PRZESZLO TO BANDA KUTASOW… TO MOJ KOMENTARZ I JA TU KURWA RZADZE…

wisława szymborska
3 lat temu

gardzę rasizmem , a homofobie popieram

Diox
3 lat temu

Ja tam tez niby gardzilem rasizmem. Jednak kiedys pracowalem z myrzenem, bylismy ochroniarzami w klubie smierdzialo od niego jak ze stajni #janowpodlaski. Murzyni to inny gatunek troche jak malpy, zwinne ale smierdzące

http://visioner.store/
3 lat temu

JESTEŚ TU PEJA? mów mi nazwe tego utworu: 31:30 https://www.youtube.com/watch?v=5wMvdnIQgvw
TEDEGO NAWET NIE PYTAM, ON TYLKO NA DISCO POLO SIĘ ZNA.

FrancMaurer
3 lat temu

Nie bądź jak Żulczyk, czytaj Houellebecqa – jeb..ć poprawnością polityczną

Jennifer z Piździchowa
3 lat temu
Reply to  FrancMaurer

Łelbek by się pod tym podpisał, więc o co ci chodzi.

Haha 4f
3 lat temu

Dobra dobra ale to i tak nie zmienia faktu, e to zwykły pajac i ubiera się jak zjeb

00:12 i 17
3 lat temu

gi Żabsonowi.
Opublikowany 5 godzin temu Przez Mariusz Jop

20:50 7

Pedal
3 lat temu

Raperowi??????

Abe1
3 lat temu

Wolność słowa to też to że mogę napisać iż nosi się jak ciota a jego muzyka jest gówno warta, skasuj to.

zdobysław
3 lat temu

ksiązki potrafi pisać (chociaż we Wzgórzu Psów serio wkurwiało, że oni co 5 stron wchodzili gdzies gdzie jebało gównem), ale ilekroć otwiera japę w kwestii innej niż literatura to mam wrażenie, że albo jest opłacany albo serio taki głupi.

Twoja stara na szpagacie
3 lat temu

Lubię niemiecki rap bo tam rapuje ludzie którzy wyglądają jak prawdziwi mężczyźni,stop dla lgbt+, stop dla zacierania różnic pomiędzy obydwoma płciami,Jebac Cię kurwo

jprdl
3 lat temu

Niemiecki rap to największa zbieranina fejków i pozerów w całej branży, ale szanuje że podniecają cię tacy męscy faceci, słabe jednostki tak mają że lubią słuchać ludzi którzy mogliby być dla nich autorytetami

Jebac
3 lat temu
Reply to  jprdl

Podnieca mnie twoja stara jak może mi Kukułe

Dla Dz___i___w____e_K Lubrkant
3 lat temu

>pisz o braku wolności słowa w polsce
> usuwaj komentarze
Propsy Żabson za logikę !!!

stary na plecach
3 lat temu

Żul

jprdl
3 lat temu

Oho, Żulczyk przez chwilę mial szacunek patusów za Ślepnąc od świateł ale już jebane prawaki oburzone bo jak każdy światły człowiek jest tolerancyjny, nie chce nikomu układać życia i nie dyszy z nienawiści wobec drugiego człowieka xD Zaściankowe kurwy, jebać

AbDuL All_KOzYEB
3 lat temu
Reply to  jprdl

W CHUJU MAM TWOJĄ TOLERANCJE PIERDOLONY PASTUCHU UMYSŁOWY.

jprdl
3 lat temu

No szczekaj przygłupie xD w imie ojca i syna i ducha swietego

zdobysław
3 lat temu
Reply to  jprdl

tylko że, baranie jeden, ta wolnośc słowa o która oni niby tak walczą skończy się w momencie, kiedy przyjdzie ci skrytykować geja czy innego tranzystora za cokolwiek, nie rozumiesz tego?Np. w pracy jeśli twój homowspółpracownik coś nawali i go za to zjebiesz będzie mu bardzo łatwo obrócić to wszystko w nagonkę na jego płciowość, tak jak czarnoskórzy pracownicy w UK wszedzie dopatruja się ataku na swój kolor skóry.W USA środowiska LGBT są kurwa jebanymi tyranami propagandy, wolność słowa?hahahahaa ktokolwiek wyrazi choć odrobinę krytyki w stosunku do działań tych środowisk jest od razu ciagany po sądach, no ale róbcie sobie w polszy tęczową ameryczkę, róbcie, z żabsonem jako liderem najlepiej.

jprdl
3 lat temu
Reply to  zdobysław

tolerować = znosić, NIE akceptować. Możesz krytykować, możesz mówić że geje to jacys dziwni bo ty byś chuja do dupy nie przyjął ale nie możesz im życzyć śmierci albo powieszenia za jaja jak wszyscy na tej pieknej stronce.
A pod takie abstrakcyjne sytuacje jak w twoim przykładzie z pizdy to mozesz sie tasowac nwm na twitterze Ziemkiewicza, jeśli twoim jedynym argumentem przeciw tolerancji jest to że jakis niecny pedał może ją wykorzystac przeciwko tb no to przykro mi, tak samo moim argumentem przeciwko katolicyzmowi może być w takim razie to że jest jakaś minimalna szansa 1:100000 ze znajdzie się świr który dosłownie zinterpretuje biblie i zacznie zabijac niewiernych i dlatego jebać wszystkich katolików maczetami

Pambuk
3 lat temu
Reply to  jprdl

@jprdl
Tu Pambuk

Kpł.18
22 Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość! 23 Nie będziesz obcował cieleśnie z żadnym zwierzęciem; przez to stałbyś się nieczystym. Także i kobieta nie będzie stawać przed zwierzęciem, aby się z nim złączyć. To jest sromota!
Kpł. 20
13 Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.(22) Będziecie strzec wszystkich moich ustaw i wszystkich moich wyroków i będziecie je wykonywać, aby was nie wypluła ziemia, do której was wprowadzam, abyście mieszkali w niej. (23) Nie będziecie postępować według obyczajów narodu, który wypędzam przed wami. Ponieważ wszystkie te rzeczy czynili, napełnili Mnie obrzydzeniem. (24) Dlatego powiedziałem wam: wy posiądziecie ich ziemię, Ja sam daję wam ją w dziedzictwo, ziemię opływającą w mleko i miód. Ja jestem Pan, Bóg wasz, który oddzieliłem was od innych narodów. (25) Będziecie odróżniać zwierzęta czyste od nieczystych, ptaki nieczyste od czystych. Nie będziecie plugawić siebie samych przez zwierzęta i ptaki ani przez wszystko, co się roi po ziemi, przez wszystko, co oddzieliłem od was jako nieczyste. (26) Będziecie dla Mnie święci, bo Ja jestem święty, Ja Pan, i oddzieliłem was od innych narodów, abyście byli moimi.

zdobysław
3 lat temu
Reply to  jprdl

no właśnie, „ZNOSIĆ”-dobrze, że zwróciłeś na to uwagę.Znosić to można ból głowy, srakę czy sąsiada alkoholika ale tylko do pewnego momentu.

jprdl
3 lat temu
Reply to  zdobysław

@Pambuk no wez przestan się afiszować z tym że jesteś żydem gościu, nikt o to nawet nie pytal

@zdobyslaw, czyli jak glowa za bardzo boli to zaczynasz nią napierdalać o ścianę czy co? No ok powiedzmy że chodzi ci o to że bierzesz środki przeciwbólowe, jak to sie ma do tolerancji? Jak pedał podejdzie za blisko to mu zajebiesz czy uszanujesz to że ma takie same prawo do przebywania na tej przestrzeni na ktorej ty przebywasz?
No chyba że ci chodzi o freaków z zachodnich marszy równości ktorzy zapierdalają półnago, no oni przekraczaja granice i to nie zachowują się w porządku ale no zastosuje jeszcze raz te analogie, jak ty patrzysz na lgbt przez pryzmat typów zapieradlających nago po ulicy to ja na katolicyzm patrze przez pryzmat ksiedza pedofila. No niesprawiedliwe chyba cnie

Pambuk
3 lat temu
Reply to  jprdl

Nie nazywaj mnie gosćiu, jestem Cadykiem, licze że nie jesteś antysemitą to było by poważne wykroczenie przeciwko tolerancji…

jprdl
3 lat temu
Reply to  Pambuk

@Pambuk No nie jestem dopóki nie strzelasz do palestyńskich dzieci i nie wymagasz od innych przestrzegania wartości z twojej świętej książki

falcone1988
3 lat temu
Reply to  zdobysław

Dobrze napisane 🙂
… niech się pchają w kakao w czterech ścianach. Przedłużenie gatunku = kobieta + mężczyzna

Ja3
3 lat temu
Reply to  jprdl

Jak mnie wkurwia w Polsce ta moda na homofobie wśród biedoty umysłowej. Jedyny argument to zawsze „reee, to niezgodne z naturą, tak mi łociec powiedział na łożu śmierci a łojciec prawdę mówi”

Zenon w kożuchu
3 lat temu
Reply to  jprdl

Fabuła Ślepnąc od świateł to przeruchany 100 razy motyw dilera tracącego towar. W Polsce po raz pierwszy od lat ktoś nakręcił serial na poziomie, nie ma to nic wspólnego z mokrymi snami o prawkach i sebiksach,

oja
3 lat temu
Reply to  jprdl

Pierwszy raz od 2 lat czytam komentarze na glamrapie. Wcześniej zaprzestałem tego procederu po zobaczeniu kilku kutasów i gifach z seksem homoseksualnym.

A teraz tu widzę normalną próbę dyskusji i edukacji niedouczonych prawaków ! Bardzo mi się to podoba i chętnie się przyłączę. Bo bez kitu, żeby w XXI wieku być rasistą to obciach straszny przecież. Co wasi znajomi o was myślą , kurwa przerażające.

AbDuL All_KOzYEB
3 lat temu
Reply to  oja

OBCIACHEM JEST PIERDOLENIE ŻE MAM TOLEROWAĆ KOGOŚ BO TAK POSTANOWIŁA BANDA NIEUDACZNIKÓW ODBIEGAJĄCYCH OD WIĘKSZOŚCI SPOŁECZEŃSTWA,NORMALNI LUDZI ZAKŁADAJĄ RODZINY ROBIĄ DZIECI A TU NAGLE ZNALEŹLI SIĘ KURWA WSZECHWIEDZĄCY WIELCE UCZENI I BEDĄ ZAKŁADAĆ ZWIĄZKI PARTNERSKIE kURWA GOŚCIU CZY TY SIEBIE SŁYSZYSZ CO TY WYGADUJESZ CO TY PIERDOLISZ W OGÓLE TO TY SIĘ MASZ DOSTOSOWAĆ DO WIĘKSZOŚCI A NIE WIĘKSZOŚĆ DO CIEBIE PIERDOLONY LEWAKU A TERAZ TĄ SCIANE TEKSTU SOBIE W PIZDE WSADŹ NIE BEDE SIĘ ROZPISYWAŁ NA ARGUMENTY BO GLAMRAP NIE JEST PORTALEM OD TEGO TUTAJ PRZEBYWAJĄ SAME DEBILE ZAZWYCZAJ…

jprdl
3 lat temu

Mniejszości mają takie same prawa jak takie „normalne” zjeby jak ty gościu, co ty wygadujesz w ogóle, jaki zapluty przestraszony wieśniak xD nie bój sie, lgbt to zawsze będzie mniejszość, chodzi o to żeby szanować że mają takie same prawa do życia jak ty i ja a nie kurwa tępić

Popularne