Sprawdź nas też tutaj

News

Żurom wyjaśnia, dlaczego pomógł kapusiowi

Antykonfident oskarżył rapera o współpracę z „sześćdziesiątkami”.

Opublikowany

 

Andrzej “Żurom” Żuromski – raper, wydawca, autor akcji “Stop pomówieniom”, oraz osobowość medialna aspirująca do rozstrzygania w internecie spraw, do których uprawnione są osoby decyzyjne w więzieniach (akcja z Pomidorem), zabrał głos odnośnie historii z Zamościa. Kilka dni temu Antykonfident zarzucił mu pomoc współpracownikowi prokuratury, którego zeznania pogrążyły wiele osób. Biorąc pod uwagę dumę z jaką Żurom podkreśla przywiązanie do wartości wpojonych mu w kryminale, witanie z szampanem informatora służb, musi z perspektywy czasu wywoływać konsternację. Poznaliśmy szczegóły tej sprawy.

Według Żuroma całą winę za zamojskie nieporozumienie ponoszą mieszkańcy tego miasta, którzy nie ostrzegli go w porę.

To tam jest problem, w Zamościu, nie u mnie. Nie u Andrzeja Żuromskiego, który przyjechał z Warszawy i pomógł w sprawie. – tłumaczy.

Raper wyjaśnia, że „waflował się z konfiturą na nieświadomce”, nie wiedząc kogo wspiera. Złośliwi mogą zapytać, dlaczego niewystarczająco weryfikuje, kogo wita z szampanem, po wyjściu z aresztu, mając ambicje pierwszorzędnego rozkminiacza spraw więziennych na platformie YouTube. Podobną wpadkę zanotował rok temu, kręcąc aferę Pomidorowi, bez wglądu w całość papierów. Dalej pojawiły się uwagi odnośnie zachowania Antykonfidenta. Według Żuroma są nim oburzeni znajomi kryminaliści, których irytuje fakt, że osoba nigdy niebędąca w więzieniu ubliża grypsującemu. Z tego powodu powinien się znaleźć na samym dnie hierarchii więziennej, gdyby kiedykolwiek tam trafił. Żurom dumnie podkreśla, że: “siedział 3 lata i zaczął grypsować już pod koniec ubiegłego wieku”. Wielokrotnie wyśmiewa też wiejskie pochodzenie swojego rywala.

Można się spodziewać, że ten temat będzie jeszcze wypominany Żuromowi wielokrotnie. Pojawiają się też uwagi wobec jego trenera, Rafała Jackiewicza, który w jednym z wywiadów odniósł się neutralnie wobec “sześćdziesiątek”. Nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Żurom bardzo negatywnie ocenił podobną wypowiedź Tomasza Chica, próbując dyskredytować jego street credit. Widać tu dużą niekonsekwencję z jego strony (specjalnie dla Jackiewicza wytatuował sobie dłonie henną, reklamując jego energetyka). Wiele osób krytycznie odnosi się też do nieujawnienia dokumentów, uzasadniających wniosek zeszłorocznego opuszczenia aresztu. Raper tłumaczy to strategią obronną, skonsultowaną z adwokatem, obiecując że udostępni je po zakończeniu sprawy. Wkrótce otrzymamy też autobiografię Żuroma w formie książkowej.

W piątek, 18 czerwca, o godz. 20:00 odbędzie się gala MMA VIP 2, na której Żurom zmierzy się z Antykonfidentem, a Psychotrop ze Szczeną, znanym z programu „Chłopaki do wzięcia”.

 
70 komentarzy
70 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
2pac
1 miesiąc temu

W Stanach już by go dawno odjebali. A polaczki prawilniaczki potrafią tylko na Youtube pierdolic. Polskaprzestępczość się skończyła po 2000 roku i Polski uliczny rap nigdy nie miał nic z tym wspólnego

Maciej GRA.
1 miesiąc temu
Reply to  2pac

Za słowo polaczki zdechnij na raka ty i twoja matka.

Matka cwela GRA
1 miesiąc temu
Reply to  Maciej GRA.

Szczym ryj biedny polaczku bo znowu staremu będziesz loda opierdalal

79531
1 miesiąc temu
Reply to  2pac

„Polska przestępczość się skończyła po 2000 roku?” To dlatego obcinacze palców i mutanci, uznawani za największych psycholi i najgroźniejsze gangi w historii tego kraju działali właśnie po 2000? Przestępczość lat 90-tych robiła wrażenie rozmachem, ale prawda jest taka, że nawet ci najważniejsi wtedy chodzili na pasku służb i koniec końców robili tylko to, co wiedzieli, że mogli. Ci z początku wieku też pewnie mieli coś wspólnego ze służbami w taki czy inny sposób, w tym kraju ogólnie wszystko ma coś wspólnego ze służbami, ale byli zdecydowanie bardziej nieprzewidywalni i niebezpieczni, niż cały Pruszków i Wołomin razem wzięty. Najlepszym dowodem tego, jaki chłopaki mają szacun jest to, jak kilka lat temu powyskakiwały te wszystkie Słowiki, Parasole, Wańki, i poszli do obecnie urzędujących poinformować uprzejmie, że wracają stare zasady, to zostali przez tych obecnie urzędujących równie uprzejmie pogonieni w pizdu xD Poza tym tacy byli zarobieni, że żeby mieć na ruchy musieli zdziesionować typa z tira pełnego szamy, i tacy ogarnięci, że jak chcieli zdziesionować jakichś ruskich dilerów, to zamiast na nich napadli na przypadkowego typa z synami xD Ogólnie teraz raczej nikt się nie wysadza i nie strzela na ulicach (to chyba akurat lepiej), ale za to kilkunastoosobowa grupa jest w stanie wykręcić w rok-dwa wałek na 300 milionów, których do usranej śmierci nie poskładałoby nawet tysiąc tłuków z bejsbolami i klamkami.

hrrhrh
1 miesiąc temu
Reply to  2pac

Tak jak odjebali sikstinajna? buhahaha w stanach hahaha tam to dopiera same lgbtqrstufz

BeImondo Informator
1 miesiąc temu

Ten gosc to dopiero ewenement jest większą kurwą niz Peja gorzszym raperem niz Pomidor brzydszy od Intruza wiekszy pajac niz Bosski Roman i chyba nawet głupszy od Bonusa BGC. Brakuje tylko jakiejś afery z Rafalalą a na koniec i tak się okaże że gosc podpierdala od podstawówki na kolegów.

Profesor_Nauk
1 miesiąc temu
Kondon z lazaretu
1 miesiąc temu
Reply to  Profesor_Nauk

hahah cipszoł

Tvp Polsat Tvn
1 miesiąc temu

Na tym świecie nie ma większej kurwy peji

pusia
1 miesiąc temu

Posiadam takom koszulke Jest na sprzedaz cena 550zl do negocjacji potrzebuje na piwo

Odb
1 miesiąc temu

Rurom wyjaśnia, dlaczego zwalił kapusiowi

dwa pac
1 miesiąc temu

klęka do miecza. info potwierdzone.

Yyhhj
1 miesiąc temu

Jaką trzeba być głupią rurą, żeby się smiać z kogoś, że mieszka na wsi

Antykonfident rzeczywiście siedzi na wsi, i co? Ma własny ogródek żeby wiedzieć co je a nie kupować pomidory z 10 litrami pestycydów na kilogram najebanymi, miejsce na trening, w chuj przestrzeni użytkowej, powietrze czystsze, brak zanieczyszczenia światłem czy hałasem, siedzi tam z psem na spokojnie, zmieści się i on, i pies, i wszystko inne. Internet jest, telefon jest, opłaty za wszystko pewnie w chuj niewielkie, gdzieśtam jest sklepik z cenami mniejszymi niż w mieście, a jak potrzebuje do miasta to sobie kurwa pojedzie samochodem

Z prawilniaków co biorą kredyt na 50 lat żeby mieszkać na 20m2 z Karyną i trójką dzieci w Warszawie bo chcą być z miasta większa beka niż kurwa ze słoików

Profesoor to wsioor
1 miesiąc temu
Reply to  Yyhhj

Dokładnie
Yebać warszawiaków covidem

pusia
1 miesiąc temu
Reply to  Yyhhj

Pomidory pryskane czuc w smaku np z Krabem nie pryskane czuc gownem oba gatunki bardzo smaczne

trzy kohones
1 miesiąc temu
Reply to  Yyhhj

kredytu na 50 lat nikt ci nie da, od razu widać że nie jesteś z miasta XD

jebac was wszystkich
1 miesiąc temu
Reply to  trzy kohones

tyle ze nie kazdy z miasta bierze kredyt kohonesie

jdjfj
1 miesiąc temu
Reply to  trzy kohones

poczekaj posplaca z 10 lat albo 20 heh

Rucc
1 miesiąc temu
Reply to  Yyhhj

W takim wiejskim sklepiku ceny są wyższe niż w dużym markecie

Czarna dupa
1 miesiąc temu
Reply to  Yyhhj

Co jak co, ale ten cały antykonfident to też jest niezły wynalazek i debil jebany xd

Naczelnik
1 miesiąc temu

Ty cwelu i mamejo. Jesteś rurą. Witałeś kapusia szampanem, a potem pewnie obskoczyles mu kadryla, a tfu.

Żurą
1 miesiąc temu
Reply to  Naczelnik

Bilon spierdalaj!
Bo powiem o akcji na grobach.

Palushak WWDZ
1 miesiąc temu
Reply to  Naczelnik

Rurom Frank Castle haaa co za ulom i dzbann

Eftef
1 miesiąc temu

Glupi jak but , czterdzieści pare lat i pierdoli jakby byl uposledzony.

Trzy Korony
1 miesiąc temu

Problemy z wymowa problemy z głową rurom wygląda nawet jak upośledzony i potwierdził 60 sam się przyznał jebać PDW pedały do więzienia

Pan od Matmy
1 miesiąc temu
Reply to  Trzy Korony

A ty masz problemy z pisaniem

Trzy Korony
1 miesiąc temu
Reply to  Pan od Matmy

A ty zaraz możesz mieć problem z zębami jak ci wypierdole ekierka i poprawie cyrklem w oko

Pan od Matmy
1 miesiąc temu
Reply to  Trzy Korony

Ty za chwilę będziesz potrzebował woreczek, na zęby

Trzy Korony
1 miesiąc temu
Reply to  Pan od Matmy

Jakiś rozjebany chyba jesteś ja twoich zębów zbierać nie będę

Pan od Matmy
1 miesiąc temu
Reply to  Trzy Korony

Moich nie, tylko swoje
Ty synu kurwy

Trzy Korony
1 miesiąc temu
Reply to  Pan od Matmy

Szkoda mi czasu na ciebie wogole z takimi tekstami to wypierdalaj na podwórko do swoich koleżków jesteś za mały żebym wogole zwracał na ciebie uwagę szkoda nawet pikseli na ekranie na ciebie

rurom
1 miesiąc temu

Masz włosy jak rzodkiewki pływające w miodzie myślę o nich co dzień
Tyłeczek taki że można by grać na nim w piłkę ręczną
Buzię jak anioł piękną
Paznokcie u nóg jak wiosła canoe
Niebieskie oczy tak wielkie i wystraszone
Piersi piękne idealny materiał na moją żonę

rurom ty szmato do podłogi
1 miesiąc temu

Czyli przyznał się, że wspierał kapusia…rurom ma IQ grubo na minusie…Co za łeb…ludzie go nie ostrzegli xDDD a sam nie mógł tego sprawdzić?

Tech9ine
1 miesiąc temu

ale kurwa w świecie gitów to normalne. Na kryminale zgrywają sztywnych ale na wolności działają z oficjalnymi frajerami dla zysku, a czasami nawet z policją i wsypując raz na jakiś czas kogoś z otoczenia w zamian za to, ze pozwolą mu działać. Tak jak seweryn, iławiak i reszta sztywniaków.

MC Terminator
1 miesiąc temu

Żurom, elo, zabiję cię!
Jestem w domu i idę spać, bo jutro rano trzeba wstać Jadę do Warszawy napić się kawy
Idę do pizzerii zjeść pizzę z sokiem malinowym, super odlotowym
A tam Żurom na karaoke śpiewa O-Zone, Numa Numa Jej
A ja mówię do niego: „Hej kolego, hola hola, nie pokazuj tu pisiora, bo przyjdzie Twoja siora” Wyskocz na fristajl, a ja, a jak nie, to jesteś pizda
Żurom spieprzył, bo się bał i w majtki nasrał I ma majtale całe w kale, elo
Wal się na ryj, bo cię walnę w kij Ja jestem królem całego rapu, a ty jesz papu Wal się na ryj, bo cię walnę w kij Ja jestem królem całego rapu, a ty jesz papu
Dobra, życie jest jak udko od kurczaka A Żurom wygląda jak sraka
Żurom spieprzył na lotnisko, a ja miałem stamtąd blisko I nie poszedłem na ognisko
Żurom uc, uciekał przede mną i poszedł s, na czer, przeszedł na czerwonym świetle
Złapali go antyterroryści, a ja poszedłem wziąć se prysznic
Żurom jest w więzieniu, a ja sobie śpiewam przy goleniu DWAAAA STEKI KRWISTEEEE
Wal się na ryj, bo cię walnę w kij
Ja jestem królem całego rapu, a ty jesz papu
Wal się na ryj, bo cię walnę w kij
Ja jestem królem całego rapu, a ty jesz papu
A teraz uważaj Żurom, bo strzelam! BAAANG!

Robert Lewandowski
1 miesiąc temu
Reply to  MC Terminator

Slaby jak moj wystep ze slowacja…

pusia
1 miesiąc temu

ogladalam mecz w Singapurze miales dobre przyjecie ale slaby strzal popracuj nad tym elementem a moze zaczniesz zwyciezac otwieram Dzubra i pije twoje zdrowie razem z Dziewczynom

Profesor to dziwka
1 miesiąc temu
Reply to  pusia

Kocham cie

pusia
1 miesiąc temu

to kochamy sie oboje

LGBTede
1 miesiąc temu

Żona, córka i syn od niego już odeszli. Nie wytrzymali psychicznie słuchać wywodów tego zjeba na temat ktoś się rozjebał albo potwierdził. Na instagramie co 2 tygodnie wrzuca zdjęcie z synkiem bo mu była pozwoliła go zabrać na jeden dzień. Mam nadzieje ze dostanie wpierdol na tej gali i nikt go już nigdy nie zaprosi

Brajanek
1 miesiąc temu

Nie znam tego slangu. Czy waflować się z konfiturą to inaczej się z nią ruchać?

Sztywna bajera dla wszystkich na wolności
1 miesiąc temu
Reply to  Brajanek

waflować=ziomkować, kumplować się, nic z podtekstu homo. twój najlepszy kumpel dla ciebie to twój wafel i się z nim kolegujesz czyli waflujesz. (pomagasz, dzielisz się ect.) normalna sprawa występująca wśród ludzi.

waflowanie z konfiturą to zaprzeczenie inaczej negacja, bo to już kurwa abstrakcja jest. człowiek nie może się waflować z konfiturą, frajer już tak, ale wtedy nie wafluje się z nim tylko trzyma go za fiuta czyli „miętosi mu ogóra” lub „mlaska pytonga”

Pozostaje jeszcze kwestia czy ksywa „antykonfident” to auto pojazd i czy żurom to rura bardaszana czy tylko zwykły grzbiet.

Bartuś Ciepłotka
1 miesiąc temu

No kurwa w końcu coś o rapie na tym tęczowym serwisie.

Żrm
1 miesiąc temu

Siata będzie grana.

acab1312
1 miesiąc temu

Kurwa, weźta odłączta internet temu kretynowi. Niedojebanie mózgowe i antencyjność na jednym obrazku. Do Sentino się pruł o halo policja, a sam dojebuje do pieca jak palacz w kotłowni. #jebać

devx
1 miesiąc temu

Stare chlopy a dziecianada w chuj z tym wyjasnianiem kogokolwiek.

Odbycik
1 miesiąc temu

Chujom wyjaśnia, dlaczego zwalił transowi
Konfident wyruchał sex-workera we współpracy z „sześćdziesiątkami”.

K38
1 miesiąc temu

Pewnie przez niego siedzi Bonus RPK

Pkp
1 miesiąc temu
Reply to  K38

Bonus od niego odbił już dawno.

Raży Hemp Gru
1 miesiąc temu

Bon żur!

R.A.P
1 miesiąc temu

Ten żurom to jakaś tragedia , niedawno też była akcja z Murańskim pieprzył że nie przybije z nim sztany a tu na jednej z konferencji przybija z nim pione . Żurom ty to na tym chyba specjalnie chcesz się wybijać na gownoburzach . Kolega kolegi miał kolegów a ci koledzy kolegów mieli kolegów

huj ci w pysk
1 miesiąc temu

”kolega konfidenta jest dla mnie konfidentem
a konfident jest kurwą i na zawsze już tak będzie”

Elooo
1 miesiąc temu

Żurom to całe życie wpierdziela sie w jakieś gówniane sprawy.

Różom
1 miesiąc temu

Stop sześćdziesiątką!

HEJ KOSZAŁKU PEDAŁKU!!!
1 miesiąc temu

JAJO GŁOWY CIUL….
AHAHHAHAHHA

young kuli multi
1 miesiąc temu

ZURON LEPIEJ NIECH JUZ NIC NIE WYJASNIA

RUROMSKY
1 miesiąc temu

STOP WYJAŚNIENIOM !

Sebastian Alvarez Belmondo
1 miesiąc temu

Przecież chłopaki na Białołęce podawali go sobie z ręki do ręki żeby po nich skakał, wiem bo mam tam ludzi.

SEBASTIAN
1 miesiąc temu

Zurom sam kapusiem

Husi
1 miesiąc temu

Jesteś konfiturą zwykłą szmatką ścierwem niby kobyłka hahaha

Kuba3232
1 miesiąc temu

Znowu się Kur…. Tłumaczy… Pier…

StolecKing
1 miesiąc temu

Dzisiaj miałem problem ze stolcem.Byl tak duży i gruby że napierał na moje pierścienie odbytu jak Persowie na Spartę. Myślałem że rodze arbuza. Sedes ma 2 pęknięcia i jest poplamiony krwią z pękniętej szcseliny odbytu. Moje kakaowe oko teraz patrzy drapieżnie jak Oko Saurona

YO..
1 miesiąc temu

21:09 29

Opublikowany 2 dni temu 15 czerwca 2021Przez Jan Michalczewski

Bilą
1 miesiąc temu

No i co Andrzejku?
W pizdę wczoraj. xD

Antonio
1 miesiąc temu

Osobowość?

Maciek
1 miesiąc temu

stare dziady lubią się kompromitować, jebane pośmiewiska

Profesor_Nauk
1 miesiąc temu

Ja powiem tylko tyle. W pizde 2:1 ze Słowacją XDDD

Wbijam do roboty i czuć taki alkoholowy pot. Wszystkie Janusze wkurwione,pijane i każdy z rana w roli eksperta, wciąż trwa studio pomeczowe. Beka w chuj. Na przerwie doleje oliwy do ognia.

Profesor Nauk
1 miesiąc temu
Reply to  Profesor_Nauk

Jebać roboli

Imię*
1 miesiąc temu
Reply to  Profesor Nauk

Jebać cie ty kurwo

Antek ze wsi 100 km od Wałbrzycha
1 miesiąc temu
Reply to  Profesor Nauk

Ty kurwo odjeb się od robili

Popularne