Sprawdź nas też tutaj

News

Żurom wyjaśnia, o co chodzi w sprawie Soboty i dlaczego Jongmen go atakuje

„Zachował się mówiąc delikatnie bardzo nieelegancko”.

Opublikowany

 

żurom i sobota

Sobota i Jongmen prowadzą swój konflikt na kilku płaszczyznach. Ostatnio przerzucają się dokumentami, które tak naprawdę od dawna są w sieci i na ich temat wypowiadał się już m.in. Żurom. Nowopowstałe strony i profile w mediach społecznościowych wspierające Sobotę publikują jego zeznania, z których wynika, że nic nie powiedział w prokuraturze. Jongmen natomiast udostępnia starsze zeznania Soboty, z których jasno wynika, że przyznał się on do kupowania marihuany i kokainy na własny użytek i wskazał z imienia i nazwiska osobę, u której zaopatrywał się w narkotyki. Do sprawy ponownie wrócił podczas wczorajszego streamu Żurom, żeby jeszcze raz wyjaśnić jak cała sprawa wygląda z jego strony.

„Sobota potwierdził sześćdziesiątkę”

Żurom wyjaśnia na samym początku, że zeznania Soboty, które pojawiają się w sieci widział już dawno i ma na ten temat wyrobione własne zdanie, które już przedstawiał. Według niego Sobota zachował się źle i Jongmen ma rację.

Sobota nie jest sześćdziesiątką, ale Sobota potwierdził sześćdziesiątkę. Mógł się zachować elegancko na dwa sposoby: został wezwany do prokuratury i mógł powiedzieć na wstępie, że odmawia składania wyjaśnień, nie zna Daniela Z., nic nie wie i nic nie potwierdza. To by było pierwsze, uczciwe zachowanie Soboty. Drugi sposób: mógł powiedzieć, że zna Daniela Z., to mój kolega, znamy się, mógł nawet powiedzieć, że razem jaramy zioło, ale nigdy nie powinien powiedzieć słów, które padły, że kupował od niego na własny użytek narkotyki. – uważa Żuromski.Zeznania Soboty pogrążyły postronne osoby?

Żurom wyjaśnia, że Daniel Z. poszedł na współpracę z prokuraturą i został małym świadkiem koronnym. Pomówił o różne rzeczy wielu ludzi, którzy mają obecnie z tego tytułu prowadzone sprawy sądowe. Zachowanie Soboty i przyznanie się do tego, że kupował od Daniela Z. narkotyki spowodowało, że uwiarygodnił on go w oskarżeniach do innych osób.

W tym momencie Daniel Z. – dużo ludzi ma z niego zarzuty i dużo spraw jest w toku. Ci ludzie się nie przyznali do tych spraw, że Daniel Z. był dilerem. Nie przyznali się do tych zarzutów, które Daniel Z. przedstawił jako sześćdziesiątka, jako diler, który poszedł na współpracę z prokuraturą. Przez to, że taki Sobota złożył swoje zeznania, że miał styczność z narkotykami, że kupował od Daniela Z. narkotyki, to zachował się mówiąc delikatnie bardzo nieelegancko. – mówi Żurom.

Żurom i Sobota promują akcję „Stop Pomówieniom” (2012)

Żurom nie chce mieć z Sobotą nic wspólnego

Żurom zwrócił też uwagę na to, że pojawiają się plotki, jakoby w Szczecinie tego typu sprawy były odbierane nieco inaczej.

W Szczecinie podobno to nie jest nic złego, jeżeli ktoś ma swoją sprawę i potwierdzi, że od kogoś kupował, to jest sam do sprawy i to jest elegancko. W Warszawie tak nie jest, a sprawa jest w Warszawie. Sobota był wezwany do prokuratury warszawskiej, chłopaki mają zarzuty w Warszawie, do tego siedzieli i Sobota zachował się nieelegancko i dlatego jest ciśnięty. – mówi były wydawca.

Żurom przyznaje, że kontakt z Sobotą zerwał już dawno. Nie ma też zamiaru kupować jego płyty i grać w jego grę, bo raper na całej sprawie sprytnie zarabia pieniądze. Przez zachowanie Soboty, Żurom odciął też go od akcji Stop Pomówieniom, którą raper pomagał mu promować kilka lat temu.

94 komentarze
94 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Profesor_Nauk
1 rok temu

Idealny news pod roast. Zapraszam i słucham Waszych wypocin.

strzałka w dół
1 rok temu
Reply to  Profesor_Nauk

Wypociny są takie,że lecisz na dół.

Pieczarkario
1 rok temu

Co ty w ogóle pierdolisz człowieku. Sebastian Enrique Alvarez już jako siedmiolatek przeskoczył przez drut kolczasty dzielący chille z meksykiem. Jako 11-latek produkował crack na melinie z innymi latynoskimi uchodźcami (miał też mały epizod w laboratorium metaamfetaminy) A w wieku 15 lat stanął przed sądem w sprawie zabójstwa szefa konkurencyjnego kartelu (dziwnym trafem wszyscy świadkowie zniknęli) Do dziś mu nic nie udowodniono. Chłopak ma kilka biznesów w których wyprał już setki milionów euro i kilka rezydencji w różnych częściach Europy. Fajnie jest pierdolić na kogoś farmazony w internecie ale przyjdzie dzień zapłaty za to co tu dałeś chłopaku. Prawdopodobnie twoje ip jest już namierzane, ale co ja tam wiem. Radze ci tylko oglądać się za siebie na ulicy bo nie znasz dnia ani godziny.

pieczarkario
1 rok temu
Reply to  Pieczarkario

Masz rację, a co do dissu na sentino to łapcie nowy https://www.youtube.com/watch?v=yfsmBAUvoo4

Bedoesik
1 rok temu
Reply to  Profesor_Nauk

Ja mam takie coś: jak wszyscy wiemy jesteś fanem rapu a także robisz na produkcji okien. Powinieneś połączyć te dwa fakty i zrobić magika muhahahahha

Smieciu
1 rok temu
Reply to  Profesor_Nauk

Z przyjemnością bym zaczął ale daruje sobie. Ciebie wystarczająco życie zweryfikowało jako nieudacznika, że każdy inny pocisk to tak jakby stwierdzać ze gówno śmierdzi – każdy o tym wie. Tym bardziej, że takiemu desperackiemu atencjuszowi najlepiej nic nie pisac – zignorować. To będzie najlepszy pocisk. Ten sam typ człowieka co linkiewicz. Nazwiesz go kurwa czy śmieciem bez honoru to się jeszcze ucieszy z fajnej ksywki.

Bedoesik
1 rok temu
Reply to  Profesor_Nauk

Robisz na produkcji okien, gdyż tak bardzo jesteś wdzięczny jednemu z nich, bo gdyby nie okno życia to stara by Cię na śmietnik wyjebała

Bedoesik
1 rok temu
Reply to  Profesor_Nauk

Jedyną nauką jaką możesz wykładać jako profesor to „jak spierdolić sobie życie”

Clive Bombardier
1 rok temu
Reply to  Profesor_Nauk

Mógłbyś być 60-tką,a wybrałeś profesora.Miłej kawusi

Kuzynka Buczera
1 rok temu
Reply to  Profesor_Nauk

Profesor nauk, naukowiec, filantrop, opiniotworca, czlowiek wyznaczajacy trendy, tworzacy opinie, artysta montazu okien PCV, impotent. Osobowosc borderline, czlowiek, ktory z jednej strony opowiada o planowanym zakupie mercedesa a z drugiej, ze ma przejebane na etacie i problemy z przedwczesnym wytryskiem. A tak naprawde to jedna i ta sama, zjebana osoba, czyli ja plus szczerze mowiac, jeszcze sie nad tym nie zastanawialem.

I dziwka twoja stara
1 rok temu
Reply to  Profesor_Nauk

Po pierwsze to czytasz, a nie słuchasz jebany downie.tak więc zacznę od początku jak powstał profesor. Była sobie pewna Grażyna pijaczka i Janusz menel, Grażyna piła wódę pod netto i nasrała pod wejściem, Janusz menel się na tym gównie wyjebał, a że łaził osrany i orzygany i ze zwodem i bólem dupy,to jeden plemnik zlecial na gówno Grażyny. Po 9 miesiącach, ktoś to podłączył do internetu i znalazł się na glam rapie.

Kara
1 rok temu
Reply to  Profesor_Nauk

Ty kurwo!

Kuzynka Buczera
1 rok temu
Reply to  Profesor_Nauk

Urojenia (łac. delusiones) – zaburzenia treści myślenia polegające na fałszywych przekonaniach, błędnych sądach, odpornych na wszelką argumentację i podtrzymywane mimo obecności dowodów wskazujących na ich nieprawdziwość. Obecne w wielu psychozach, w tym w przebiegu schizofrenii. Szczególnie rozbudowany system urojeń charakteryzuje schizofrenię paranoidalną. Treść urojeń często nie odpowiada poziomowi wiedzy chorego.

Profesor Nauk: jestem krolem glamrapu, rucham, wygrywam zycie, kupuje mercedesa, otwieram mini zoo, odchodze z gl na zawsze (srednio trzy razy w roku).

Kuzynka Buczera wins KO

Jan Rodzeń Dyr. Klubu Ksiegarza
1 rok temu
Reply to  Profesor_Nauk

Yo skurwysyny wy głupie kutasy
Wy kurwy jebane wy dwa madasy
Poznań Jeżyce wy głupie chuje
Wy głupie kurwy księża burżuje
Poznań Poznań Grunwald i Jeżyce
To dwie najbardziej pojebane dzielnice
Jeżeli tu wejdziesz ty głupi chuju
To musisz wiedzieć że tu kurwa nie żartują!
(pisze w liczbie mnogiej bo podejrzewam conajmniej rozdwojenie jazni).

Robert Lewandowski
1 rok temu

Peja jest tragicznym raperem, technicznie TDF go zjada.

Pener nie istnieje po AH24N2

Robert Lewandowski
1 rok temu

Widać, że Kuzynka Buczera to Profesor_Nauk ten sam styl wypowiedzi.

Kuzynka Buczera
1 rok temu

Widac, ze Robert Lewandowski to alter ego profesora, takie same IQ=15

Robert Lewandowski
1 rok temu

Czyli w sumie Kuzynka Buczera, bo to jedna i ta sama osoba

Robert Lewandowski
1 rok temu
Reply to  Profesor_Nauk

Czy masz przygotowany kask?

Robert Lewandowski
1 rok temu

bo właśnie zjeżdżasz na dół.

Iuczjano
1 rok temu

Ale jesteście kurwa beznadziejni. Czekam w końcu na jakieś dobre punche.

Kuzynka Buczera
1 rok temu
Reply to  Iuczjano

To zapodaj cos panie blyskotliwy.

Jan Rodzeń Dyr. Klubu Ksiegarza
1 rok temu
Reply to  Iuczjano

dzisiaj pogoda i cisnienie nie zaheca do blyskotliwosci 🙁

Jacek z pizdy
1 rok temu
Reply to  Profesor_Nauk

Wypierdalaj z tym z glamrapu, w chuju mamy tą Ole. Ty nie ma ludzi o dobrym sercu, źle trafiłeś.

Pissing Cock
1 rok temu
Reply to  Profesor_Nauk

Czy słowo „uzadzi” pochodzi od wyrazu „zad”?

haha
1 rok temu

Wchodzi Zurom do Starbucksa:

– Kawe chce.
– Ok, z mlekiem czy czarna?
– Kto ma wiedziec ten wie.
– Z mlekiem, czarna, latte, capucino, jaka kawe Pan chce?
– Sluchaj odsiedzialem 16 miesiecy za pomowienie, nic zlego nie zrobilem.
– Jaka kawe Panu zrobic?!
– Kawe tak?! Ja nikomu sie nie musze tlumaczyc.
– Zrobie z mlekiem w takim razie, dobrze?
– Ja nic nie mam sobie do zarzucenia. Mam zasady.
– Hmm podac cukier?
– A masz bialko? Pytam sie czy masz bialko?!
– Tak, w mleku jest bialko.
– 7,50 prosze.
– 7 i pol mowisz? Ja sie znam na grypserce.
– I pana inicjaly, co bym mogl napisac na kubku.
– Inicjaly? Ja nie bede sprzedawal kto. Bo on to jest dobry chlopak, wciaz aktywny.
– Ehh no… Pana kawa gotowa.
– Gotowy? Zawsze jestem gotowy. Powiedz tylko kiedy i gdzie. Spotkamy sie i pogadamy sobie w cztery oczy. Wyjasnimy to wszystko.
– Dowidzenia!
– Na widzenia nikt do mnie nie przychodzil, rakiety tez nie dostalem.
– Dziekuje dowidzenia Panu!
Sram na Was hejterki. Ide sobie na trzepak zrelaksowac sie, potem pojezdze na hulajnodze.
– Panie kurcze, wyjdz Pan juz stad!
– Zycie sie toczy dalej, ja mam swoje problemy. Pozdrawiam kumatych i dobrych ludzi.

wieszak na kukle
1 rok temu
Reply to  haha
Wieśniaczyna - taki biedny, skromny chłopaczyna
1 rok temu
Reply to  haha

Smacznej kawusi, jebać patusi

Wieśniaczyna - taki biedny, skromny chłopaczyna
1 rok temu

Stary wóz się pośród dróg kolepie Przestań serce płakać, chociaż żal Jak zapomnieć te tęsknotę nie wiem Gdy przed sobą znowu drogi dal Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Patrz jak no cyganka ma warkocze Wiatr jej w ciemne włosy gwiazdy wplótł Spójrz głęboko w czarne cudne oczy Tam tęsknota dawnych polnych dróg Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Ej zostały z dawnych dni wspomnienia Tam miasta i ognisk jasnych blask Wre cygańska krew i pachnie ziemia I cygańskie pieśni słychać tam Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy gra Tańczmy z cyganami, z cyganami Pijmy za cyganów aż do dna Tańczmy z cyganami, z cyganami Choć już nie to samo w duszy… Czytaj więcej »

Komedai
1 rok temu
Reply to  haha

Cała Prawda o Cyganku z Tamburynem w tekstach jebać kapusi oraz jebać władzę

a co tu mamy tylko spójrzcie

https://www.instagram.com/koperkowaofficial/

Zobaczycie SOBIE co tu sie odpierdala Uliczni Raperzy i ich prawdziwość w tekstach haha

żuroą
1 rok temu
Reply to  haha

– „Bilon marna prowokacja i pomówienie z twojej strony jest śmieszne i żałosne.Pokaż kto siedział za mnie,spotkaj się ze mną twarzą w twarz i to powiedz.Szopkę robię?Ty oprócz rymowania co zrobiłeś by w Polsce było lepiej?Pamiętasz sprawę pewnych grobów jak byłeś młody….Żenujący to Ty jesteś i nagle Cię olśniło i chcesz zabłysnąć pomawiając mnie publicznie
https://glamrap.pl/zurom-bilon-broni-kolege-rozjeb-nde/

elizabeth
1 rok temu

żeby była jasność, miejsce przestępców jest w więzieniu, ćpunów na odwyku, cyganów w lepiankach lub taborach

co tu więcej wyjaśniać

Cinus
1 rok temu
Reply to  elizabeth

Typ mówi ze to by bylo uczciwe, skłamać… ja pier%## dlatego PiS rządzi w tym kraju…

Jongmen Jerychoński
1 rok temu
Reply to  elizabeth

MAMY DOKTRYNALNE RÓŻNICE MIEDZY SZCZECIŃSKĄ SZKOŁĄ GRYPSOLOGII A WARSZAWSKĄ SZKOŁĄ GRYPSOLOGII. PROFESOR RUROMSKI Z GRACJĄ NAM TO WYTŁUMACZYŁ.

Paluch ZSSR - Chwała czerwonej armii
1 rok temu

Posłuchajcie owego dzieła po galicyjsku:
Mira, Eldok lento, aquí tes a mente liberada, preparado para loitar como Lobo e como CopRobo, limpo a cidade de … (flrt) coa cabeza baleira. Entón, ver o lento que vai Eldo, aquí todo o mundo está de xeonllos? Mira, Eldo está a intentar todo o tempo, porque os Defensores do título destruirán a quen fale coa cabeza baleira. Vou destruílos a todos, verás, Eldo a cidade limpará aos que non son os máis agradables pero os peores, Están no chan, verán, Eldoka destruirá, camiñará por riba coma un rodillo, vou destruír, deixareite aos voitres, Eldo Prezidento! Mira, como en Cuba, Fidel Castro nunca acabará, porque acenderei o micrófono todo o tempo, ninguén o cortará. Mira, Eldok, así que mira, agora comproba a formación de Erdo e Red no programa. (łooo)

szy8ki grzy8ki
1 rok temu

Ale Galia i Galicja to nie to samo

Pokemon
1 rok temu

Chuj mnie obchodzi zdanie jakiegoś starego zakolaka co po pierwsze sam nie jest święty a po drugie nie wydakuał żadnego wersu co by szedł równo z bitem także chuj z nim

Pener
1 rok temu

Głucha noc, noc głucha, ja, Wiśniowy, z nami Grucha W centrum miasta zawierucha, sto pięćdziesiąt siedem chucha Patroli prewencji fucha, zakuć nas, przetransportować Długa była noc, nie kleiła się rozmowa Do niczego się nie pucować, to Ski Składu zmowa Głupa palę, ściemniam, ściemniam, mnie tam przecież nie było Parę piwek się wypiło, z impry do domu wracałem Przecież nikogo nie tłukłem, w sklepach szyb nie wybijałem Obciążony tym zeznaniem, cztery osiem przesiedziałem Wśród zgłoszeń szczekaczki z suki księżyc podziwiałem Szybki dojazd na aleje, diabeł w ryj mi się śmieje Myślę sobie oszaleje, mają kolejne zgłoszenie Wyciągają mnie z klatki, straszą pójdziesz za kratki Zapowiadają sanki bez rymów i szklanki Ta noc była długa, najebkowicz uga-buga Wyczynia w centrum cuda, w każdy weekend pewna zguba Nieświadomy swych poczynań, wytrzeźwiej, sobie przemyśl Co w nocy wyczyniasz, raport zaliczonej gleby Głucha noc sto procent, zakazane owoce Długie nieprzespane noce i patrzały podkrążone Kolorowe neony, światła miasta, ja wpatrzony w to wszystko Obrazy, trasy znam na pamięć większość Wariat udowadnia męskość, szaleństwo, noce piekło Głucha noc, noc głucha Medi Top i Mefi słuchaj Jeden z drugim wariaty, chłonie noc nowe ofiary Ja odbijam dziś do chaty, bo chce dziś uniknąć kary Za szaleństwo noc głucha, głucha noc pewna zguba Głucha noc pewna zguba, to piekło pewna zguba

Spocone Stringi Alberto
1 rok temu

Żurek lepiej nagraj dla kasi 2 a nie bawisz sie w jakieś wyjaśnianie samemu będąc ciemnakiem

CzokoJestSpoko
1 rok temu

Cała Polska czeka na trylogię z Kasią xD

Jan Rodzeń Dyr. Klubu Ksiegarza
1 rok temu
Reply to  CzokoJestSpoko

taki threesome to byloby cos…

I dziwka twoja stara
1 rok temu

Czyli jaki jest ostateczny wyrok. So6Ota się rozjebał czy nie?
Czy jakiś plebiscyt trzeba zrobić?

Jan Rodzeń Dyr. Klubu Ksiegarza
1 rok temu

nikogo to nie interesuje…

I dziwka twoja stara
1 rok temu

O nie, ej Staszek jest, poczekaj ja muszę odebrać ziom
– Halo?
– Siemano mordo ty moja, zioom
– O siemasz, a co tam stary wariacie, co u ciebie? jak leci?
– Słyszałem, że diss trzęsie miastem, szieeea, ale jebać to człowieku 2007 idziemy z duchem czasu, zajawka kipi gęsta, ołjejor
– Ale, ale mam pytanie czy czy troszeczkę zmylf…
– MP3ki, billboardy, niedługo jeszcze pewnie będą dildosy i ramówka w TVN’ie zioom
– Ale ja mam pytanie czy się troszeczkę zmylfo, zmylfoniłeś sowicie?
– Kierrrwa, obiecaj mi jedno
– No
– Że nie będziesz gwiazdą jak Edyta Górniak, aj
– Ty no proste, proste, pede jest od tego, żeby być gwiazdą, ludzi fantazją, wiesz o co chodzi?
– Wiem o co chodzi, pełen Mylffon, pełen Mylffon człowieku
– A jak, a jak, no proste, proste
– Powiem tak – prze, kurwa, mylffoniasto, zioom
– Dzięki, dzięki, ty kończę, bo muszę nawijać, trzymaj się, dziękówa za telefon, piona
– Piona

ZonaBezczela
1 rok temu

Sobota jest potwierdzaczem

I dziwka twoja stara
1 rok temu
Reply to  ZonaBezczela

A to chujek z tego So60ty.

Marian
1 rok temu

O proszę wyrocznia się odezwała co my byśmy bez ciebie zrobili

inor
1 rok temu

To miał bronić kolesia który go sprzedał? pojebało was chyba trochę, z ofiary robicie kurwę a z kurwy człowieka? teraz tak się grypsuje w więzieniu?

123
1 rok temu
Reply to  inor

w punkt

Lolek
1 rok temu
Reply to  inor

Sobota rapuje na płycie że spotkał tego całego Zycha i ten zaprzeczył, że zeznawał. Rapuje też że go nie pobili a na Instagramie wisi zdjęcie jak pokazuje podbite oko po spotkaniu. Generalnie w Warszawie coś ostatnio dużo aresztowań narkorapowych. Każ, bonus, kowal rs 77teraz to.

devx
1 rok temu

„Nieelegancko” to jedyne zarzuty jak dobrze rozumiem.

sobota
1 rok temu

„Pomówił o różne rzeczy wielu ludzi”

Nie pomówił, tylko powiedział prawdę. Przestancie z kryminalistów robic przedszkolaków

Ruch poparcia Kononowicza (RPK)
1 rok temu

Żur romski, a kiedy będzie tłumaczenie jak się wysrac? 1 na 100 ulicznikow ma faktycznie takie zasady o jakich mowa, reszta chuj – jak nie rzna się regularnie na hajs nawzajem, to dupa im peka na komisariacie.

Chwała wielkiej policji!!!

I dziwka twoja stara
1 rok temu

Chwała Wielkiej Dobrej Policji

żENADA
1 rok temu

NIECH ŻUREK WYJAŚNI BILONA AKCJE NA GROBACH

Robert Lewandowski
1 rok temu
Reply to  żENADA

To proste, Bilon nie podziałkował się kasą ze sprzedaży zniczy na 11 listopada i to cała tajemnica mundialu

żuroą
1 rok temu

– „Bilon marna prowokacja i pomówienie z twojej strony jest śmieszne i żałosne.Pokaż kto siedział za mnie,spotkaj się ze mną twarzą w twarz i to powiedz.Szopkę robię?Ty oprócz rymowania co zrobiłeś by w Polsce było lepiej?Pamiętasz sprawę pewnych grobów jak byłeś młody….Żenujący to Ty jesteś i nagle Cię olśniło i chcesz zabłysnąć pomawiając mnie publicznie:

Lil Young
1 rok temu

A pozabijajcie się kurwa nawzajem bando przygłupów. Im sie wydaje, że grają w jakimś Sopranos. Banda lunatyków

Jan Rodzeń Dyr. Klubu Ksiegarza
1 rok temu

po studiach to juz wcale bo robia kariery w korporacjach za przyzwoleniem innych p0lek i dyrektorow ktorym obciagaja

Polski Rap
1 rok temu

O dokleil sie do tematu glowny wyjasniacz wszystkich zawirowan w Polsce.Panie Zurom panu juz podziekujemy bo i bez pana karuzela kreci sie na wysokich obrotach

Robert Lewandowski
1 rok temu
Reply to  Polski Rap

On chce być jak gówno wrzucone w wentylator

TylkoJONGMEN
1 rok temu

Własnie Słucham JONGMEN „DO SPODU”
Tylko JONGMEN Codziennie !!!
Wiadomo że w Polsce słucha się farmazonów typu Bedopies Białas Quebo Srebo taco Sraco i Szpaku Sraku haha haha i inne pozerki Oraz Uliczni raperzy którzy robią groźne miny a ważą
po 20 kg haha
JONGMEN ma Street Credit na Całym Świecie nieważne gdzie się Pojawi
Klipy JONGMENA są na kanałe HEAVYWEIGHT PORJECT Który ma 83 Tysiące Subskrypcji Zasięgi są ogromne każdy na świecie wie kto to JONGMEN nie ważne czy Słuchają w Meksyku czy w Serbii czy w Japonii czy Tajlandii czy Mauritius czy Dominikana czy Hiszpania czy w Nowej Zelandii

Zatroskanymniej
1 rok temu
Reply to  TylkoJONGMEN

Wes juz mu zejdz z huja ok

Clive Bombardier
1 rok temu

Wiecie ile sobota miał na maturze 60 procent

patryk ladziński
1 rok temu

heniek dojebie cie zurom pecie

I dziwka twoja stara
1 rok temu

https://youtu.be/8aYZzUfn43c
Chciałem wam tylko przypomnieć najbardziej spierdolony moment w historii polskiego hip-hopu, który jest też najbardziej spierdolonym kawałkiem w historii polskiego hip-hopu, oraz najbardziej spierdolonym teledyskiem w historii polskiego hip-hopu.

Pokemon
1 rok temu

Sam jak widzę że ktoś handluje maribuhłaną to dzwonie na policję i z ukrycia patrzę jak go zawijają i będę tak robił dalej ponieważ miejsce przestępców jest w więzieniu i tyle a tu panuje moda by z bandziorów robić bohaterów

Hwdp
1 miesiąc temu
Reply to  Pokemon

Jeśli sobie w łeb

MILF AND LOLITA FUCKER 666
1 rok temu

Niech ćpuny zdychają!

knur knurowski
1 rok temu

Beka! Nikt nie przyszedł na roast profesora.

Pan Pawel
1 rok temu

Żurek ty chuju jebany ale bym ci kurwo napierdolil sękaczy kutasie

Wojtek szczęśliwy człowiek
1 rok temu

Kurwa, typ handluje to należy mu się więzienie. Proste. Narkotyki są nielegalne i koniec. Jebac bandytow i przestępcow, niech żyją uczciwi ludzie.

Hwdp
1 miesiąc temu

Chyba śnisz albo ślepy

AnalnaKaroca
1 rok temu

Hahahahhahaha co jest żurom, to ty jeszcze istniejesz? Nie spodziewałem się

KronikaPenera
1 rok temu

Przygotowany na to, by znów rozczarowywać w takim samym stopniu jak zachwycać (ta) Przygotowany na kolejne wiadro pomyj z którego nic sobie nie zrobię. (tak) Oddaję wam ten materiał jako kawał dobrej sztuki muzycznej po raz kolejny podnosząc sobie poprzeczkę jako artyście a wam jako słuchaczom i nie ważne co kto tym razem powie Rychu Peja był i jest stylowym gnojem. (ta,ta,ta)

Jakie życie taki rap, ok, to tylko muza Niech wszystkich tych fałszywych mój styl życia gnoja wkurza Jak u każdego burza w mózgu, czas na new school Reprezentuję hip-hop od zawsze na tym wózku Jadę pod prąd, jebać modę bracie, siostro Dzięki prawdziwym za prawdziwą dłoń pomocną Krytyk powie o mnie – artystyczna prowokacja Nic o mnie nie wiedząc P do N – wjeżdżam z laczka. Moja afirmacja stylu życia nie zachwyca To mój rap, mój styl, mój głos, moja ulica Styl życia gnoja, gnoja życia styl czytaj Życie ostro dojeżdża, to tylko rap, bywaj.

Książe Hołota
1 rok temu

Siedzą na dupie i hajs liczą ,zaliczone pokemony ,od ojca i matki ,twory prawdziwej gangsterki i mafii nigdy nie widziały. kim jest Sobota? ,kim jest Jąkmen? kim jest żurom?

JpJpJp
1 rok temu

Kto to jest żurom ?!!!!

andrzej
1 rok temu

dobrze słyszałem, że pan Daniel jest 60 a żurom z nim jara zioło ?

pacino aldente
1 rok temu

To sie wypowiedzial jebany pornograficzny grubas jebac go kurwe whacka ja to naprawde już stracilem nadzieje w tym kraju nigdy nie będzie lepiej sami kurwa idioci

Vadim trocky
1 rok temu

Oskar ram pam pam pam

wojciech
1 rok temu

żurom dupa cicho

Bezel SLU
1 rok temu

Ułom wyjaśnia, o co chodzi w spermie Niedzieli i dlaczego Ciongmen jej smakuje.
„Zachował się mówiąc delikatnie bardzo nieelegancko”.

YO..
1 rok temu

21:29 29

chował się mówiąc delikatnie bardzo nieelegancko”.

Opublikowany 10 godzin temu 21 marca 2021Przez Mariusz Jop
żurom i sobota

Bigqtaz
1 rok temu

Zachował sie nieelegancko? Co za banda cweli. Po prostu Sobota zajebał z dupy

lindax
1 rok temu

Dzień… Spiknij się z nieznajomym w Twoim mieście http://relax24.club

QueboRPK
1 rok temu

Rurom ty kurwo pseudo rozkminaiczu chuj ci w dupę już Peja wyjaśnił tą kurwę ruroma

......
1 rok temu

A Warszawa i Szczecin to nie Polska ???
Jeśli ktoś z dupy jebnie to i w Pekinie będzie paruwom ! Żurom wspomniał że w Szczecinie jest to eleganckie a w Warszawie nie
Cała ta afera szyta pod publiczkę !!!
Kogo ten sobota jebnoł z dupy to nie rozumiem. Dealer jebnoł z dupy a Sobota zeznał potem że kupował od niego dragi. Ja bym jeszcze zeznał że ten dealer toytoya zajebal może by mu uchylili małego świadka za nowy zarzut

ADOLF HEJTER
1 rok temu

W Szczecinie jak i Poznaniu raz można.

Zabol
1 rok temu

A ten zurom to jest kto na co sie wpierdala do wszystkiego kogo obchodzi to co zurom gadasz, ze powiesz nie jest kapusiem to nie jest kapusiem i chuj chuj kogo obchodzi co ty pierdoli wpadles na glupie nagrywanie filmow i jeszcze zarabianiu pieniedzy z youtube hahahaha

Pojeby
1 rok temu

A skąd Sobota miał wiedzieć, że ten gość jest 60? Beka w chuj. Z tego wszystkiego wynika, że kurwa jak psy złapią i spytają o jakąś osobę to trzeba znać jego długość kutasa, rozmiar buta, kogo ma w rodzinie jakie miał stopnie w szkole bo jak tego nie wiesz i coś powiesz to się okaże, że przez przypadek sprzedałeś milion warszawiaków i potem każdy z Tobą jedzie i masz przejebane. Strasznie zjebane te nowe zasady ulicy odkąd powstał artykuł 60.

Jebać polski gówno rapek
1 rok temu

Własne ćpanie chcecie przypisać osobie trzeciej? Co za durnie. To już nawet nie jest ulica sezamkowa tylko totalne dno.

hahahaha
1 rok temu

Żurom wyjaśnił też Sentino ale o tym już nie ma nawet słowa w tyn newsie

Jak Widać GlamRap Obsrał się Sicarios Sentino i już nie bedzie newsów o nim

Skurwysyn katolski z PiS syn kurwy oraz huja 666
1 rok temu

Żurom na prezydenta!

Essa
1 rok temu

No i wyjebane

Popularne