Sprawdź nas też tutaj

News

20-lecie Asfalt Records: 1998 – 2018

Warszawska wytwórnia szykuje festiwal i kompilacyjny krążek.

Opublikowany

 

Marcin "Tytus" Grabski
Marcin "Tytus" Grabski
8 października 2018 roku wytwórnia Asfalt Records obchodzi swoje okrągłe 20 urodziny. Dokładnie 20 lat temu tego dnia do rejestru działalności gospodarczej osób fizycznych prowadzonego przez Prezydenta miasta stołecznego Warszawy została wpisana firma Marcin Grabski Asfalt Records. Wpis pozostaje w rejestrze do dziś, choć warto zaznaczyć, że od prawie 2 lat wytwórnia prowadzi bieżącą działalność już jako sp. z o.o.

Głównym punktem obchodów urodzin będzie specjalny i wyjątkowy koncert-festiwal, który odbędzie się 15 grudnia w stołecznym klubie “Progresja”. Pełny line-up ogłoszony zostanie do grudnia, ale nie będzie w nim większych niespodzianek. W czasie imprezy czynne będzie specjalne stoisko Asfalt Shop, na którym znajdziecie wiele trudno dostępnych płyt z katalogu wytwórni.

Z okazji urodzin ukaże się równie kompilacja “Asfalt 20”, na której znajdą się wybrane nagrania z historii wytwórni oraz jedna niespodzianka dla słuchaczy. Płyta będzie dystrybuowana w oryginalny sposób – będzie można ją nabyć, ale można też będzie otrzymać ją za darmo przy zakupie dwóch innych płyt z katalogu Asfalt Records. Wyłącznym partnerem tej akcji jest sieć sklepów Empik, Asfalt Shop oraz empik.com.

Jeszcze pamiętam tort z okazji osiemnastki Asfaltu a tu już dwudziestka na karku. Cieszę się, że nie mamy za bardzo czasu by roztkliwiać się z tej okazji i robić z rocznicy wydarzenie roku, gdyż właściwie nie tylko z miesiąca na miesiąc, ale i z tygodnia na tydzień w Asfalcie gotuje się coś nowego i każdy pracuje za dwóch. Nasi artyści mają ciągle nowe pomysły, a w międzyczasie przychodzą do nas nowi ciekawi ludzie, z którymi od dawna chcieliśmy współpracować. Kanał Asfalt potroił liczbę subskrybentów w ciągu ostatnich 3 lat i póki co końca tej galopady nie widać. Mam nadzieję, że – cytat z twórczości Taco – zobaczę w porę przepaloną żarówkę przez złoty klosz lampy – takimi rocznicowymi refleksjami dzieli się ze słuchaczami wytwórni jej założyciel i szef – Marcin “Tytus” Grabski.

Oficjalne logo 20 lecia przygotował Jacek Rudzki – znajomygrafik.com. Autorem oficjalnego motywu muzycznego “Asfalt 20” wykorzystanego w animacji jest Adam “O.S.T.R.” Ostrowski.

Logo 20 lat Asfalt Records

Logo 20 lat Asfalt Records

Kogo wydaje Asfalt Records?

Wytwórnia Asfalt Records wydaje aktualnie płyty O.S.T.R., Taco Hemingway, Otsochodzi, Rasmentalism, Flirtini i Adi Nowak. Pod skrzydłami wytwórni debiutowali też w przeszłości Fisz Emade, Łona i Webber, Afront, Medium, Sarius. Do stałych, wieloletnich współpracowników Asfalt Records należą DJ Haem, DJ Eprom i Noon. Po dłuższej przerwie, w tym roku wytwórnia przedstawi wreszcie nowe twarze w Asfalcie, w tym kilka z listy transferowej.

Asfalt Records jako Asfalt Distro prowadzi samodzielnie dystrybucję fizyczną nośników, także dla zewnętrznych podmiotów, w tym dla kultowej oficyny U Know Me. Od 11 lat posiada własny sklep internetowy. Nadaje 24/h na dobę własny stream internetowy: Radio Asfalt. Oczkiem w głowie wytwórni jest specjalny i wyjątkowy pod względem repertuaru sklep płytowy w centrum Warszawy (Asfalt Shop Kredytowa 8).

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ProfesorNauk

„Oyche Donis to konfident, rozjebał się na swojego szwagra w sprawie kredytowej w której był słupem. Za to został usunięty ze składu. Teraz płacze, że koncertów nie będzie i nie będzie za co ćpać. Jebać tę kurwę!”

czternascie87plus1

Szkoda bo lubilem jego wersy. Tak – powaznie je lubilem, proste ale dobre.

Jan Rozyn

Profesorze, profesorze. Pocałuj mnie po pisiorze. Możesz zrobić to na dworze, jedźmy z tym może na pomorze. Słona woda dopomoże. Tfoja stara już nie może. Kwiatek zwiędł na telewizorze. Baba krzyczy o mój boże. Szczochem jebie twoje łoże. Teksty piszesz w transltorze. Wkurwiłem się teraz już sroże. Wylądujesz chuju na sorze. Będziesz żył tam kurwiu na kalafiorze. Tak właśnie luju cię złoże.

[̲̅Y̲̅σ̲̅υ̲̅т̲̅υ̲̅b̲̅є̲̅я̲̅ ]

CHUJ TO KOGO OBCHODZI?

Jan Rozyn

Do budy kuwiu.

Grzech

To czemu mnie tam nie ma ? Nie klam Pinokio

massivewp

https://youtu.be/XawDabJBZGc

Format battlów, którego jeszcze nie było na kanale, czyli
COMPLIMENT BATTLE (battle komplementów)!

Czy na pewno prawienie komuś komplementów jest łatwiejsze niż obrzucanie go mięsem i punchlinenami? A może zupełnie odwrotnie?

Sprawdźcie jak z tym zadaniem poradzili sobie dwaj kumple w specjalnej walce rosyjskiej ligi VERSUS.

Walka została opublikowana pierwszego kwietnia 2018 roku, kiedy to w Rosji obchodzony jest „Dzień Śmiechu”, czyli polski Prima Aprilis.

MC Pohoronil VS Halloween

Mareczek

Tytus spoko gosc, pamiętam jak u niego debiutowałem w 1999, wielki szacun

czternascie87plus1

krazek dostepny tylko w Izraelu. Slalom #Gigant

cydży

o 20 lat za długo istnieja te truskawy

cydży

Nie podszywaj się pode mnie chuju! Kurwo pierdolona szmato w dupe zajebana cipo pało dziwko

autosan h9

żenada te podrabiańce cydżego, w sumie sam cydży to żenada ale te megawulgarne podrabiańce jeszcze bardziej

Popularne