GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

Wydarzenie

20-lecie Asfalt Records: Bilety

Na scenie zaprezentują się największe gwiazdy labelu.

Opublikowany

 

Logo 20 lat Asfalt Records
Logo Asfalt 20

Z ogromną przyjemnością informujemy, że właśnie ruszyła sprzedaż biletów na koncert-festiwal z okazji 20-lecia Asfalt Records. Impreza odbędzie się 15 grudnia w warszawskim klubie Progresja pod hasłem Asfalt 20 Live. Bilety na wydarzenie są dostępne wyłącznie za pośrednictwem aplikacji Going. (www.goingapp.pl).

Kup bilet: 20-lecie AsfaltuUrodzinowe świętowanie zapowiada się hucznie, jak zresztą przystało na okrągłą rocznicę. Oprócz składanki z jubileuszową selekcją, Asfalt przygotował okolicznościowy koncert z potężnym line-upem, który będzie głównym punktem obchodów 20-tych urodzin wytwórni. Na scenie Progresji zaprezentują się największe gwiazdy labelu, w tym O.S.T.R., Taco Hemingway, Otsochodzi, Rasmentalism, Flirtini oraz wyjątkowi goście specjalni, których jeszcze nie ujawnimy.

W czasie imprezy czynne będzie specjalne stoisko Asfalt Shopu (na co dzień przy ul. Kredytowej 8 w Warszawie), na którym będzie można znaleźć wiele obecnie trudno dostępnych wydawnictw z katalogu wytwórni.Widzimy się pod sceną. Nie zapomnijcie o konfetti, tortach i prezentach.

20 lat Asfaltu w pigułce

Rok 1998, OMP i album “Wilanów… Zobacz Różnicę”. Ciężko uwierzyć, że minęło 20 lat od premiery pierwszego wydawnictwa Asfalt Records. Na przestrzeni ostatnich dwóch dekad Marcin “Tytus” Grabski i jego ekipa wypuścili na świat ponad 150 płyt, które często stanowiły o sile rodzimego rapu. Takie marki, jak O.S.T.R, Fisz Emade, czy Łona i Webber były fundamentami tej wytwórni. Jeśli dodamy do tego najnowszą historię – Taco Hemingway, Otsochodzi czy Rasmentalism i Flirtini – otrzymamy jeden z najważniejszych labeli w polskim hip-hopie.

 


1 komentarz
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Огонь
4 lat temu

Murzyn Records xDDD

Popularne