Sprawdź nas też tutaj

News

StartRap Festiwal już w tę sobotę we Wrocławiu

Głównym celem inicjatywy jest odkrywanie i inwestowanie w młodych rap-twórców.

Opublikowany

 

Impreza organizowana przez MyMusic, która jest koncertową odsłoną niedawno zainicjowanego przez wytwórnię projektu StartRap, odbędzie się po raz drugi w najbliższą sobotę, tym razem we Wrocławiu.

30 listopada scenę we wrocławskiej Akademii Club zdominują młodzi raperzy z projektu StartRap, którzy po raz drugi będą występować na żywo przed szerszą publicznością. Już wcześniej pokazali swoje umiejętności w poznańskim Food Hallu, które można obejrzeć na kanale YouTube StartRap.

W ramach StarRap Festiwal we Wrocławiu wystąpią artyści grający po raz pierwszy, czyli: mejt, Dżakob, Yokinashi, esceh, Margiela & Mdope oraz White Widow, a także raperzy, których można było zobaczyć w Poznaniu: kaczka, zibex, Doli w tym obi & bryan, którzy ostatnio wypuścili numer na kanał StartRap pt. skok.

Każdy z artystów ma swój indywidualny styl, a ich różnorodność na pewno będzie atrakcyjna i interesująca dla publiczności. Polecamy wpaść na festiwal, aby zobaczyć przyszłe gwiazdy polskiej sceny rapowej, w której jesteśmy przekonani, że jeszcze mocno namieszają.

Bilety na festiwal można nabyć za pośrednictwem strony Ticketos.pl oraz na bramce w klubie.

Głównym celem inicjatywy StartRap jest odkrywanie, promowanie i inwestowanie w młodych rap-twórców. Dotychczas do ekipy StartRap zakwalifikowali się między innymi: zibex, TKM, Pit, Koder, Ejten, Doli, Shuster, Brayan, Esceh, Smagi, Margiela, Yokinashi, Mdope, Mejt, Dżakob, a także Obi i Kaczka. Każdy z podopiecznych projektu charakteryzuje się nietypowym oraz świeżym brzmieniem. StartRap to jednak nie tylko nawijka. W producenckiej odsłonie projektu znajduje się też C0PIK. Na kanale StartRap zobaczycie przekrój numerów od najmłodszego pokolenia raperów, których tracki będą z pewnością gościły na Waszych playlistach. Przypominamy, że projekt StartRap jest w pełni finansowany przez MyMusic – największą niezależną wytwórnię muzyczną w Polsce.

Kandydaci do projektu mogą przesyłać swoje demo na adres: startrap@mymusic.pl. Najświeższe info śledzić można na instagram.com/startrap_projekt, a nowe single artystów zaangażowanych w projekt StartRap znajdziecie na oficjalnym kanale projektu.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Lolek123

Chyba Łak Festiwal

Borubar

Wy już lepiej nic nie odkrywajcie

Napalony fetyszysta

Niezmiernie podniecają mnie dojrzałe kobiety po 40-50, takie babunie GILFy. Uwielbiam oglądać porno z nimi w roli głównej, zwłaszcza z młodszymi.
Macie pomysł gdzie można taką napaloną poznać? Może na zbiorniku?

BENBEN

zbiornik najlepsza opcja ziomek

Napalony fetyszysta

Polecasz jakąś taktykę jak taką babunię poderwać?

Pan Paweł

JEANA ŚCIEMA

SYN TEDEGO

Pamiętam go z ‚explosion’.
Mieli z kalwim jeden prysznic na współę, kurtki z futerkiem, wiatrak z biedronki i dwie paskudne kurwy w teledysku.
Na vivie lecieli co pół godziny, na zmianę z tokio hotel. A ja tylko czekałem na pussycat dolls, żeby sobie zjebać kindybała.

Odb

StartHiphopolo Festiwal już u soboty ale we Wrocławiu

BENBEN

jak sb mafija to jest rap, to profesoornieuk to spoko ziomek,
wniosek? to I to to gowno na tym samym dzieciecym poziomie

Maitreya otrzy

https://www.youtube.com/watch?v=mLqbURm7as8

OBCZAJ MLODYCH Z UK SZALENSTWO

Popularne