Sprawdź nas też tutaj

News

StartRap Festiwal już w tę sobotę we Wrocławiu

Głównym celem inicjatywy jest odkrywanie i inwestowanie w młodych rap-twórców.

Opublikowany

 

Impreza organizowana przez MyMusic, która jest koncertową odsłoną niedawno zainicjowanego przez wytwórnię projektu StartRap, odbędzie się po raz drugi w najbliższą sobotę, tym razem we Wrocławiu.

30 listopada scenę we wrocławskiej Akademii Club zdominują młodzi raperzy z projektu StartRap, którzy po raz drugi będą występować na żywo przed szerszą publicznością. Już wcześniej pokazali swoje umiejętności w poznańskim Food Hallu, które można obejrzeć na kanale YouTube StartRap.

W ramach StarRap Festiwal we Wrocławiu wystąpią artyści grający po raz pierwszy, czyli: mejt, Dżakob, Yokinashi, esceh, Margiela & Mdope oraz White Widow, a także raperzy, których można było zobaczyć w Poznaniu: kaczka, zibex, Doli w tym obi & bryan, którzy ostatnio wypuścili numer na kanał StartRap pt. skok.

Każdy z artystów ma swój indywidualny styl, a ich różnorodność na pewno będzie atrakcyjna i interesująca dla publiczności. Polecamy wpaść na festiwal, aby zobaczyć przyszłe gwiazdy polskiej sceny rapowej, w której jesteśmy przekonani, że jeszcze mocno namieszają.

Bilety na festiwal można nabyć za pośrednictwem strony Ticketos.pl oraz na bramce w klubie.

Głównym celem inicjatywy StartRap jest odkrywanie, promowanie i inwestowanie w młodych rap-twórców. Dotychczas do ekipy StartRap zakwalifikowali się między innymi: zibex, TKM, Pit, Koder, Ejten, Doli, Shuster, Brayan, Esceh, Smagi, Margiela, Yokinashi, Mdope, Mejt, Dżakob, a także Obi i Kaczka. Każdy z podopiecznych projektu charakteryzuje się nietypowym oraz świeżym brzmieniem. StartRap to jednak nie tylko nawijka. W producenckiej odsłonie projektu znajduje się też C0PIK. Na kanale StartRap zobaczycie przekrój numerów od najmłodszego pokolenia raperów, których tracki będą z pewnością gościły na Waszych playlistach. Przypominamy, że projekt StartRap jest w pełni finansowany przez MyMusic – największą niezależną wytwórnię muzyczną w Polsce.

Kandydaci do projektu mogą przesyłać swoje demo na adres: startrap@mymusic.pl. Najświeższe info śledzić można na instagram.com/startrap_projekt, a nowe single artystów zaangażowanych w projekt StartRap znajdziecie na oficjalnym kanale projektu.

 
10 komentarzy
10 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Napalony fetyszysta
2 lat temu

Niezmiernie podniecają mnie dojrzałe kobiety po 40-50, takie babunie GILFy. Uwielbiam oglądać porno z nimi w roli głównej, zwłaszcza z młodszymi.
Macie pomysł gdzie można taką napaloną poznać? Może na zbiorniku?

BENBEN
2 lat temu

zbiornik najlepsza opcja ziomek

Napalony fetyszysta
2 lat temu
Reply to  BENBEN

Polecasz jakąś taktykę jak taką babunię poderwać?

Pan Paweł
2 lat temu
Reply to  BENBEN

JEANA ŚCIEMA

SYN TEDEGO
2 lat temu

Pamiętam go z ‚explosion’.
Mieli z kalwim jeden prysznic na współę, kurtki z futerkiem, wiatrak z biedronki i dwie paskudne kurwy w teledysku.
Na vivie lecieli co pół godziny, na zmianę z tokio hotel. A ja tylko czekałem na pussycat dolls, żeby sobie zjebać kindybała.

Lolek123
2 lat temu

Chyba Łak Festiwal

Borubar
2 lat temu

Wy już lepiej nic nie odkrywajcie

Odb
2 lat temu

StartHiphopolo Festiwal już u soboty ale we Wrocławiu

BENBEN
2 lat temu

jak sb mafija to jest rap, to profesoornieuk to spoko ziomek,
wniosek? to I to to gowno na tym samym dzieciecym poziomie

Maitreya otrzy
2 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=mLqbURm7as8

OBCZAJ MLODYCH Z UK SZALENSTWO

Popularne