GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

teledysk

2sty „Polećmy Ponad” – singiel

Raper pracuje nad nową płytą.

Opublikowany

 

Po zeszłorocznym albumie „Mały Książę” (inspirowanym klasyką literatury), 2sty ponownie pokazuje bardziej luźne oblicze, z którego był znany wcześniej.

2sty – raper i producent, król niekonwencjonalnych połączeń i blendów, znany m. in. ze współpracy z Quebonafide, Kękę czy Michałem Szczygłem powraca z nowym singlem. Po zeszłorocznym albumie „Mały Książę” (inspirowanym klasyką literatury), 2sty ponownie pokazuje bardziej luźne oblicze, z którego był znany wcześniej. „Polećmy Ponad” oparte na delikatnie house’owej produkcji i nośnym refrenie to idealna propozycja na wiosnę.
2sty pracuje nad nowym albumem, który będzie czymś zupełnie innym niż zeszłoroczny “Mały Książę”. “Polećmy Ponad”, wyprodukowane przez Faded Dollars to pierwszy singiel z nadchodzącego projektu.2sty to warszawski raper, producent i autor blendów. Charakteryzuje go otwartość, zabawa słowem i pozytywne podejście do życia. Współpracował z takimi artystami jak Quebonafide, Smolasty, Tede, KęKę i Kaz Bałagane. Był wyróżniony w akcji Popkiller – Młode Wilki. Nazywany też królem niekonwencjonalnych blendów. Przez lata obecności na scenie wiele razy sięgał po nowatorskie rozwiązania i stawiał na świeże podejście do muzyki. W 2022 r. swoją premierę miał jego album „Mały Książę”, który jest muzyczną interpretacją książki o tym samym tytule, uznawanej za klasykę światowej literatury. Artysta wchodzi w świat książki i zaczyna ją pokazywać za pomocą dźwięków, a zawarte w niej filozoficzne historie przekłada na współczesny, do bólu szczery, slangowy, a momentami wulgarny język. Obecnie artysta rozpoczyna promocję swojego kolejnego albumu. 


4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Szok i niedowierzanie
1 miesiąc temu

Co to ma być za disko polo, przecież to brzmi jak „Zakochany Klaun” zespołu Diadem.

TAKA PRAWDA
1 miesiąc temu

Tak zwana „rządowa strategia demograficzna” od lat opiera się na kilku punktach, bez względu na to, kto rządzi w Polsce:

– więcej przywilejów dla kobiet;
– więcej zasiłków;
– dziecko jest własnością matki i w przypadku rozwodu należy wyłącznie do niej, a ojciec ma płacić alimenty i siedzieć cicho w nadziei, że będzie mógł spotykać się z dzieckiem; o wychowaniu niech zapomni.

Kolejni „eksperci” zapominają o tym, że dzieci mają dwoje rodziców i nie wystarczy, że kobieta chce zostać matką. Potrzebny jest też mężczyzna, który chciałby zostać ojcem, a w tym kraju jest takich coraz mniej.

Co do studiów…
Jeśli ktoś chce, to niech studiuje. Znam wielu idiotów z dyplomami uczelni wyższych i wielu całkiem inteligentnych ludzi bez takiego dyplomu.

Z dyplomem możliwości są większe, jeśli ktoś ma pojęcie o tym, co chce robić.

solar
1 miesiąc temu

No i wyqrwiście

Claus von Staufenberg
1 miesiąc temu

Twarz gwalciciela mordercy

Popularne