Sprawdź nas też tutaj

Wydarzenie

4 elementy kultury hip-hop: Breakdance

Gośćmi specjalnymi będą Filip z Out Of Norm i Jan Władoń z Hip-Hop Akademii.

Opublikowany

 

Jak kreatywnie wykorzystać wolny czas podczas wakacji w mieście? Jakie możliwości rozwoju daje Kultura Hip-Hop? Czy jest dla każdego i o co w tym wszystkim właściwie chodzi?!  Na te i wiele innych pytań postarają się odpowiedzieć uczestnicy letniego cyklu spotkań Hip-Hop Akademii w Służewski Domu Kultury.

Projekt „4 Elementy” to powrót do korzeni Hip Hop Akademii. W ramach czterech spotkań Kamil Jaczyński znany bardziej jako Jakuza z warszawskiej wytwórni muzycznej Wielkie Joł oraz zaproszeni goście postarają się przybliżyć uczestnikom podstawowe elementy kultury Hip-Hop – DJ’ing, MC’ing, Graffiti oraz Breakdance.

Projekt przewiduje 4 spotkania, które odbędą się w Służewskim Domu Kultury na przestrzeni lipca i sierpnia. Trzecie spotkanie już 6 sierpnia. Tematem spotkania będzie taniec, a gośćmi między innymi Filip z Out Of Norm i Jan Władoń z Hip-Hop Akademii.

Wstęp wolny.

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Sędzia Stuleja

4 elementy kultury hip hop:
1. Anal
2. Oral
3. Z dupy do cipy
4. Hip hop

MIRAS X

Z nudów można oblukać https://www.youtube.com/edit?o=U&ar=1&video_id=WezipxJyFuU TAK JEST projekt 137

cydży

jaki hiphop, jaki brekdens, truski cos se ubzdurały 30 lat temu ze jakis pseudotaniec nalezy do hiphopu, kto tak kurwa tanczy do bangerow futura, 69, migosow czy thugera – nikt, te wygibasy cechuja biedote, slumsy i bród

ON Z WC

BIEDNY TO TY KURWA JESTEŚ ALE UMYSŁOWO WIĘC STUL PIZDE GEJU

Człowiek który pozostał psychopatą

Hahaha i bardzo dobrze ON Z WC! Cisnąć kurwę.

XDD

XDDDDD ale ty cydży masz najebane we łbie

Popularne