Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Drugi przystanek przed premierą „Next Sunday”. DJ Taek prezentuje „Street Life”

Idealny numer na letni chillout.

Opublikowany

 

dj taek

„Street Life” to drugi singiel z albumu „Next Sunday”, utrzymany w przyjemnym, lekkim klimacie z wyraźnym miejskim charakterem.

Gramofonowe tekstury, subtelne scratche oraz liczne cuty i skrecze tworzą swobodny, uliczny vibe inspirowany codziennym życiem miasta. To idealny numer na letni chillout, miejskie spacery i spokojne playlisty.

 

Singiel

Vix.N „Zostać tu” – piosenka o tym, co w życiu najważniejsze

Radiowe brzmienie z ciepłą, letnią energią.

Opublikowany

 

Przez

vixen

Po sukcesie hitów, które zgromadziły miliony odsłon i na stałe zagościły na playlistach największych stacji radiowych, Vix.N wraca z utworem „Zostać tu” – piosenką o tym, co w życiu najważniejsze.

To opowieść o odnalezieniu spokoju, bliskości i miejscu, do którego naprawdę chce się wracać. Zamiast wielkich deklaracji i dramatów, „Zostać tu” stawia na autentyczne emocje oraz prosty przekaz, z którym łatwo się utożsamić. To historia o świadomym wyborze – by zostać tam, gdzie czujemy się sobą.

Muzycznie utwór łączy nowoczesne, radiowe brzmienie z ciepłą, letnią energią i chwytliwą melodią. To propozycja, która naturalnie wpisuje się w playlisty pop, pozostając jednocześnie charakterystyczna dla stylu Vix.N – artysty, który od lat udowadnia, że potrafi tworzyć przeboje łączące emocje z komercyjnym potencjałem.

„Zostać tu” to piosenka o docenianiu chwili i ludzi, którzy nadają życiu sens. Czasem największą odwagą nie jest odejść – lecz zostać.

Czytaj dalej

Singiel

Nowy Polak ft. Miszel „Opatrunek” – niespodziewana współpraca

Za produkcję odpowiada Premixm.

Opublikowany

 

Przez

nowy polak miszel

Nowy Polak jak zwykle nie zwalnia tempa. Dzisiaj na platformy streamingowe wleciał singiel „Opatrunek” wraz z visualizerem na YouTube.

Tym razem przy numerze usłyszeć możemy również Miszela, który wspólnie z Nowym Polakiem odpowiada za warstwę tekstową utworu. Za bit odpowiada Premixm, z którym artyści połączyli siły przy tym singlu.

Czytaj dalej

Singiel

Lo-Fi w stylu Wu-Tang Clanu – ostatni singiel od DJ Taeka

Kawałek promuje projekt „Next Sunday”.

Opublikowany

 

Przez

djtaek

„Staten Island Mystery” to trzeci singiel z albumu „Next Sunday”, mroczny i pełen napięcia instrumentalny utwór inspirowany surowym brzmieniem Wu-Tang Clanu.

Tajemniczy, uliczny vibe buduje ciężki bass i surowe bębny, tworząc atmosferę miejskiej opowieści. To numer dla fanów klimatycznych beatów i analogowego brzmienia miasta nocą.

Czytaj dalej

Singiel

DJ Taek „The Brooklyn Way” – podróż przez Nowy Jork

Zapowiedź płyty „Next Sunday”.

Opublikowany

 

Przez

dj taek

„The Brooklyn Way” to pierwszy singiel zapowiadający album „Next Sunday” – instrumentalna podróż przez miejski klimat Nowego Jorku.

Ciepłe gramofonowe brzmienie  oraz wyraziste scratche i cuty budują analogowy, hip-hopowy vibe inspirowany rytmem miasta.

To utwór, który łączy spokojny groove z ulicznym charakterem, idealny do chilloutu i miejskich playlist.

Czytaj dalej

Singiel

Oki wypuszcza „reklamację beefu” – drugi diss na Kinny’ego Zimmera

„Jadę z tobą dla kultury”.

Opublikowany

 

Przez

oki
fot. Dorota Szulc

OKi nie czeka na odpowiedź Kinnny’ego Zimmera na ostatni diss i podobnie jak jego oponent – wypuszcza diss po dissie – „reklamacja beefu”.

Tym razem Jeżyk opublikował numer na kanale 2020, a nie Instagramie. Odniósł się do większości argumentów, które często rozwinął o dodatkowe wątki i wyjaśnienia. Pomysł na diss po dissie prawdopodobnie wziął się z tego, że po kawałku Kinny’ego „24/7” wielu słuchaczy obrało stronę zawodnika SBM.

Co najciekawsze, Oki sugeruje, że Kinny Zimmer miał nagrany na niego pierwszy diss jeszcze przed zaczepką.

„Masz kreta na pokładzie i niestety wiem już wszystko. Bo mieliście „Darka” gotowego, zanim „shoota!!!” wyszło. Siedzisz ze mną w pokoju, ale słychać u nas wszystko. Ty szukasz ze mną pokoju, ja Ci wbijam chuj w nazwisko” – nawija.

Czy Kinny Zimmer odpowie? Chyba nie ma wyjścia.

Kinny Zimmer vs Oki – geneza beefu

  1. Oki dissuje Kinny’ego Zimmera i SBM Label
  2. Kinny Zimmer dissuje Okiego numerem „Darek”
  3. Oki reaguje na diss Kinny’ego Zimmera – publikując ośmieszające wideo
  4. Kinny Zimmer drugi raz dissuje Okiego. „Quebo napisał Ci freestyle, a Sobel zrobił dwie płyty”
  5. Oki dissuje Kinny’ego Zimmera: „Za wplątywanie Bambi powinieneś dostać listwę”

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2026.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)

error: