szybkie donosy
SoDrumatic w jury Beatbattle.poznan VII. Znamy datę i miejsce finału!

Do 31 stycznia potrwają eliminacje do siódmej edycji Beatbattle.poznan. Dziś możemy ogłosić, że na kanapie sędziowskiej obok Czarnego HiFi zasiądzie jego kolega z wytwórni Prosto – SoDrumatic! Artysta znany tak ze współpracy z czołowymi polskimi raperami, jak i z instrumentalnych produkcji solowych, podczas zawodów zaprezentuje również swój showcase!
Impreza finałowa odbędzie się 7 marca w nowej lokalizacji dla Mistrzostw, jakim jest poznański Projekt LAB! Wybór miejsca jest nieprzypadkowy. Kolejna edycja to okazja do świętowania piątej rocznicy Beatbattle.poznan. Wierzymy, że przestrzeń klubowa pozwoli przywołać charakter starć producentów we wszystkich wcześniejszych edycjach. Na ten jeden dzień wnętrze Projektu LAB zostanie specjalnie przygotowane pod kątem walk uczestników, showcase'ów członków jury, a także strefy, w której muzykę będzie można poznawać od jej technicznej strony. Więcej szczegółów o wszystkich atrakcjach Beatbattle.poznan VII już niebawem!
SoDrumatic to producent, który przygodę z muzyką rozpoczął w 1998 roku. Pierwsze doświadczenia wydawnicze to album z grupą Hadesu SL. Później przyszedł czas na wyjazd do Stanów Zjednoczonych, gdzie przyszło współpracować mu z lokalnymi artystami. Po powrocie do Polski produkował m.in. dla 2cztery7, EastWest Rockers czy VNM'a. Kolaboracja z tym ostatnim zaowocowała przygotowaniem produkcji na połowę albumu „E:DKT” i całego ostatniego krążka „ProPejn”. Oprócz tego, bity SoDrumatica znalazły się na płycie Sokoła i Marysi Starosty, obok muzyki takich postaci jak Dj Premier czy SpaceGhostPurrp.
Muzyka SoDrumatica oscyluje wokół takich gatunków jak hip-hop, soul i rnb, które w połączeniu z muzyką elektroniczną dają charakterystyczną mieszankę, której najciekawsze rezultaty mogliśmy usłyszeć na obu częściach kompilacjach FLIRTINI w numerach „Dance For You” czy „What You Want”. Na rok 2015 zapowiadany jest debiutancki solowy album producencki SoDrumatica, który ukaże się nakładem wytwórni Prosto.
BEATBATTLE.POZNAN VII – Mistrzostwa Polski Beatmakerów
07.03.2015r.
PROJEKT LAB, Poznań
Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

szybkie donosy
O.S.T.R. w Stodole – szczegóły premierowego koncertu
szybkie donosy
Deys i Pikers we wspólnej trasie – ciąg dalszy koncertów
szybkie donosy
Pal Hajs TV: Chmielaki (odc. 59): Wuwunio testuje piwa na krasnostawskich Chmielakach
szybkie donosy
Fokus i Rahim w programie „Wojtek Jagielski Na Żywo”
szybkie donosy
Justin Timberlake „Man of the Woods” – premiera + teledysk
-
News3 dni temu
„Rośnie nam Hołownia polskiego rapu”. Bartek Wasyl i potężny hejt
-
News2 dni temu
Sokół coveruje utwór Kazika. Wyszło niezręcznie?
-
News4 dni temu
Dziewczyna Sokoła trafiła do szpitala. Niepokojące, co tam zobaczyła
-
News5 dni temu
Kara dostanie pomoc od Sokoła? „Należy się jej kariera”
-
News3 dni temu
Young Leosia w ciąży?
-
News4 dni temu
Dlaczego Paluch ma tak kiepską pozycję na OLiSie? Raper wyjaśnił
-
News5 dni temu
Karol Nawrocki ujawnił ksywki polskich raperów, których słucha
-
News2 dni temu
Karol Nawrocki chciał przed laty walczyć z Popkiem. Raper przyjął wyzwanie