Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

O.S.T.R. w Stodole – szczegóły premierowego koncertu

Opublikowany

 

17 marca w Warszawie wystąpi O.S.T.R! Muzyk, producent, instrumentalista oraz raper zaprezentuje fanom materiał z najnowszej płyty „W drodze po szczęście”, która trafi do sprzedaży 23 lutego. Bilety na wydarzenie dostępne w sprzedaży!

 Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko. Autor 19 albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych i 4 platynowych płyt. Trzykrotny laureat Fryderyka Nagrody Akademii Fonograficznej. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Płyty O.S.T.R. wydawane są w wyjątkowej oprawie edytorskiej, za którą odpowiada Grzegorz Forin Piwnicki, wyróżniany designer i ilustrator. Płyty O.S.T.R. wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS. Album “Kartagina” nagrany wraz z amerykańsko-kanadyjskim producentem Marco Polo był w pierwszym półroczu 2014

 

najlepiej sprzedającą się polską płytą według oficjalnego podsumowania Związku Producentów Audio Video. Ten sam sukces powtórzył kolejny album “Podróż zwana życiem” w pierwszej połowie 2015 roku.

 

Niezdrowy tryb życia i intensywne trasy koncertowe odcisnęły swoje piętno na życiu prywatnym muzyka. Na początku 2015 roku O.S.T.R. przeszedł w wojewódzkim szpitalu specjalistycznym im. M. Kopernika w Łodzi ratujący życie zabieg rekonstrukcji płuca. Przeżycia i przemyślenia związane z tym wydarzeniem stały się treścią wydanej w lutym 2016 roku płyty “Życie po śmierci”, która spotkała się bezprecedensowym przyjęciem przez krytyków i słuchaczy.

 

Doceniony przez ś.p. Czesława Niemena, współpracował wielokrotnie z Michałem Urbaniakiem i braćmi Waglewskimi (Fiszem i Emade). Razem z Kasią Nosowską był dyrektorem artystycznym trasy Męskie Granie 2013. W ramach prestiżowego cyklu Made In Polska dał dla TVP Kultura niezwykły, wspaniale wyprodukowany koncert. Lubiany i doceniany za granicą, współpracował z muzykami z amerykańskiej, brytyjskiej i holenderskiej sceny hiphopowej. Z Chrisem Van Rootselaar i Jaapem Wiewel współtworzy kolektyw producencki Killing Skills. Jego nagrania emitują zarówno stacje studenckie, jak i Program Trzeci Polskiego Radia. Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec, pomysłowo wykorzystuje przyswojoną wiedzę klasyczną w kompozycjach opartych na czarnej muzyce miejskiej.

 

O.S.T.R. pochodzi z muzycznej rodziny, urodził się i wychował w Łodzi. Tu rozpoczynał karierę w ramach grup LWC i Obóz T.A., ale szybko dał się poznać solo jako niekwestionowany zwycięzca konkursów wolnego mikrofonu (bitwy freestyle). Krótki i przypadkowy występ na scenie łódzkiego klubu Prokadencja zapewnił mu w 2001 roku kontrakt na debiutancki album w Asfalt Records. Z wytwórnią tą związany jest do dzisiaj. Przyjaciel swoich fanów, człowiek towarzyski, otwarty, na co dzień skromny. Żonaty, ojciec dwóch synów.

 

23 lutego ukaże się najnowszy album artysty zatytułowany „W drodze po szczęście”. Materiał z nowego krążka już 17 marca będzie można usłyszeć w Klubie Stodoła!

 

Bilety:

Przedsprzedaż – 49 zł (stojące), 69 zł (balkon)

Od 3 marca – 58 zł (stojące), 78 zł (balkon)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

0 0 votes
Article Rating
 
4 komentarze
4 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
TYLKO ERDZIU EDK!
3 lat temu

SPORO LUDZI PYTA SKĄD TA INTENSYWNA PROMOCJA ERDZIA EDK WIĘC WYJAŚNIE-ERDZIU JEST BARDZO DOBRYM RAPEREM I MA WIELKI POTENCJAŁ, MIMO TEGO JEST NIEDOCENIONY, MA NA KAWAŁKACH ŚREDNIO PO KILKA TYSIĘCY WYŚWIETLEŃ KIEDY NP. O WIELE SŁABSZY BEDOES LUB RETO MAJĄ MILIONY, DLATEGO TRZEBA PROMOWAĆ ERDZIA ŻEBY NAJLEPSZY RAPER MŁODEGO POKOLENIA SIE NIE ZMARNOWAŁ A JEGO MUZYKA DOCIERAŁA DO WIĘKSZEJ ILOŚCI LUDZI
[img]https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26815394_1545936698822784_7499621703708338812_n.jpg?oh=7879851f5369f3f5f30b2c053a77cf5f&oe=5ADA2672[/img]

Krool
3 lat temu

Na palcach jednej ręki zliczyć tych co od początku swojej kariery prezentują ponadprzeciętną jakość i potrafią ją utrzymać do chwili obecnej. Jednym z takich raperów jest Erdziu EDK.

Porażka
3 lat temu

Porażka te niby mlode koty bity jak w elektropopie jakims gadka h.j wie o czym o tym ze biale jest białe, bezmozgi straszne nie to co kiedyś, niestety polski rap schodzi na psy dorze ze jeszcze kilku trzyma poziom jak np. o.s.t.r. czy Erdziu EDK, ale większość podejrzewam że nie rozumie ich przekazu smutne to strasznie.

wujek cydżego
3 lat temu

Kurwa ale jestem przeszczęśliwy ,umówiłem się z Erdziem na lizanie odbytów. Wyliże ze smakiem obsrane dupsko Erdzia i on zapowiedział że zrobi to samo. Potem ostro mnie zerżnie i tryśnie mi w usta. Na koniec lewatywa i spijanie soków z dup. Oczywiście to wszystko przy kawałkach Erdzia króla rapu.

Popularne