szybkie donosy
Bisz, Joka i Ńemy dołączyli do orkiestry Rebel Babel – trailer
Do Rebel Babel Ensemble – międzynarodowej orkiestry Jana Feata, która łączy amatorskie orkiestry dęte z zawodowymi muzykami dołączają Bisz, Joka i Ńemy.
Wcześniej swój udział potwierdzili L.U.C i PROMOE (artysta ze szwedzkiej grupy hip-hopowej Looptroop). Projekt utrzymany jest w duchu hip-hopu, funku i folku. Rebel Babel wkrótce może stać się największą orkiestrą w Europie. To bowiem nowatorski, eksperymentalny zespół o otwartym składzie. W ramach projektu występują różne regionalne orkiestry i zespoły m.in. Nola Brass Band z Hiszpani, Original Bandalheira z Portugalii, Rodeo Orchestra z Czech i kilka orkiestr z Polski.
Po rozgrzewkowym cyklu Rapocztówki nadchodzi pierwszy singiel projektu, którego premiera zaplanowana jest na 27.10.2015r. Projekt zainicjowany w kooprodukcji z Wrocław ESK 2016.
szybkie donosy
O.S.T.R. w Stodole – szczegóły premierowego koncertu
szybkie donosy
Deys i Pikers we wspólnej trasie – ciąg dalszy koncertów
szybkie donosy
Pal Hajs TV: Chmielaki (odc. 59): Wuwunio testuje piwa na krasnostawskich Chmielakach
szybkie donosy
Fokus i Rahim w programie „Wojtek Jagielski Na Żywo”
szybkie donosy
Justin Timberlake „Man of the Woods” – premiera + teledysk
-
News3 dni temuDziwne zachowanie Sokoła na koncercie w Gdańsku wywołało falę spekulacji
-
News2 dni temuPolak, który trafił na europejskie listy
-
News2 dni temuDJ Buhh znów chce pieniędzy i chyba je dostanie
-
News14 godzin temuWiz Khalifa odwołał trasę, bo chcą go aresztować w Europie
-
News1 dzień temuJaś Kapela ocenił kontrowersyjny występ Sokoła w Gdańsku
-
teledysk3 dni temuNowy Polak jara jak Snoop Dogg
-
News2 dni temuOjciec Maty o Trzaskowskim: „Nieosiągalny dla innych ludzi”
-
News2 dni temuMalik Montana pochwalił się 3 swoich dzieci. „Chcę przynajmniej siódemkę”