szybkie donosy
Słoń: „Nigdy się nie pchałem do mediów”
Filip Nowobilski rozmawia ze Słoniem w cyklu Duży w Maluchu.
– Ja się nigdy do mediów nie pchałem, nie chciałem się pchać, ja chciałem być niezależnym artystą – mówi Słoń w kontekście rapu w mediach. – Mnie trochę te historie showbiznesowe, mnie to trochę brzydzi, nie podoba mi się to do końca, że jest to parcie, a zaraz wypadniesz i będziesz mieć dolinę, bo już twój kolejny singiel nie trafił na rotację. No i co, to znaczy, że jesteś gorszym człowiekiem? – dodaje.
szybkie donosy
O.S.T.R. w Stodole – szczegóły premierowego koncertu
szybkie donosy
Deys i Pikers we wspólnej trasie – ciąg dalszy koncertów
szybkie donosy
Pal Hajs TV: Chmielaki (odc. 59): Wuwunio testuje piwa na krasnostawskich Chmielakach
szybkie donosy
Fokus i Rahim w programie „Wojtek Jagielski Na Żywo”
szybkie donosy
Justin Timberlake „Man of the Woods” – premiera + teledysk
-
News2 dni temuTede pocisnął z Sokołem. Beef weteranów wisi w powietrzu?
-
News2 dni temuWiz Khalifa odwołał trasę, bo chcą go aresztować w Europie
-
News4 dni temuDJ Buhh znów chce pieniędzy i chyba je dostanie
-
News3 dni temuJaś Kapela ocenił kontrowersyjny występ Sokoła w Gdańsku
-
News22 godziny temuTede składa przeprosiny w sprawie Sokoła i promptera
-
News5 godzin temuPopek sprzedał swoje konto na Instagramie patoinfluencerowi
-
News2 godziny temuTede wszedł między bloki i pokazał, czym jest rap. Bez promptera i telefonu
-
News3 dni temuOjciec Maty o Trzaskowskim: „Nieosiągalny dla innych ludzi”