szybkie donosy
Holak „odżywia się zdrowo” na bicie Mesa
„Odżywiam się zdrowo na smutno" to drugi solowy utwór Holaka, opublikowany własnym sumptem.
Utwór stanowi ukłon w stronę współczesnego podejścia do rapu – jest mieszanką nowoczesnych elektronicznych brzmień z samplami i akustycznym instrumentarium. Tym razem Holak, pod okiem bardziej doświadczonego kolegi (Piotra Szmidta) postawił na rap z osobistym i zdystansowanym tekstem oraz lifestyle'owym kontekstem.
Nowy singiel to w pełni autorska wypowiedź Mateusz Holaka, znanego z wielu muzycznych i graficznych przedsięwzięć (ostatnio: muzyka i produkcja najnowszego singla rapera W.E.N.Y., teksty i występy gościnne z zespołem Sonar). Również tym razem wziął pełną odpowiedzialność za całość – muzykę i teledysk.
Produkcją numeru i realizacją wokalu zajął się Ten Typ Mes.
szybkie donosy
O.S.T.R. w Stodole – szczegóły premierowego koncertu
szybkie donosy
Deys i Pikers we wspólnej trasie – ciąg dalszy koncertów
szybkie donosy
Pal Hajs TV: Chmielaki (odc. 59): Wuwunio testuje piwa na krasnostawskich Chmielakach
szybkie donosy
Fokus i Rahim w programie „Wojtek Jagielski Na Żywo”
szybkie donosy
Justin Timberlake „Man of the Woods” – premiera + teledysk
-
News2 dni temuTede pocisnął z Sokołem. Beef weteranów wisi w powietrzu?
-
News2 dni temuWiz Khalifa odwołał trasę, bo chcą go aresztować w Europie
-
News4 dni temuDJ Buhh znów chce pieniędzy i chyba je dostanie
-
News3 godziny temuTede wszedł między bloki i pokazał, czym jest rap. Bez promptera i telefonu
-
News3 dni temuJaś Kapela ocenił kontrowersyjny występ Sokoła w Gdańsku
-
News23 godziny temuTede składa przeprosiny w sprawie Sokoła i promptera
-
News7 godzin temuPopek sprzedał swoje konto na Instagramie patoinfluencerowi
-
News3 dni temuOjciec Maty o Trzaskowskim: „Nieosiągalny dla innych ludzi”