szybkie donosy
Malik Montana to dobry raper? „Fajny kolega” – odpowiada Tede
Artur Rawicz przesłuchuje Tedego.
Na początku ubiegłego roku Tede wystąpił gościnnie w singlu Malika Montany "Big Poppa". Teledysk do tego numeru odbił się szerokim echem m.in. dlatego, ze wystąpiłw nim znany pruszkowski mafioso znany pod pseudonimem Słowik, który kilka lat temu został oczyszczony przez sąd ze wszystkich zarzutów odnośnie gangu pruszkowskiego.
Tede zapytany przez Artura Rawicza, czy Malik Montana to dobry raper, odpowiada: – Fajny kolega – uśmiechając się pod nosem.
szybkie donosy
O.S.T.R. w Stodole – szczegóły premierowego koncertu
szybkie donosy
Deys i Pikers we wspólnej trasie – ciąg dalszy koncertów
szybkie donosy
Pal Hajs TV: Chmielaki (odc. 59): Wuwunio testuje piwa na krasnostawskich Chmielakach
szybkie donosy
Fokus i Rahim w programie „Wojtek Jagielski Na Żywo”
szybkie donosy
Justin Timberlake „Man of the Woods” – premiera + teledysk
-
News3 dni temuDziwne zachowanie Sokoła na koncercie w Gdańsku wywołało falę spekulacji
-
News2 dni temuPolak, który trafił na europejskie listy
-
News2 dni temuDJ Buhh znów chce pieniędzy i chyba je dostanie
-
News4 dni temuMiasto Gdańsk na oficjalnej stronie informuje, że Edziowi grożą gangsterzy z Chicago
-
News17 godzin temuJaś Kapela ocenił kontrowersyjny występ Sokoła w Gdańsku
-
teledysk3 dni temuNowy Polak jara jak Snoop Dogg
-
News4 dni temuWspólnik Bonusa RPK ostrzega, kto może stracić na odebraniu orderu Zełeńskiemu
-
News1 dzień temuMalik Montana pochwalił się 3 swoich dzieci. „Chcę przynajmniej siódemkę”