szybkie donosy
„Mamy się lepiej” – Tede kręci klip do HOWWA 3!
Tede i Dj Tuniziano kręcą dzisiaj sceny do utworu „Mamy się lepiej”, który znajdzie się na płycie Howwa III.
Będzie to kontynuacja tracku „Mamy się dobrze” z poprzedniej „Howwy”:
– „WLASNIE ZACZYNAMY ZDJECIA DO „MAMY SIE LEPIEJ” (HOWWA III)” – informuje Tede.
Koncertowa premiera albumu Howwa III już 13 października. Sprawdź.
szybkie donosy
O.S.T.R. w Stodole – szczegóły premierowego koncertu
szybkie donosy
Deys i Pikers we wspólnej trasie – ciąg dalszy koncertów
szybkie donosy
Pal Hajs TV: Chmielaki (odc. 59): Wuwunio testuje piwa na krasnostawskich Chmielakach
szybkie donosy
Fokus i Rahim w programie „Wojtek Jagielski Na Żywo”
szybkie donosy
Justin Timberlake „Man of the Woods” – premiera + teledysk
-
News3 dni temuJędker wybaczył Włodiemu publiczne poniżenie sprzed lat?
-
News3 dni temuTede wydał dziś płytę „XXende Mylffon”. Raper sam dostarczy ci ją pod drzwi
-
News4 dni temuWojewódzki kończy po 4 latach współpracę z Kędziorem. Połączył ich pracownik SBM Label
-
News2 dni temuPih skomentował odebranie orderu Zełeńskiemu
-
News2 dni temuVNM po życiowym przełomie. „1,5 miesiąca temu było ze mną bardzo źle”
-
News4 dni temuTede uważa, że został celowo pominięty. CNE mu odpowiada
-
teledysk3 dni temuTax Free i Huncho latają z bandziorami po mieście
-
News3 dni temuKaz Bałagane z poczuciem humoru – preorder i singiel „Fish & Tits”