Sprawdź nas też tutaj

Wywiad

AD.M.A.: „NAJBARDZIEJ CIESZĄ MNIE KOMENTARZE 'ZJADŁA FACETÓW'”

Opublikowany

 

Dziś rozmawiamy z Ad.M.ą, chełmską raperką, która pod koniec ubiegłego roku wydała kolejny solowy album "Gdy skrzydła w popiele, boginie schodzą na Ziemię”.

Ostatnio na Facebooku umieściłaś intrygujący wpis, mówiący o tym, że rzemieślników rozumie każdy, artystów nikt. Od kiedy czujesz się jako artystka, w dodatku niezrozumiana?

Artystką się poczułam kiedy nagrałam „A. Wraca późno”. Niezrozumianą? O tym mogą świadczyć chociażby pytania, które dostałam na poprzednim wywiadzie. Nie wszyscy rozumieją to co chce przekazać i jaką mam jazdę. Muzyka, którą robię nie jest łatwa zarówno w treści jak i w formie. Może to dlatego..

 

Każdy na start otrzymuje jakąś łatkę –  ty też zdecydowanie takową otrzymałaś. Powiedz mi czy udało Ci się z tą płytą oderwać od niej i czy jesteś już oceniana przez pryzmat tylko swojej twórczości?

Przez to, że tamta płyta mówiła też o kwestiach dotyczących cielesności ta etykietka została doklejona do wszystkiego. Na tej płycie, a dokładnie w ostatnim numerze, słuchacze dostaną wyjaśnienie dotyczące tej kwestii.  „Golden ratio” będzie dobrą odpowiedzią na twoje pytanie. Wydaje mi się, że nigdy do końca nie odetnę się od wizerunku, ponieważ jestem dziewczyną, po drugie jestem dziewczyną w rapie, a po trzecie większość osób będzie najpierw patrzeć, potem słuchać. Poprawa jest taka, że wcześniej pisali „ale ładna dupa szkoda, że chujowy rap”. Teraz piszą „dobra dupa, w dodatku potrafi rapować”, a najbardziej cieszą mnie komentarze „zjadła facetów” (śmiech).

 

Zrobiłabyś coś kontrowersyjnego świadomie?

Dla mnie kontrowersyjność jest tania i nie chcę podążać tą drogą. Owszem, mogłabym pokazać niektóre części ciała w bardziej kontrowersyjny sposób, ale tego nie zrobiłam. Wydaje mi się, że przy tej płycie nie przekroczyłam jakiejś linii niesmaku. Zrobienia czegoś co byłoby niezgodne ze mną, z moimi przekonaniami i poczuciem piękna. Raperzy pokazują gorsze rzeczy, tyle, że nie są to ich ciała.

 

W podsumowaniu Marcina Flinta zostałaś określona czymś pomiędzy Wdową, a Quebem w spódnicy. Skomentujesz to jakoś?

Jeżeli Quebo w spódnicy to na pewno jestem ładniejsza i mam mniej włosów w różnych miejscach ciała (śmiech). VNM w odniesieniu do porównywania go do J. Cole’a  i Drake’a powiedział w którymś z wywiadów, że jeżeli ma się być porównywanym to tylko do najlepszych. Domyślam się, że w zamiarze Marcina było wsadzenie mi szpilki, ale jeżeli ja stoję gdzieś pomiędzy Quebo a Wdową to chyba dobrze rokuje.

 

Z jednej strony rapujesz, z drugiej śpiewasz. Teksty również do najłatwiejszych nie należą. Co musi być bardziej dopieszczone – treść czy forma?

U mnie to jest tak, że jeżeli kawałek leży na dysku parę miesięcy to ja jestem gotowa go napisać od początku. Tak było na przykład z „Niebezpieczną przestrzenią”. Tekst, który został pierwotnie napisany w lutym,  został ponownie napisany i nagrany na świeżo. Treść dla mnie jest ważna, ale widzę po różnych gatunkach muzycznych – w tym oczywiście po rapie – że to bardziej forma do ludzi dociera. Staram się dopracować treść i formę.

 

Jakbyś podsumowała to wszystko co działo się u ciebie w życiu pomiędzy „A. Wraca późno”, a „Gdy skrzydła w popiele boginie schodzą na ziemie”?

Przede wszystkim z podziemia przeszłam do „mainstreamu”. Tym, że płyta ukazała się w Empikach. Brałam udział w Młodych Wilkach, a zawsze to chciałam zrobić. Zmieniłam miejsce zamieszkania, żeby promocję płyty przeprowadzić tak jak to zaplanowaliśmy. Teraz jest bardzo analogicznie jak przy premierze poprzedniego album. Mówię tu o tym, że płyta zagryzła dopiero po jakimś czasie. Odzew od strony słuchaczy jest bardzo zróżnicowany. Od tych najbardziej negatywnych, po głosy uznania od osób, po których bym się tego kompletnie nie spodziewała. Płyta dotarła do osób z różnych środowisk. Nie chcę wchodzić w szczegóły życia prywatnego, ale żyję całkowicie inaczej niż jeszcze rok temu.

 

Jeszcze rok temu mówiłaś, że nie jesteś pewna czy album wyda 3/4 Underground. Czy w związku z odejściem Wdowy z Alkopoligamii chciałabyś ewentualnie zająć jej miejsce?

Uważam Wdowę za mądrą kobietę i chyba miała powody, dla których odeszła z Alkopoligami. Dlatego myślę, że w takim ewentualnym przypadku schemat mógłby się powtórzyć. Nie chciałabym zająć jej miejsca. Dlaczego zostałam w 3/4? Już wcześniej rozmawialiśmy, że wydamy dwie płyty razem, a ja jestem akurat z osób, które nie oszukują swoich współpracowników.

 

Geneza albumu została pięknie wytłumaczona, w ostatnim z wywiadów. Podkreślałaś w nim zainteresowanie mitologią. Ja z kolei chciałem zapytać jak wyglądała współpraca z grafikiem. Kto projektował okładkę i czy narzuciłaś jakieś wytyczne dotyczące okładki?

Bardzo się cieszę, że o to pytasz, bo to piękna część tego albumu. Autorem okładki jest Tomek Miszkin (Miszkin.com). Z mojej strony było kilka sugestii. Przede wszystkim, żeby to było nawiązanie do „Nuda Veritas” Gustava Klimta. Mówię tu o kwestii graficznej. Po drugie chciałam utrzymać to w klimacie secesyjnym i dzieł jakie wtedy powstawały. Trzecia wskazówka była taka, aby ukazana kobieta była dumna z tego, że pomimo nagości i oberwania z szat dalej istnieje. Nie ma ona w zamiarze nikogo kusić. Jeżeli chodzi o pozostałą część płyty (środek książeczki, tył i grafikę na krążku), była to praca Tomka Szyrwiela(Tesz.pl)

 

Zostańmy przy „obrazowaniu” płyty. „Gdy skrzydła w popiele, boginię schodzą na ziemię” to pierwszy album w Polsce, w którym każdy numer ma swój klip.  Było to planowane przed płytą?

Tak, było to planowane przed płytą, ale bardzo krótko. Czas był bardzo ograniczony i wszystko było dokładnie zaplanowane. Także jak w dany dzień złapała nas ulewa to automatycznie przenosiliśmy się na plan drugiego klipu żeby nie tracić czasu. Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona.

 

Gościnnie tylko Wudoe…

Byłam wtedy w okresie dosyć smutnym dla artysty, w którym pojawiają się pytania czy warto i czy to ma w ogóle sens? Akurat wypadło w tym czasie nagrywanie tego numeru z Michałem, zresztą tutaj we Wrocławiu. Dla mnie to był piękny dzień, w którym możesz poczuć rap, kiedy zajawa aż kipi. Byłam w kryzysie twórczym i potrzebowałam, żeby ktoś mi przypomniał na czym ta kultura polega, za co ją się pokochało – właśnie na takich chwilach w studio, kiedy spędzasz czas z ludźmi, którzy czują to tak samo jak ty i dzielicie się swoimi przeżyciami związanymi z tą muzyką. Szczerze mówiąc chciałabym więcej takich momentów. Żeby mniej rozmawiało się o pieniądzach, o promocji, o kontrowersjach, a właśnie o rapie.

 

Jak z perspektywy czasu podsumujesz „Młode Wilki”? Czy będzie więcej wspólnych numerów aniżeli ten na płycie NNFOF – szczególnie z Żabą, z którym wydaje mi się, że macie wspólny lot?
Poznałam wielu wspaniałych, zdolnych raperów, którzy tak jak dopiero wchodzą w to wszystko. Z niektórymi miałam przyjemność pogadać ostatnio na backstage'ach..  Dlatego mam nadzieję, że coś jeszcze powstanie. Jeżeli chodzi o Żabsona to rozmawialiśmy już o tym więc prawdopodobieństwo, że uda nam się coś nagrać jest duże. Bardzo cenię w nim szczerość. Żaba to ziomal, dobra morda!

 

Z najświeższych rzeczy pokazałaś się na projekcie VNM’a. Jak doszło do współpracy?

To była podobno ciekawa sytuacja tylko nie wiem na ile te opowieści pokrywają się z prawdą. Gdy były Juwenalia w Lublinie jeden DJ podszedł do mojego kolegi z prośbą o mój numer. Okazało się, że VNM szuka do mnie kontaktu. Kolega do mnie zadzwonił, przedstawił sytuację i pomyślałam, że wieczór musiał być mocny.  Nie uwierzyłam w to. Minęły dwa tygodnie, akurat kręciliśmy Wilki. Czekałam na busa pod Pałacem Kultury. Zadzwonił do mnie telefon.

– Cześć, z tej strony VNM. Możesz teraz rozmawiać?

Okazało się, że mój kumpel nie kłamał. W ten o to sposób zostałam zaproszona na De Nekst Best Mixtape. Myślę, że fajnie wyszło.

 

Krótkie podsumowanie roku. Co najbardziej spodobało Ci się w 2015?

Najbardziej czekałam na Yelawolfa. Tym bardziej, że premiera była parokrotnie przekładana. Najlepsze jest to, że był na Kempie, a mój kolega Jarek załatwił mi wejście i mogłam stać centralnie przed sceną. To najlepsze wspomnienie tego lata. Tak więc w 2015 dużo i namiętnie słuchałam „Lovestory”.

 

Kończąc wywiad, gdybyś mogła teraz powiedzieć coś Admie, która będzie nagrywać za 5-10 lat, to co by to było?

Wytłumaczę Ci to na przykładzie Facebooka. Czasem na tablicy pokazuje mi się jakieś zawarcie związku. To ja zawarłabym taki związek z rap-grą i powinni mi wszyscy pisać w komentarzach wytrwałości. Jeżeli za 5-10 lat nie będę miała siły robić muzyki to takie słowa otuchy na pewno mi się wtedy przydadzą. 

0 0 vote
Article Rating
 
59 komentarzy
59 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
michael jordan
5 lat temu

BORION WACK

kozakkrzysztof
5 lat temu
Reply to  michael jordan

[img]https://img-s1.onedio.com/id-55ea1ddd17f3f72a30004806/rev-0/raw/s-f0507dd8c1dfdcc792be8058ff7760ffbf20d802.jpg[/img]
GIMBY NIE ZNAJO BO SOM CWELAMI

taka praWFDa
5 lat temu
Reply to  kozakkrzysztof

OBCIĄGNEŁA KUTASY

BiszWudez
5 lat temu
Reply to  taka praWFDa

ja bym się jej brzydził nawet do tej pryszczatej mordy dac, paskudna jest na żywo jak cholera

Helaxus
4 lat temu
Reply to  BiszWudez

Potwierdzam, w momencie mi się przestała podobać jak ja na żywo zobaczyłem i usłyszałem ten głupi głosik, bo słuchać to nigdy nie potrafiłem.
Niestety laski w internecie to w 90% same by siebie na żywo nie poznały bez tych retuszy i filtrów, nie wiem jak jej maskują jej prawdziwy ryj ale props dla nich

Pilato
4 lat temu
Reply to  BiszWudez

Na tym zdjęciu sie skrada jak jebany quassimodo haha gruba tępa szmata bez krzty stylu

#Michael Croleone
5 lat temu
Reply to  kozakkrzysztof

Mafia lost heven najlepsza gra w jakom można pyknać szkoda kurwa że nie stabilna w chuj szkoda że nie zajebał salariego bo majkel był dobrym mafioso jebać vita scotlere kurwy jebane ja wam dam mafie jebać was na jego miejscu to byście kuhwy polskie skoczyły jak wasz idol magik kurwa bo nie umiecie se poradzic w życiu i ćpiecie mąkę albo kurwa palicie chwasty za trzy dychy nie wspomne kurwa o piciu zasranych syropów na kaszel bo to robią nygusy w stanach jebać was jebać takie życie chuj wam w dupe liczą się zasady, a te wielkie korpo tylko zarabia na waszej utylizacji tym ścierwem, popijam whiskey JB mam kurwa w chuj kasy a wy zjeby? tylko jakiś proszek haha [img]https://sendfile.es/pobierz/691615—uksw/20160207_173243.jpg[/img]

hudi
5 lat temu

„zjadła” bo jest gruba i wszystko jej się kojarzy z jedzeniem ?

pizdy w rap
5 lat temu
Reply to  hudi

[img]https://fotowrzut.pl/tmp/upload/EIYBH97P5K/1.jpg[/img]

ObozowyKapo
5 lat temu

do garów ruda szmato

pizdy w rap
5 lat temu
Reply to  ObozowyKapo

[img]https://oi68.tinypic.com/30sbsdg.jpg[/img]

killmesoftly
5 lat temu
Reply to  pizdy w rap

ale ona jest szpetna i gruba….

WRACAJ DO PIECZARY KNURZYCO!

hudi
5 lat temu

[img]https://bi.gazeta.pl/im/1/19506/m19506901,CIECHONSKI-GRUBASKA.gif[/img]

ObozowyKapo
5 lat temu

trzy posiłki to jedyne co tu zjadasz szmato
nikt ci nie powiedział w oczy, że jesteś chujowa to pojebało ci się w bani.

pizdy w rap
5 lat temu
Reply to  ObozowyKapo

[img]https://b3.pinger.pl/696e9b05490698524975721b18b702b4/GIF.gif[/img]

Raml
5 lat temu
Reply to  ObozowyKapo

Obozowykapo Hahaha żal dupako ściska ze ty tylko mozesz grać kolędy na obozach a dziewczyna idzie w gore Hahaha taki tytuł dostałeś od kolegów którym ciągniesz kutasa

BiszWudez
5 lat temu
Reply to  ObozowyKapo

bo ci bardziej pojętni ją omijają szerokim łukiem i nawet nie wiedzą kim ta szpetna swinia jest

KateUp
5 lat temu

[IMG]i.imgur.com/zR0b8Xz.gif[/IMG]

Deerere
5 lat temu

Strasznie chujowa jest i troche opóźniona w rozwoju jak na 30 latke.

efefQEFw
5 lat temu
Reply to  Deerere

przecież ona nie ma kurwa 30 lat

makumbaska
5 lat temu

obozowy kapo ty kurwo pizdo dziwko prawiczku :p

BOBEK NOWA HUTA
5 lat temu

ZJEŚĆ TO TY MOZESZ… A ZRESZTĄ SZKODA SŁOW, SZKODA STRZĘPIĆ RYJA #STONOGA

[img]https://www.wprost.pl/G/cache/3/5/4/354253487e76e82514ebf5d4accf30279ec61b1c.jpg[/img]

kejk boj
5 lat temu

CAKE BOY WRACAJ Z FERII BO NIE WIEM CO U HOODIEGO SIE DZIEJE

JORDAN ZAKLADAJ NOWE KONTO BO NIE MA SIE Z KOGO SMIAC

[img]https://b1.pinger.pl/d0701514efc301a997b7be107d60ebd1/00.gif[/img]

hudi
5 lat temu
Reply to  kejk boj

[img]https://media.giphy.com/media/3rgXBLgOGDE6sQ1oic/giphy.gif[/img]

hudi
5 lat temu
Reply to  hudi

[img]https://media.giphy.com/media/3rgXBLgOGDE6sQ1oic/giphy.gif[/img]

pizdy w rap
5 lat temu
Reply to  kejk boj

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=pGV2BcdDoAQ[/youtube]

#JANCZAR
5 lat temu

JAK BRAŁA DO BUZI TO JAKIEMUŚ LESZCZOWI ZJADŁA RACJA
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=0W_D9NgKxWM[/youtube]

SlimShadyy
5 lat temu
Reply to  #JANCZAR

jaki twój rap jest chujowy, wykurwiaj wacku pierdolony, nawet adma cie zjada pizdą głupi śmieciu jebany

makumbaska
5 lat temu

Adma wiem ze to czytasz ruchalbym cie tak ze bys z wyra nie wychodzila :p

asad
5 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=NC9g_UKUdLA[/youtube]

szkoda bylo 9 spraw karnych glupie huje

pizdy w rap
5 lat temu

[img]https://i1.memy.pl/obrazki/27a5191728_do_garow_kurwo.jpg[/img]

MartinizOctem
5 lat temu

Denerwuje mnie ta pani,bo ma przekminy jak 16 letnie artystki w glanach i do tego używa nadmiernie słów które nie są tam potrzebne,bo dzięki temu brzmi ten jej rap bardzo pretensjonalnie.Mogla by sie skumac z L.U.C

Benghazzzi
5 lat temu

NUMER Z VNM’EM ZAJEBISTY ALE ŻAŁUJE ŻE NIE UDZIELIŁA SIĘ W OSTATNIEJ ZWROTCE, WTEDY PO PROSTU PO PRZESŁUCHANIU NUMERU MÓGŁBYM JĄ PRZEŁĄCZYĆ A TAK TO MUSZE PRZEWIJAĆ ŻEBY NIE WKURWIAŁA MNIE JEJ GADKA. BABY W POLSCE NIE POWINNY RAPOWAĆ

TAKWŁAŚNIE
5 lat temu

TO JEST NIEMOŻLIWE JAK ONA WGL ZYSKAŁA JAKIŚ ROZGŁOS MA KILKA NUMERÓW W MIARĘ RESZTA TO ŚREDNIAKI NA JEDNO KOPYTO WSZYSTKO NUDA W MUZYCE TYLE RZECZY JUZ ZOSTAŁO POWIEDZIANYCH ZE NWM POCO LUDZIE SIE ZABIERAJĄ ZA NIA POWIELAJĄ TEMATY TYLKO I NAWIJAJĄ KOLEJNE BZDURY TO JEST DRAMAT W OGÓLE TO CZEKAM NA RAPERA KTÓRY ZMIENI GRĘ SCHOWA TEN CAŁY RAP DO KIELNI JAK KIEDYŚ SLIM SHADY POZDRO

wwwww
5 lat temu

Ehe. Taki typowy przykąłd laski żyjącej w swoim świecie przepłnionym magią i czarami. Co sobie niektóre dupy wmawiają to
jest nie do wiary.

[img]https://40.media.tumblr.com/2bd7f80d5521589bb813beff15d25157/tumblr_mwd7eyKo3k1rn5xxdo1_500.jpg[/img]

fruwajonca mewa
5 lat temu

Dobra a tera do garów :v

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=jI9cdVLAUfo[/youtube]

papa
5 lat temu

Weź spierdalaj z tym gównem.

RychuBareja
5 lat temu

[img]https://1.bp.blogspot.com/-ON2WqcWms-8/VWn_3zgKOrI/AAAAAAAAB2s/Vr5_S5h7rYw/s1600/hitler_o_317053.gif[/img]
chyba chapała dzide facetom

WU-TANG
5 lat temu

hahaha kurwa to jest w chuj zalosne ale taka jest prawda
sprawdzam zawsze z ciekawosci nowe kawalki admy ale nie potrafie przypomniec sobie nawet jednego kawalka z tytylu
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=b80qhH5g_U8[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=b80qhH5g_U8[/youtube]

BIESIADNIK
5 lat temu

KTO SUCHA PIASKA W 2K16 KURWY.

Berlin Tegel
5 lat temu

Gdy miałem 20 lat chodziłem ze znajomymi na piwo. Gdy miałem 30 lat też z nimi gdzieś chodziłem. W tym czasie nic się nie wydarzyło ani nie zmieniło. Ale potem … zaczęło się piekło. Jeden gdzieś wyjechał, inny umarł, a jeszcze inny się rozwiódł. Ktoś zaczął grać w golfa, komuś amputowano wszystko od pasa w dół, a ktoś toczy jakąś niezrozumiałą batalię ze swoją żoną, dotkniętą jakąś psychiczną przypadłością. Jeszcze niedawno opuszczałem knajpę tylko wtedy, gdy kończyły się pieniądze. Ostatnio wyszedłem o 23, bo… byłem już zmęczony…

wwwww
5 lat temu
Reply to  Berlin Tegel

Pamiętaj, że to tylko skrawek rzeczywistości – nie mierz nim wszystkiego co Cię otacza. Pozdro!

South Central
5 lat temu
Reply to  Berlin Tegel

Przeciez ty masz 16 lat kurewko mala wiec jaka zona jaka knajpa ? lecz sie chyba masz rozdwojenie jazni

kielbasa na sztywno
5 lat temu

podobno jak rdza na dachu to mokro w piwnicy..

killmesoftly
5 lat temu

chyba głowne motto cip które się farbują na rudo, myślą, że są przez to sexy, oryginalne i porządane, bo to taki ognisty kolor i napewno świadczy o charakterze hahaha rude są dobre do wytarcia gówna z dupy, ewentualnie mogłaby grać w pornolach dla feteszystów, którzy lubią ugly, fat redhead teens

propsik_JWP
5 lat temu

no kochanie nie oszukujmy sie wygladasz jakbys zjadla boneza

dsadsadsadsa
5 lat temu

JAK SIĘ CZYTA TE JEJ WYPOCINY TO AŻ ŚMIECH. NIE DOŚĆ ŻEWAZELINIARA, TO JESZCZE KOLEJNA POETKA Z ZAAWANSOWANYMI METAFORAMI, I PODNIECONA JAKBY HUJ WIE KIM BYŁA. TAK JAKBY MUZYKA I TWORZENIE RAPU BYŁA TYLKO DLA WYBRAŃCÓW I PIERDOLONYCH MESJASZY JEJ POKROJU.

dijewid
5 lat temu

wzialbym sie za ruda oj wzialbym sie dzwon ruda 786543213 nagramy cos wierze

stefantata
5 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=jnfG0VYsGGk[/youtube]

heheheeheheheheh
5 lat temu

obawiam sie Odmo, że wyzej srasz niż dupę masz. zjedz snickersa

PS. rap i wygląd średniawka

111
5 lat temu

ZRÓB KTOŚ PRZERÓBKE JEJ ZDJĘCIA Z JAKĄŚ LALĄ Z PORNOLA

Zbyszek S.
5 lat temu

„…aż was kukle kurwa będą swędziały…”

besztys
5 lat temu

Wyglądem nie porywa, ale zła nie jest, rapsami kompletnie mnie nie porwała. Nie kminię jej fenomenu. Albo jestem już taką starą smutną pizdą, a ostatni album jaki mi siadł to „Elliminati”, albo ona rzeczywiście jest chujowa.

temat
5 lat temu

nie ma cycków tylko jebana ściana tekstu, po chuj ja tu wchodziłem

Przemek_Przemek
5 lat temu

Przyznam szczerze, że nie dziwią mnie komentarze pod wywiadem. Dziewczyna jest śmieszna, żeby nie powiedzieć żałosna. Moja narzeczona lubi jej słuchać więc czasem oglądam z nią jakiś teledysk albo wywiad. Niby ok ale jak zobaczyłem zdjęcie przygrubej, pucowatej dziewuczki z „wywalonymi” cycami na wierzchu, wyglądającej z basenu niczym płetwal błękitny oraz komentarz sugerujący, że mężczyźni się przy tym masturbują to… zacząłem się zastanawiać czy to ze mną jest coś nie tak czy z nią. Moja partnerka mówi „nie przesadzaj, nie jest zła”. No nie wiem. Potem Adma w wywiadzie znów podkreślała swoją atrakcyjność, to, że faceci sobie za przeproszeniem walą do jej teledysków. Dziewczyno zejdź na ziemię. Naprawdę uważasz, że jest przed czym się zaspokajać? To co opowiadasz jest naprawdę głupie. Dla mnie nie jesteś atrakcyjna ale rozumiem, że są różne gusta, przeraża mnie niestety twoja próżność. Mówisz, że nie chcesz robić nic kontrowersyjnego a jednocześnie to robisz, płaczesz, że ktoś ocenia cię przez pryzmat wyglądu a potem pokazujesz nogi, cycki i tym się promujesz bo to się sporzedaje… Jest mnóstwo pięknych kobiet, w dodatku inteligentnych więc jeśli myślisz, że ktoś podnieca się tobą w teledysku gdzie skaczesz jak żaba to chyba grubo przeginasz. Szanuję piękne i mądre kobiety, szczególnie te które zdają sobie sprawę ze swojej atrakcyjności ale jednocześnie nie opowiadają o tym na prawo i lewo. Niestety widzę, że są też ich przeciwieństwa, które uważają siebie za kogoś mega atrakcyjnego seksualnie. Megalomania się kłania. Dla mnie to co robisz to totalne faux pas.

Mefedron na kutasie
5 lat temu

Fala hejtu obowiązkowa , że też kurwa po feriach macie czas się spuszczać na glamie , na pszyrke się uczyć a nie

Hhahahahahahaha
5 lat temu

To nie hejty tylko krytyka. Dziewczyna śpiewa w Skandalu „już samym aha zjadłam cię mała bez twojej dupy piersi i ciała” czy coś w tym stylu a potem pokazuje cycki. W wywiadzie opowiada jak to nie chce być kontrowersyjna a komentarz do zdjęcia w basenie niby jaki jest? Mało kontrowersyjny? Szczyt hipokryzji. Już nie wspomnę jak kiedyś na swoim profilu napisała „rzygam waszymi związkami”, po kilku godzinach usunęła więc nie wszyscy widzieli ale jasne panna nie ma do nikogo szacunku, do ludzkich uczuć i związków ale ona biedna, hejtowana za nic. No bez przesady. Chyba liczyła się z krytyką tak się zachowując. Ja nie mówię o wypisywaniu wulgaryzmów ale niech czasem się zastanowi nad swoim zachowaniem czy na pewno wobec innych jest taka w porządku.

Mefedron na kutasie
5 lat temu

Jaka jest taka jest ale tutaj się połowa spuszcza na temat jej wyglądu ziomek , to powinno być tak że ok jest hipokrytką , nawet jeżeli to można opierdolić za takie coś i nie pochwalać zachowania , ale tu się zrobiła gównoburza na temat jej wyglądu gdzie tu jest to kurwa najmniej ważne , można oceniać rapera za brak skilsów , chujowe flow etc , ma w tekstach pierdolenie o tym że jest najpiękniejsza to ma , uważa się za taką to spoko , jak połowa lasek ale zamiast tak jak w tym wypadku krytykować kogoś to chujowe zachowanie i wyrazić opinie to nakurwiają do niej o wygląd typie , a to nie jest krytyka , pozdro

Amodovar
5 lat temu

tepa, gruba, obleśna świnia bez ogłady i stylu, zero talentu, przekazu czegokolwiek…

Popularne