Sprawdź nas też tutaj

News

Adi Nowak ujawnia okładkę nowej płyty

Album, który wyda Asfalt Records jest dostępny w preorderze.

Opublikowany

 

Publikując w zeszłym tygodniu teledysk “Ultrafiolet” oraz rozpoczynając przedsprzedaż albumu “Kosh” wytwórnia Asfalt Records starała się nie zdradzać za dużo i na sieci wylądowała zakryta wersja okładki albumu. Dziś odkrywamy zakryte i w Asfalt Shopie oraz na socialach artysty możecie podziwiać finalne dzieło autorstwa Wiktorii Chachaj.

Przedsprzedaż albumu Adi Nowak “Kosh” trwa tutaj.Po świetnym przyjęciu koncepcyjnego „Ćvira”, stworzonego na współę z barvinskym, Adi na dobre zadomowił się na scenie, potwierdzając nieprzypadkowość jego poprzednich, wydawałoby się, nieco chaotycznych wybryków. Unikalna charyzma, bezpruderyjność w wyrażaniu swoich myśli, artystyczna dojrzałość i nieprzewidywalność, na której poznać się mogli obecni na jego koncertach, perspektywa uczestnika życia – zawadiackiego młodziejaszka płynnie wchodzącego w dorosłość i jego obserwacje, ubrane w najwyższej jakości gry słowne, do których nas przyzwyczaił – zostają wyrzucone do KOSHA.

Kosh to LP składające się z 12 premierowych utworów. Jest głębokim oddechem po poprzednim albumie, miejscem dla muzycznej i lirycznej zabawy, jednocześnie zabiegiem badającym grunt i reakcje słuchaczy na schizofreniczną postawę artysty – balansującą między niskowibracyjnie myślącym i postępującym hedonistą a dojrzałym – trzeźwo, ambitnie i skutecznie myślącym nauczycielem życia dla ogłupianych mas w dobie internetu oraz dostępu do wszelkich dóbr i zeł.

Preorderowa wersja krążka wzbogacona jest o dwa dodatkowe numery i jakieś śmieci.3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
djdecks
4 lat temu

idiotka

TWOJ NICK SKURWYSYNU
4 lat temu

Preorderowa wersja krążka wzbogacona jest o dwa dodatkowe numery i jakieś śmieci.

HAHAHAHAHAHAHAH

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

https://s33.postimg.cc/fj1p3w9bx/Bez_tytu_u.jpg

Dombja
4 lat temu

STOP HIPTERYZACJI POLSKIEGO RAPU

Popularne