Sprawdź nas też tutaj

News

Adi Nowak w ekstremalnym locie z Łukaszem Czepielą

Raper wystąpił w talk show „Prze-lotne Pytania”.

Opublikowany

 

Adi Nowak tuż przed wydaniem nowego albumu wziął udział w wyjątkowym wywiadzie na pokładzie samolotu akrobacyjnego. Tym samym polski raper otworzył kolejny sezon szalonego talk show „Prze-lotne Pytania”.

Niedawno Adi Nowak wziął udział w przygodzie, o której z pewnością długo nie zapomni. Tuż przed premierą jego kolejnej płyty zatytułowanej „Ognisko niedomowe” wsiadł do samolotu akrobacyjnego mistrza świata serii wyścigowej Red Bull Air Race, Łukasza Czepieli, rozpoczynając tym samym 4. sezon podniebnego talk show „Prze-lotne Pytania”.

Warto zobaczyć, jak poradził sobie z pytaniami w trakcie ekstremalnego lotu, z mnóstwem figur akrobacyjnych wywołujących ekstremalne emocje. Co w tych wyjątkowych okolicznościach przyrody określił w sobie jako najseksowniejsze? To trzeba zobaczyć!

 
4 komentarze
4 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
PejaTVN(@pejatvn)
3 miesięcy temu

Zwykły pedał. Jeszcze wystąpił u Mestoslawa czy jak mu tam (tego cpuna internetowego) i opowiadał jakie to miał wspaniałe przeżycia po dragach. Ty jebany imbecylu przez takich jak wy dzieciaki sięgają po to gowno, żebyś zdechł narkomanie.

Dollo Popierdollo
3 miesięcy temu

Twoja stara sra do gara i krzyczy: grzybowa!

Honorowy Dawca Spermy
3 miesięcy temu

Co to za bite cwele?

JeffOne to marka
3 miesięcy temu

Popularne