Sprawdź nas też tutaj

News

Agresywni antyfani Kaliego powodem odwołania koncertu

„Mocno agresywna grupa 10-15 nastolatków”.

Opublikowany

 

Kali

Kali i jego management wydali oświadczenie na temat odwołanego koncertu w Nowogrodzie, który miał się odbyć 18 sierpnia. Raper nie zdecydował się wyjść na scenę, a organizatorzy zrzucili całą winę na artystę, sugerując nawet, że był pod wpływem środków odurzających. – Wypiął się na was i na nas. Powiedział, że nie zagra tylko dlatego, że był w bardzo dziwnym stanie. powiedział ze sceny organizator wydarzenia.

Kali: „Doszło do szarpaniny”

Kali zdecydował się nagrać krótki film, w którym wyjaśnia, dlaczego nie pojawił się na scenie. Tłumaczy on, że na miejscu zastał duży chaos organizacyjny. Jego ekipa miała też problemy z lokalnymi agresorami. – Nie wierzcie w oszczerstwa managera. Po Internecie krąży już filmik, jakobym gwiazdorzył i nie zgodził się zagrać ze względu na warunki panujące w hotelu, co jest poniekąd delikatną prawdą, ale nie ma nic wspólnego ze standardem tego hotelu, ani moim widzimisię, że nagle mi się coś odwidziało. – mówi raper.

Nie zagraliśmy koncertu, gdyż po przyjeździe pod klub okazało się, że panuje tam chaos. Manager nie był w stanie opanować tego chaosu organizacyjnego, nie miał kontroli nad ochroną. Jak już się okazało, że jest nam przydzielona jakaś ochrona, to po niezbyt przyjemnej wymianie zdań okazało się, że panowie z ochrony wspierają lokalnych agresorów, z którymi też mieliśmy nieprzyjemną sytuację, z małolatami pod samym hotelem. Doszło do szarpaniny itd.. Ja w takich chwilach muszę się troszczyć o bezpieczeństwo swoje i ekipy. Jeżeli event wymyka się spod kontroli, wtedy nie mamy wątpliwości, by w takim miejscu nie występować. – dodaje.

Oświadczenie tour managera Kaliego Adama Sołowińskiego

Kali przeprosił wszystkich słuchaczy, że nie mógł wystąpić w Nowogrodzie, ale ma nadzieję, że niedługo uda mu się zagrać w tych okolicach. Na fanpage’u rapera pojawiło się także oświadczenie Adama Sołowińskiego, który jest koncertowym managerem rapera. Poznaliśmy szczegółowy opis wizyty rapera w Nowogrodzie, na którego pod hotelem czekała kilkunastoosobowa grupa antyfanów, co najlepsze – wspieranych przez ochronę imprezy.

Po trzydniowej trasie koncertowej wyruszyliśmy z Rzeszowa około 15:00 na ostatni koncert do Nowogrodu. Od początku trasy informowałem managera klubu przy hotelu Kurpia Arte w Nowogrodzie o przebiegu trasy, która była utrudniona ze względu na kończący się długi weekend. Ze względu na to, że na ostatnich kilometrach jechaliśmy przez tereny wiejskie, próby dodzwonienia się do managera klubu spaliły na panewce ze względu na brak zasięgu.

Ostatecznie, do hotelu w Nowogrodzie, a zarazem miejsca imprezy podjechaliśmy w okolicach 22:00, dwie godziny przed rozpoczęciem występu. Pod drzwiami wejściowymi hotelu (impreza była po drugiej stronie budynku) oczekiwało nas około 10-15 nastolatków, jak się później okazało, mocno agresywnych. Wśród nich oczekiwał nas fotograf Kalego. Zespół, zaniepokojony liczbą podejrzanych osób pod drzwiami hotelu postanowił pojechać około 100-150 metrów dalej, na sam koniec parkingu hotelowego. Zespół został w samochodzie, ja poszedłem na zwiady pod drzwi wejściowe hotelu. Po krótkiej rozmowie z fotografem, postanowiliśmy spróbować bezpiecznie odeskortować Kalego do hotelu. Podeszliśmy więc do auta, przy którym stał już manager klubu z napojem w dłoni, zespół pozostał w samochodzie do momentu nadejścia mojego i fotografa.

Niestety, w naszej asyście maszerowali wspomnieni już agresywni uczestnicy koncertu. Podczas krótkiego spaceru do hotelowego wejścia, najbardziej agresywny osobnik zaczepiał słownie artystę, próbując zdobyć jego atencję. Upomnienia i prośby o spokój nie zdały się na nic. Doszło do sytuacji, w której mocno naruszył przestrzeń osobistą artysty. Sytuacja zaogniła się przy drzwiach hotelowych, które zastawił agresor, nie chcąc wpuścić zespołu do środka. Nie reagował na prośby, więc został odepchnięty, co było jedynym wyjściem w tej sytuacji. Po odepchnięciu agresora zespół wszedł do hotelu, agresor rzucał obelgami i groźbami w ich kierunku.

Mimo prób uspokojenia agresora podejmowanych przez jego (około dziesięciu) koleżanki i kolegów, nastolatek po chwili ruszył korytarzami hotelowymi w celu dalszej konfrontacji z członkami zespołu. Nastąpił chaos, który ustąpił dopiero po odejściu nastolatka w wątpliwym stanie dzięki interwencji kolegów. W pokoju hotelowym, w który znajdował się Kali, okna były od strony imprezy, co uniemożliwiało odpoczynek po siedmiogodzinnej trasie i przygotowanie do koncertu. Propozycje managera klubu dotyczące zmiany pokoju nie miały sensu, ponieważ perspektywa na udaną regenerację była co najmniej wątpliwa.

W tej chwili Kali ocenił, że najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zmiana hotelu. Wyszliśmy przed hotel, skierowaliśmy się do auta. Zespołowi asystował już tylko manager klubu, który cały czas przepraszał za zaistniałą sytuację i zapewniał (od około 10 minut), że już przysyła ochroniarzy na wyłączność zespołu. Po podejściu do samochodu zespołu wreszcie pojawili się ochroniarze. Sekcja techniczna zespołu ruszyła na obejście imprezy w celu sprawdzenia przygotowania specyfikacji technicznej, która nie była spełniona w zadowalający sposób (np. tylko dwa odsłuchy na bardzo dużej scenie).

Po chwili namysłu uznaliśmy, że sytuacja się uspokoiła i spróbujemy zakwaterować się w hotelu na terenie imprezy. Załadowaliśmy bagaże na meleksa należącego do ochrony, na bagażnik, do którego weszli też Kali i Seba, jednak opuścili pojazd po prośbie prowadzącego. Do hotelu ruszyliśmy pieszo, w asyście dwóch ochroniarzy, managera klubu i prowadzącego meleks ochroniarza. Pod drzwiami wejściowymi ochroniarz w nieuprzejmy sposób zaczął zaczepiać Sebę, używając przy tym epitetów. Ta sytuacja przelała czarę goryczy i w tym momencie Kali podjął decyzję o opuszczeniu tego miejsca i odwołaniu koncertu.

Gdy Kali i Seba znaleźli się w samochodzie, poszedłem do recepcji w celu oddania kluczy. Przy wejściu zastałem agresywnego nastolatka, który stał bez koszulki i wesoło dyskutował z ochroniarzem skonfliktowanym z Sebą, wtórując sobie w obrazach skierowanych do zespołu.”

Oświadczenie organizatora koncertu

Organizatorzy koncertu Kaliego w Nowogrodzie „”Imprezy Nowogród” wydali w sprawie odwołanego koncertu rapera oficjalne oświadczenie. Przyznają w nim, że pod hotelem był problem z agresywnymi nastolatkami, a także potwierdzają, że pokój hotelowy był nieodpowiedni.

„Organizując już 6 lat imprezy w Nowogrodzie spotkała nas po raz pierwszy taka sytuacja. Artysta Kali po przyjeździe do hotelu odwołał swój koncert – podając jako powód zagrożenie i brak organizacji. Kiedy wysiadł z samochodu został zaczepiony przez grupę młodych osób, z czego wytworzyła się słowna awantura. Nie znamy treści tej wymiany zdań więc ciężko nam określić od kogo i do kogo i jakie padły słowa.

Niestety nikt wcześniej nie poinformował nas o tym, że zaproszony artysta jest już na miejscu. (Kontakt do naszego managera był podany w mailu potwierdzającym koncert). W przeciwnym przypadku pracownicy ochrony staliby w gotowości przed hotelem. Jednak pomimo tego szybko pojawiła się ochrona i manager (któremu zarzucono, że trzymał w ręku kubek z alkoholem) wydawało nam się, że wszystko już jest uspokojone. Następnie artysta stwierdził, że hotel jest nieodpowiedni – choć wcześniej wysłaliśmy jego nazwę i miejsce, a dj’e którzy przyjechali wcześniej nie zgłaszali żadnych uwag. Przygotowaliśmy dla nich kolację w hotelu, z której bez problemu skorzystali. Staraliśmy się zmienić pokoje hotelowe i w końcu wspólnie zaproponowaliśmy inny hotel. Niestety ostatecznie Kali – zrezygnował z koncertu.

Dla wyjaśnienia – nie chcemy nakręcać sytuacji, ale chcielibyśmy również wytłumaczyć się z zaistniałej sytuacji. Organizujemy ogromną liczbę koncertów i współpracujemy z wieloma artystami. Rozumiemy Kaliego, że być może poczuł się zagrożony podczas sytuacji gdy podeszli do niego ludzie – jednak wystarczyłby tylko telefon do nas, że dojeżdżają a ochrona i zapewnienie bezpieczeństwa byłoby od samego początku. Musimy również dodać, że sytuacja miała miejsce nie na imprezie lecz przed hotelem. Ubolewamy nad sytuacją. Zawiodła zwykła prosta komunikacja, którą zawsze podejmujemy witając naszych gości. Mając po jednej stronie znanego artystę z tysiącami fanów – zapewne ktoś postawi nas na przegranej pozycji, dlatego bez nakręcania przekazujemy swoje stanowisko.

PS. Prosimy Was jednocześnie o zachowanie kultury wypowiedzi czy to w naszą stronę, czy w stronę artysty. Niepotrzebna jest internetowa nienawiść, bo mimo wszystko doceniamy Kaliego za to co robi na scenie HH. Szkoda, że nasze drogi tym razem się poróżniły, ale życie potrafi pisać różne nieprzewidziane scenariusze. Oby po raz ostatni.

55 komentarzy
55 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Baska Łagone
2 lat temu

Raper kiedyś: nawołuje do linczu na chłopaku pokazującym mu fucka
Raper dziś: boi się pijanego 15-latka

Victorino Oladipo
2 lat temu
Reply to  Baska Łagone

Jak dla mnie oba zachowanie są okazem spierdolenia umysłowego ale ok!

anonimowy25
2 lat temu
Reply to  Baska Łagone

mądrość to nie lata małolata (a potem by było znany artysta pobił 15 nastolatka haha ) „mądrość idzie z wiekiem za charakter twardnieje” pozdro dla ludzi którzy myślą głową.

fgedawop
2 lat temu
Reply to  anonimowy25

Dokładnie anonimowy, tutaj komentuje banda niedojebów, którzy mają po 12-15 lat i im się dużo wydaje. Co niby miał Kali zrobić ? Napierdalać się z nimi ? Jakby tak zrobił to zaś te kurwy by komentowały, że pobił dzieciaków i tylko ze słabszymi się bije, ogólnie chuj w srake komentującym na glamrapie, banda jebanych śmieci

szczery
2 lat temu
Reply to  fgedawop

to pizda nikogo by nie uderzył. Widzialem osobiscie jak kali podkula kite nieraz .pierdoli co to nie on a potem zesrany z brygada mysla jak sie wybronic ze sie obsrali i wymyslaka jakies wymowki smieszne albo sie nawet nie pucuja ze gangsta brygada musiala uciekac bo nie umieja bronic swoich racji .zwykle cwele z fejmem

fgedawop
2 lat temu
Reply to  szczery

Japierdole człowieku dorośnij bo daremne to jest, nie lubie kaliego za szczycenie się tym, że wielki kurwa ZŁODZIEJ a okradał stare babcie, japierdole. Ogólnie jak dorośniesz to skminisz, że nie z każdym możesz sie napierdalać i czasem lepiej podkulić ogon i się ugryźć w język niż komuś coś udowadniać. Jakby naprawdę chciał dojechać tych małolatów to uwierz mi, że z takim hajsem jaki ma Kali i znajomościami by komuś zapłacił za pobicie albo zastraszenie etc. a nie brudził by sobie osobiście rąk, no ale kurwa najaważniejsze jest CO LUDZIE POWIEDZA, OPINIA, kurwa LAJKI jebane i reszta tych gówien XXI wieku.

stefan
2 lat temu

I bardzo dobrze zrobili, co mieli się szarpać z jakimiś obszczymurami i pajacami z ochrony? Trzeba się szanować, a nie grać w każdej spelunie za wszelką cenę.

BeImondo Informator
2 lat temu

Nadchodzą w kapturach postacie to nie mnisi źli i łysi to banda 10/15 latków kapiszi?

Beka beka ale z jednej strony jak by im wpierdolic to jest spora szansa na odsiadkę a iść siedzieć za jakiś gnojków trochę chujnia.
Z drugiej strony mogły to być jakieś małolaty zaprawione w boju (treningi mecze itp) gdyby obskoczyli Kaliego co jest w wadze lekko-smiesznej to kaleka do końca życia.
Tak czy siak taka mała kwintesencja dzisiejszego polskiego hip-hopu chociaż hip-hop w tym przypadku to mocne nadużycie tego określenia.

...lolo
2 lat temu

Tak samo jak twoja umiejętność czytania ze zrozumieniem.grupa 10-15 nastolatków to nie to samo co grupa 10-15 Latków. Ale masz też dużo racji. Same „gangi” albo „mafie” a banda małolatów ich pogoniła. Poza tym jak gra się tyle koncertów bo trzeba najebać jak najwięcej hajsu to kiedyś nawet koks i cała reszta nie pomoże i kiedyś puści.

Skryyy
2 lat temu

Nie popieram, choc rozumiem. Typ wazy max 50kg, ciagle wstrzykuje sobie marichuane i ma paranoje. Zobaczyl grupe malolatow i obsral swoje biale spodnie, ktore pozyczyl od zony

Boczu
2 lat temu
Reply to  Skryyy

Marihuanę się nie wstrzykuje he

Diler
2 lat temu
Reply to  Boczu

Ja tam wstrzymuję!

Diler Dilerów
2 lat temu
Reply to  Boczu

*wstrzykuje – jebana klawiatura! 🙂

Abraham Chujewicz
2 lat temu
Reply to  Boczu

ja tez wstrzykuje kto nie wstrzykuje ganji jest homoseksualista i polakiem

Anal Faygeleh
2 lat temu

„Doszło do sytuacji, w której mocno naruszył przestrzeń osobistą artysty”

Czyli co, chciał go zgwałcić czy po prostu pierdolić drąga?

Chemia z Niemiec
2 lat temu

Kali mam dwóch Czeczenów na nowych papierach, nigdy nie karani, służbowe telefony, dwa kominy, broń długa, 4 granaty, mina przeciwpiechotna, parę sztuk broni białej, własne auto w postaci żółte renault megane rocznik ’99.. Czekają tylko na telefon gotowi podjąć pracę od zaraz.. Miesięcznie to jakieś 5 tyś euro. Akchmat Siła

Kadyrow Jr
2 lat temu
Chemia z Niemiec
2 lat temu
Reply to  Kadyrow Jr

Kali chłopaki się zgodzili dla Ciebie pracować, jutro będą po dziengi https://www.youtube.com/watch?v=cpZBQNELEbU Salam Alejkum

Wasz ziom
2 lat temu

Ale masz Kali ekipę. banda gimbusów was pogoniła

Swoją drogą powinni tępić bedopsa palucha kiza i gonić ich na każdej imprezie.

guziktraba
2 lat temu

Jak to bylo?
„Ta jebana scena, sam mi sie otwiera kurwa mac tu noz w kieszeni
od waszego pierdolenia…”

Gandzior
2 lat temu

TO JEST WLASNIE POLSKI RAP W PIGULCE – NA KAWALKACH, FACEBOOKACH I INNYCH SIE PRUJA CO TO BY NIE ZROBILI Z HEJTERAMI GDYBY ICH SPOTKALI NA ZYWO, A JAK PRZYSZLO CO DO CZEGO TO UCIEKAJA Z PODKULONYM OGONEM XD KUPUJCIE POLSKIE RAP PLYTY!!! JEBAC!! A TY KALI WYPIERDALAJ ROBIC FIKOLKI Z BOSKIM ROMANEM POD JUBILATEM

LesnyKootaz
2 lat temu

Jebać was wszystkich haaaa i kaliego też suchego amfeciarzyste 🙂

youngdamian
2 lat temu

rysiu jest dumny

Jasiu oliwa
2 lat temu

Mocono agresywna grupa homosexualistów o wschodnich rysach krzyczał na artyste w niezrozumiałym dla niego języku doszło do szarpaniny obcokrajowcy próbowali złapać kalego za przyrodzenie ale kali i był szybszy i złapał ich gdy zorientował sie że nawet mu sie to podoba poczuł wstyd i przestraszył sie tego uczucia.

K U H W A
2 lat temu

PEWNIE FANI TEDEGO NAĆPALI SIĘ I NIE WIEDZIELI CO ROBIĄ.

Jadzkie
2 lat temu

Jak długo będzie dochodzić do takiej sytuacji?

Prokuratura umywa ręce
2 lat temu
Reply to  Jadzkie

Cześć Jadźka 🙂
K.

BeImondo Informator
2 lat temu

Żyjemy w czasach gdzie ludzie nagrywają na telefon jak jedzą srają wala konia ruchają się itd a tego przypadkiem nikt nie nagrał a szczególnie nastolatkowie co z telefonem to chyba chodzą nawet pod prysznic.

Git
2 lat temu

Zazdrość nie zna granic

Analny Ministrant
2 lat temu

KALI I SEBA NORMALNA RODZINA

buahahahahhaa a to ci kurwa dopiero mafia
2 lat temu

„jąkata mafia ” posrana nastolatków hahahahhahahaha palone wroty i tyle

...lolo
2 lat temu

I kilku małolatów pogonilo człowieka z „mafi”? Wogole to nawijają o tym jak był biedny i wogole traci jakiekolwiek znaczenie skoro nie jeden dzieciak tam pewnie wydał ostatnie siano żeby być na jego koncercie a wielkiej gwiazdzie nie pasują warunki hotelowe.niby zwykły chłopak jak każdy a tak naprawdę pozer i egoistą bo przez kilku gnojków i brak pozłacanego papieru w kiblu olał cała reszte.szkoda

Polski rap to palenie jana
2 lat temu

W tekstach: Charakterny twardy gość z kryminalną przeszłoscią, jego kumple to tez kumaci goście nie z pierwszej łapanki
W rzeczywistości: Obsrał/li sie kilku lokalnych małolatów…

Beka.

Mamamija
2 lat temu

cena super hiphopowego fejmu, dziekuje zjem ziemniaki

MateuszBorek
2 lat temu

Jakich on może mieć fanów 8 klasa podstawówki?? Czy trzynastki ze szkół muzycznych?

Kazek
2 lat temu

a co ty kurwo chciales odpoczywac po 7h jazdy ? (oczywiscie byles pasazaerem a nie kierowca). Wyspales sie w tym busie, ocpales swoich CBD, popiles jackiem danielsem i jeszcze w jakims chujowym hotelu chciales odpoczac 2h przed graniem ?
TFU, taki z ciebie stary wyjadacz, tyle lat na scenie a nie umiesz sie dalej zorganizowac

antyFakeGanstaRapper
2 lat temu

Gangstaraper i jego ekipa boja sie ublizajacych nastolatków? przeciez te tlumaczenie kalego to żenada i pokazuje ze obsral zbroje przed malolatami.Kali to pajac i poryta glowa za bardzo

noflow
2 lat temu

taaaa, jaką sobie historyjkę wymyślił jak wytrzeźwiał hahaha, co za lama….
już ci ktoś uwierzy w ten farmazon 😀
długo nad tym myslales ze swoim menago?
po tym co odjebałeś musiałeś jakoś ratować twarz, co nie?
no bo troche lipa tak się porobić, żeby nie być w stanie zagrać koncertu
(tak twierdza organizatorzy), poza tym kurwa nie pierdol lamusie
że jakieś dziecko było powodem odwołąnia koncertu
dales dupy, a teraz się tłumaczysz jak mała dziewczynka
taki z ciebie męzczyzna
wstyd jak chuj, pokazałeś gdzie masz swoich fanów
przykre, lae prawdziwe

panpe
2 lat temu

ale to napompowane ze zaraz jebnie.

panpe
2 lat temu

ale napompowane.

Edi
2 lat temu

Agresywni 10-15 latkowie i doszło do szarpaniny ? nie źle się dzieje

Dorian
2 lat temu
Reply to  Edi

Grupa 10-15 nastolatków, nie 10-15 latkowie, czytaj uważniej.

Edi
2 lat temu
Reply to  Dorian

Faktycznie źle zrozumiałem dzięki za poprawkę, mimo to nie zmienia faktu że to nadal są dzieci którzy pewnie nie mieli by nawet wstępu na koncert.

Taz
2 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=DOPhiYcNGS8

WINI CO PRZYCISNĄŁ BEKE Z POKAHONTAZ 😀

Odb
2 lat temu

Agresywna antyfan Kali powodem odwołać koncerta

oliwier niewiniątko kombinator
2 lat temu

ahahahahaha charakterniak i ekipa posrała sie 15 latków xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
kurwa weź idioto sie nie ośmieszaj jąkasz sie ze strachu

hahaha
2 lat temu

nieprawda. podobno był pijany i naćpany i nie był w stanie. poza tym ten kolo nie potrafi w ogóle rapować, nie ma flow. Więc żadna strata. Tylko tych dzieci szkoda *tak tak, jego słuchają dzieci, jedynie dzieci)

Krzysiek
2 lat temu
Reply to  hahaha

Jesteś po prostu głupi :_:

Ania077040
2 lat temu

Kubik Serce 🙂 🙂 🙂 🙂 Raper Lepszy od Kaliego Który nagrał piekny kawałek prosto z serduszka i prosto z duszy sprawdzajcie lajkujcie instagramy i przekazaujcie dalej 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=QnrJUCgmeAQ

https://www.youtube.com/watch?v=QnrJUCgmeAQ

instagram

https://www.instagram.com/kubikmgm/

https://www.instagram.com/kubikmgm/

facebook

https://www.facebook.com/kubiknowagrupa/

https://www.facebook.com/kubiknowagrupa/

Popularne