Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Akademia Menadżerów Muzycznych – start rekrutacji

Opublikowany

 

Właśnie rozpoczął się nabór do pierwszej edycji unikatowej Akademii Menedżerów Muzycznych. Wytwórnia Step Records jest partnerem projektu, o którego idei poniżej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą autorstwa pomysłodawców inicjatywy.Celem powstania Akademii jest profesjonalizacja zawodu Menedżera Muzycznego – takie kształcenie osób pełniących/chcących pełnić tą rolę, żeby skutecznie potrafili poruszać się po rynku muzycznym i dawali faktyczną wartość swoim zespołom/artystom.

 

Żeby uczestnictwo w Akademii dawało właśnie taką wiedzę i siłę z wielką starannością dobraliśmy Kadrę Akademii – tworzą ją wyłącznie praktycy, osoby, które osiągnęły znaczącą pozycję na rynku i faktycznie są w stanie podzielić się swoimi kompetencjami. Tym samym ekspertami Akademii są właściciele wytwórni muzycznych, prawnicy specjalizujący się w prawie autorskim, organizatorzy największych koncertów, ludzie współpracujący z artystami światowego formatu, realizatorzy, producenci muzyczni, dziennikarze, a przede wszystkim menedżerowie, którzy osiągnęli sukces w branży. Możemy pochwalić się takimi nazwiskami jak Maciej Pilarczyk (Myslovitz), Kamil „Jakuza”, Jaczyński (TEDE), dr Piotr Turek (Muzodajnia.pl) czy Wiesław Weiss (Teraz Rock).

W tym roku ze względów organizacyjnych mimo ogromnego zainteresowania uruchomimy prawdopodobnie tylko jedną grupę, która rozpocznie zajęcia już od stycznia. Kolejne nabory rozpoczniemy w czerwcu (początek zajęć we wrześniu). Z racji tego że liczba miejsc jest bardzo ograniczona (30 osób w grupie), decydować będzie kolejność zgłoszeń.
 

W ramach czesnego uczestnicy otrzymują:
– 180 godzin zajęć,
– materiały dydaktyczne na wszystkie zajęcia,
– certyfikaty obecnościowe i kompetencyjne,
– ogrom wiedzy i niesamowite kontakty z wielkimi nazwiskami branży.

Zapisz się już teraz!

Zgłaszać można się telefonicznie  603 947 187 lub mailowo: p.kubajewski@akademiamm.pl

 


Kliknij i skomentuj
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Popularne