Sprawdź nas też tutaj

News

Aktorzy z filmu „Chłopaki nie płaczą” w klipie Bedoesa?

Raper wyjaśnia, dlaczego nie udało się zrealizować tej wizji.

Opublikowany

 

Bedoes / fot. Magdalena Wdziękowska

Wczoraj na kanale SBM Label ukazał się kolejny teledysk Bedoesa „Chłopaki nie płaczą”. W nagraniu pojawia się gościnnie Taco Hemingway jednak na ekranie go nie widzimy. – Nie udało nam się z Taco złapać na terminy – wyjaśnia autor albumu „Kwiat Polskiej Młodzieży”. Zwrotkę Taco śpiewa tłum na koncercie, a sam klip wypełniony jest archiwalnymi ujęciami z różnych etapów kariery Bedoesa. W odpowiedzi na kilka krytycznych komentarzy raper ujawnił kulisy pracy nad klipem.

„Oldschoolowy klip osadzony w polskim filmie”

Dobijający na Spotify do 4 milionów odsłuchów kawałek Bedoesa ma tytuł zaczerpnięty od kultowej komedii Olafa Lubaszenki „Chłopaki nie płaczą”. Jak ujawnił raper, w klipie mieli się początkowo pojawić aktorzy z filmu. – Na klipie „Chłopaki nie płaczą” mieli wystąpić aktorzy z filmu. Mieliśmy wszystko zaplanowane, ogarnialiśmy do tego więcej niż jedną ekipę. Miał być oldschoolowy klip osadzony w polskim filmie. Podejrzewam, że każdy z Was to teraz widzi. Z uwagi na to, że Taco Hemingway mieszka za granicami Polski trudno było nam umówić termin na klip, dodatkowo wizja takiego klipu nie spodobała się wszystkim, więc postanowiliśmy, że ją zmienimy. Druga też się nie spodobała. Obiecałem Wam klip na instastory, na livach, na relacji więc walczyłem dalej. Pojawił się pomysł żeby wrzucić to po prostu ze zdjęciem jak normalny odsłuch skoro wszyscy nie mogą dogadać się w sprawie klipu. Ja stwierdziłem, że nie bo już za długo na to czekaliście. Wymyśliłem, że zrobimy animacje. Miałem być ja, Taco i Gustaw w grze. Po tym jak ogarnęliśmy gościa który to zrobi i zrobił intro to też nie przypadło do gustu – napisał Bedi.

Poprosiłem chłopaków z 2115 żeby wysłali stare filmy ze snapchata, messengera – jakąś część wspomnień. Wziąłem Mikołaja Wiśniewskiego, chłopaka odpowiedzialnego za wszystkie moje pierwsze klipy, łącznie z NaNaNa które zrobił za darmo i poprosiłem, żeby to skleił. W dzień koncertu w Gdyni spytałem go czy nie chciałby ze mną pojechać na ten koncert. Poprosiłem, żeby wziął kamerę – Mikołaj za 40 minut był pod moim domem gotowy do jazdy. W drodze do Gdyni zadzwonił Mateusz Jędrzejewicz, wpadł na to jak rozwiązać zwrotkę Taco – właśnie śpiewem tłumu. Zrobiliśmy to – dodał.

„Cała masa naszych wspomnień”

Bedoes przyznaje, że jest zadowolony z efektu finalnego, bo jest on prawdziwy. – Nie robiłem tego na odpi*rdol, bo obiecałem. To, że Wam obiecałem było moją motywacją, ale sam mega chciałem to zrobić. Mateusz mówi „wyrzućmy te spixelizowane ujęcia z telefonu”, a ja mówię „nie, bo to właśnie jest prawdziwe”. Na tym klipie jest cała masa naszych wspomnień, część tego, co budujemy i jest on dla mnie wart więcej niż najdroższy teledysk wyprodukowany na świecie. Chance The Rapper powiedział „Mam wielu fanów. Dzielą się na dwie grupy – moi fani i fani wszystkiego co jest popularne.” Ja to zrobiłem dla moich fanów. Kwiat Polskiej Młodzieży. 2115 – zakończył.

 
21 komentarzy

21
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Bagażnik volvo

Aktorzy z filmu cię osrali? Props dla nich. Dobrze zrobili, płaczliwy męczenniku. Spluwam na ciebie.

ProfesorNauk

Ta nutka z Taco akurat jest spoko.

cydży

Aktorzy go osrali, Taco go osrał, no wentylu powiedz kto miałbyć jeszcze w tym twoim klipie? Ale na otarcie łez są geje z 2115 i jest git.

Oskar Pam Pam

Quebo też go osrał

Odb

Aktorzy z filmu” Chłopaki Bedoesa” w klipie nie płaczą?

tfu

wentyl obleśny z powrotem się tłusty robi, fuuuu

asdasd

legit, no scam

wujo

konkretna sztuka 😀 pozdroo

Kaszysz

Właściwie to kim ty jesteś? Raperem cię nazwać się nie da, na popowca za bardzo ryja drzesz, na rockmana jesteś zbyt ciepły

cydży

hek Karolka a masz może kutasa?

jnr lace lock ft vnm

przecież ty wstawiasz jakieś losowe zdjęcia, na niektórych jest tatuaż na tyłku a na niektórych nie ma, wypierdalaj atencjuszko, za szkołę i robotę się weź a nie za kurwienie w internecie, co by na to twoi rodzice powiedzieli?

Yo.

J27stach

Polecam 🙂 Świetny portal,świetne laseczki 🙂

Mosiek Kaczyński

Naprawdę niebywała historia. Jak on jest kwiatem polskiej młodzieży to Polin będzie już na zawsze kolonią. Może ten typ ma jakieś tam umiejętności ale te teksty to jest więcej niż grafomania.

Rotschild

Co to ma do pozycji polski na świecie, za granicą i tak nie rozumieją naszego języka. A jakby nawijał po angielsku to pewnie by zrobił karierę jak wszyscy grafomańscy traperzy dzisiaj.

Zulugula

Jebac cie laku

Maciek

„kawałek Bedoesa ma tytułzaczerpnięty od kultowej komedii Olafa Lubaszenki „Chłopaki nie płaczą”.” jebani ignoranci z glamrapu dla których polska muzyka zaczęła się od 2010 to info dla was. Zanim wyszedł ten spierdolony film który nie wiem jakim prawem nazywacie kultowym była piosenka takiego zespołu T.Love, baaa był nawet cały album o takiej nazwie.

Marcin

Odechciało mi się czytać o tym głównie na poczatku

Wujek_Zurek

Po mordzie widac ze skacze na bombe do zlewu.

00:12 i 17

NEWSAktorzy z filmu „Chłopaki nie płaczą” w klipie Bedoesa?
Raper wyjaśnia, dlaczego nie udało się zrealizować tej wizji.
Opublikowany 2 godziny temu Przez Maxymilian Hozer

21:33 7

Bestia z Wadowic

Ja bym zagrał za kremówkę i twoją młodą dziurkę w dupie. Przez upozorowanie własnej śmierci nikt o mnie nie pamięta. Aż łezka mi się kręci w oku jak przypomnę sobie gdy Borys był mały i uczęszczał na pielgrzymki. Jak ja go prułem w ryja i w grote. Jezus

Old

Mało kto widzę pamięta, że twórcą muzyki do filmu chłopaki nie płaczą jest Liroy.

Popularne