Sprawdź nas też tutaj

News

„Akuku” od Solara

Teledysk promuje płytę „Pokój 0”.

Opublikowany

 

Solar kontynuuje promocję albumu „Pokój 0”. Tym razem mamy okazję zapoznać się z klipem do utworu „Akuku” produkcji Lanka.

Solar: „Pracując nad poprzednim projektem „Klub 27” mocno wgłębiałem się w biografie artystów, którzy do tego klubu dołączyli. Wśród nich był Jim Morrison. Bardzo inspirowała go postać Aldousa Huxleya, autora książki „Drzwi Percepcji”. Drzwi te symbolizowały pewne przejście w umyśle między świadomością, a podświadomością i według teorii Aldousa w normalnych warunkach te drzwi są zupełnie zamknięte lub co najwyżej lekko uchylone i niewiele przez nie widać. Istnieją natomiast pewne sposoby, żeby je uchylić i zobaczyć nieco więcej, więc niesiony ciekawością postanowiłem zobaczyć co tam jest.”

„Walt Disney miał taką metodę, która polegała na tym, że dzielił pracę na kilka etapów, nazywanych pokojami. Pokój pierwszy to był pokój, w którym latały najbardziej nieokrzesane i najbardziej spontaniczne pomysły i dopiero w kolejnych pokojach nabierały one konkretnej formy, bądź też były odrzucane. Przy tym projekcie zależało mi na tym, żeby złapać właśnie te pierwsze, najbardziej spontaniczne i naturalne wrażenia, ale żeby coś mogło pojawić się w pokoju 1, najpierw musi pojawić się w wyobraźni. I to właśnie jest „Pokój Zero”.”

 
7 komentarzy
7 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Balas
1 rok temu

Powinien dostać wpierdol za akuku

Lucjan
1 rok temu

Jedyny solar to mc solaar. Hasta la vista

WnukTedego
1 rok temu

W tle powinna być wanna Rafalali. Wszyscy chuja do doopy szukają . Sram ci w punchline . Belmondziak na ficie z kutasem w odbycie

Odb
1 rok temu

„Solary” od Rafalaly

Misjonarz, zaraził się ebolą
1 rok temu

Akuku od solara akuku z szafy twoja stara

Bully
1 rok temu

Kurwy sie jeszcze na glamrapie beda teraz reklamowac wow

SicenS
1 rok temu
Reply to  Bully

Największą reklamę póki co i tak ma tutaj Rafalala. Przebił/a/o (?) Kukona bez przelewów od mamy.

Popularne