Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Solar – „Pokój 0”

Kolejny solowy album szefa SBM Label.

Opublikowany

 

Data premiery: 20.09.2019

Już dziś – 6 czerwca – rusza odliczanie do startu preorderu drugiego albumu Solara. Zegar będzie tykał do najbliższego poniedziałku (10.06). Z kolei premiera wydawnictwa zatytułowanego “Pokój 0” zaplanowana jest na 20 września br. Tymczasem, by osłodzić oczekiwanie na nie, SBM Label prezentuje materiał wideo, w którym warszawski raper opowiada o procesie powstawania albumu i pierwszego singla “Obłęd”.

W jaki sposób krążek nabierał kształtów? Oddajmy głos samemu artyście. – Przy tej płycie starałem się po prostu spisywać strumień myśli i formować go na tyle, żeby nadawał się do umieszczenia w piosence, ale nic ponadto. Nie opatrywać go żadną filozofią, żadnymi założeniami; czy to się sprzeda? czy to się spodoba? czy to pasuje do mnie? do większej całości? Po prostu uznałem, że jeśli coś ze mnie wypływa, jest mną – zostaje.

W najbliższy poniedziałek – 10 czerwca, o 15:00 – wystartuje przedsprzedaż pierwszego dropu albumu. Co to oznacza? Na tę chwilę stołeczny raper nie ujawnia szczegółów. By zdążyć z zakupem swojego egzemplarza, już teraz należy wejść na stronę SBMStore.pl.

Z tworzeniem muzyki jak i wszelkich innych rzeczy jest trochę tak, że kiedy nabywamy już trochę umiejętności, to łatwo popaść w perfekcjonizm. Można wyjść z mylnego założenia, że wsadzenie większej ilości czasu w produkcję czegoś da bardziej wymierny efekt, a często okazuje się, że jest zupełnie odwrotnie, bo im więcej czasu poświęcimy na szczegóły i bardziej zaczniemy w nie ingerować, tym dziwniejsze i mniej naturalne twory mogą z tego powstać – tłumaczy Solar.

Tworząc tę płytę starałem się z tyłu głowy cały czas trzymać taką myśl, że z tworzeniem zawsze związane jest jakieś ryzyko niedoskonałości i to ryzyko trzeba po prostu zaakceptować. Zorientowałem się w pewnym momencie, że zbytnie branie pod uwagę opinii innych ludzi i oglądanie się za trendem jest tak naprawdę aktem morderstwa na własnej indywidualności i pozbawianiem się możliwości zrobienia czegoś naprawdę unikatowego, osobliwego i oryginalnego. Wydaje mi się, że jako młody twórca, młodszy niż jestem teraz nie rozumiałem tego i wydawało mi się, że osiągnę jakąś wyższą wartość, lepszą jakość i lepsze odczucia przez włożenie w rzecz jeszcze większą ilość czasu i racjonalne myślenie, co jeszcze mógłbym tutaj zmienić, żeby odbiór finalnie był lepszy – dodaje.

Tracklista

brak informacji

Utwory

brak informacji

Artykuły

brak informacji

 
5 komentarzy

5
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Innertia

Jebać Solara co z depresji zrobił se jaja

TwojaStaraSraDoGara

Sroral ma kał na wardze.

Lubie Walić (W)Kupe○●

Kał ma na wardzę solar

Odb

Po chuj Solar 0.

Wasz ziom

O jak odbyt. 0 jako symbol rozjebanej dupy. W końcu 0 jak zero

Popularne