Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Alkopoligamia.com zaprasza na HH Kemp 2011

Opublikowany

 

Stasiak jest już na miejscu, rozbił namiot, zrobił zakupy i czeka aż pole namiotowe w Hradec Kralove zapełni się Kempowymi Pielgrzymami.

Już od środy możecie odwiedzać nasze stoisko w alei handlowej, gdzie zgodnie z zapowiedzią będzie się działo – od zmierzchu do świtu. Na stoisku do kupienia będą wszystkie wydawnictwa Alkopoligamia.com, w tym „Kandydaci na szaleńców” Mesa na winylu oraz najnowsze ubrania; od stylowych koszulek polo, przez kilka rodzajów nowych t-shirtów aż po nowe bluzy z kapturem (w dwóch wer. kolorystycznych). Kempowa kwatera Alkopoligamii przyciągać będzie dodatkowo słonecznym g-funkiem i artystami wytwórni, których bez trudu namówicie na rozmowę i zbicie piątki (tak, jak miało to miejsce na najgorętszym stanowisku w Giżycku).

Zostajemy w Hradec aż do niedzieli, ale punktem kulminacyjnym będzie wydarzenie piątkowe – koncert na głównej scenie o 15:20. Ekipa Alko’ wystąpi w składzie Flow, Wdowa, Głośny, Dj.Hubson, Theodor, Stasiak oraz Ten Typ Mes. 

Tak, jak radzi Stasiak, czyńcie ostatnie przygotowania i przybywajcie tłumnie na to wyjątkowe święto muzyki hip hopowej. 

Do zobaczenia!

 

1 komentarz
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
eldog
11 lat temu

on jakis porobiony jest chyba wiec sie nie dziwie ze juz tam siedzi

Popularne