Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Aro B, Fiflak i Witti „Robią ruchy”

Premiera od reprezentanta Soul Records.

Opublikowany

 

„Robimy Ruchy” jest to luźny singiel od Aro B, którego można kojarzyć przede wszystkim z blendami. Jest to zapowiedź płyty, która ukaże się nakładem Soul Records. Do utworu został zaproszony między innymi obiecujący młody raper Fiflak , który dał się poznać szerszej publiczności tworząc razem z Cheatzem utwór „Sen”. Za warstwę muzyczną natomiast odpowiedzialny jest Nożyg, którego możecie kojarzyć z współpracą z Blejkiem czy Pazzim.

15 komentarzy
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
EJ TY KOLO!
2 lat temu

HAH! JA JEBE! PRZCZYTOŁEM „FAFIK”. JUŻ SIE BAŁEM, ŻE MÓJ FAFICZEK ZOSTAWIŁ MNIE I NAGRYWA Z JAKIMIŚ CHUJAMI DO SZCZANIA.

EJ TY KOLO! NA 100% JEBAĆ PODSZYWA
2 lat temu
Reply to  EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD ARO B, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO! NA 100% JEBAĆ PODSZYWA
2 lat temu

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD FIFLAK, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO! NA 100% JEBAĆ PODSZYWA
2 lat temu

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD WITTI, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

ProfesorNaukk
2 lat temu

Fiflak aka Tede.

Odb
2 lat temu
Reply to  ProfesorNaukk

Cwelo B, Fafik i Cippi „Robią ruchanie”

gordon
2 lat temu

kurwa nie ma to jak sie chwalic przestepczym procederem w internecie bedac jakims marnym grajkiem xd

Cyganskakurewka
2 lat temu

Haha fiflak xD

EJ TY SUKO!
2 lat temu

Robią ruchy w łóżku,

EJ TY SUKO!
2 lat temu

Głęboki chuj w pochwę, Pierdolić Białasa
Ta KURwa ciągnie mojego kutasa

Jeżycka maruda
2 lat temu

ARO B … jaka podróba AFRO B ja nie moge co za xeroboje…

Polska Slicznotka
2 lat temu

To mit, ze Polki sa materialistkami i chca tylko pieniedzy od mezczyzn. Nie wymagam, aby moi mezczyzni z dalekich krajow mieli jakiekolwiek zaplecze finansowe. Moga pracowac jako basenowi w hotelach, hodowac kozy albo byc zwyczajnie bezrobotni, to nie ma znaczenia. Oczekuje jedynie ich sniadego ciala, twardego, wielkiego kutasa, jurnosci, wytrzymalosci fizycznej, meskich twarzy z zarysowana szczenka, zarostu i obcego paszportu.
Pieniadze sa wymagane jedynie od Polakow, bo co innego moga oni dac? Co moze zaoferowac kobiecie Polak? Idealna sytuacja byloby, gdyby Polski beciak utrzymywal mnie i mojego egzotycznego kochanka. W zasadzie tak to powinno sie odbywac, w nagrode dam raz w roku na urodziny dotknac swoic cyckow i wylizac nasienie mojego Alvaro z mojej brzoskwinki.

EJ TY SUKO!
2 lat temu

Jesteś szmatą którĄ trzeba zgwałcić!

Popularne