Sprawdź nas też tutaj

News

Asfalt komentuje rozstanie z Rasmentalism

Duet przeszedł do Sony Music.

Opublikowany

 

27 marca ukaże się nowa płyta Rasmentalism „Geniusz”. Jej wydawcą będzie Sony Music Polska. Tym samym Ras i Ment pożegnali się z wytwórnią Tytusa, w której wydali cztery albumy.

Dziś zespół Rasmentalism zapowiedział swój nowy album, który ukaże się nakładem Sony Music Poland. Panowie współpracowali z nami przez prawie 7 lat pozostawiając po sobie w naszym katalogu 4 dopracowane do granic możliwości albumy. Podpisanie przez nich pierwszego kontraktu z Asfalt było jednym z kamieni milowych w historii naszego labelu. Życzymy im dalszego powodzenia i owocnej współpracy z nowym wydawcą. – skomentował Asfalt.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Jolanta

Z tej strony Jolanta Milerska, chciałam wam powiedzieć że Krzysztof pseud. Fazi mój były mąż wymarzył sobie karierę rapera, co nic z tego nie wyszło mówiłam żeby dał sobie spokój to nie te lata ale Fazi dalej swoje. Zostawił mnie i moje dzieci na pastwę losu bez środków do życia. Teraz próbuje zniszczyć życie mojej córce, naobiecywał jej wielką karierę muzyczną a ona młoda głupia naiwna dała się nabrać na ten chwyt.. Córuś jeśli to czytasz zostaw go przypomnij sobie jak nas zostawił.

Oskar Pam Pam

Ponoć Kartky i Żabson już jej w dupala zaglądali

Odb

Afroamerykanin komentuje rozstanie z rasmentalism.

Trystydycymyt

Murzyn komentuje rozstanie z jakimiś emo zjebami

żENADA

dawać mi Tego Asfalta !!! ostr lubisz czarnych braci ?

Prawda

Opublikowany 1 godzinę temu 8 stycznia 2020 Przez Maxymilian Hozer

13:58 7

Mkebe

2020 dopiero się zaczyna, a już wiadomo, że żenadą roku zostanie podsumowanie przez glamrap roku 2019.

Popularne