Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

B.R.O – „Karmel”

Bangery i spokojne kawałki.

Opublikowany

 

Okładka płyty B.R.O - "Karmel"

Data premiery: 30.11.2018

„Karmel”, czyli nowa płyta B.R.O to bez wątpienia jeden z najciekawszych, koncepcyjnych albumów tego roku. Jak wiadomo by wytworzyć spożywczy KARMEL potrzebne jest połączenie dwóch rzeczy – „Cukru” oraz „Ognia”. Raper podzielił album na dwie części o właśnie takich nazwach, gdyż jak sam uważa jego muzyka właśnie taka jest – pełna kontrastów. Z jednej strony usłyszymy go w mocnym, agresywnym i bezkompromisowym wydaniu (Ogień), a z drugiej w spokojnej, bardziej uczuciowej i romantycznej formie (Cukier). Ten koncept sprawia, że ludzie o różnych gustach oraz preferencjach muzycznych odnajdą w B.R.O to co ma w sobie najlepsze. Artysta miał również na celu świadomie pokazać swoje dwa muzyczne oblicza, które mimo iż są często bardzo odmienne, to w połączeniu potrafią stworzyć razem coś „pysznego” dla ucha – „Karmel”.

„Karmel” będzie siódmym krążkiem w dorobku rapera i pierwszą płytą wydaną własnym sumptem przy dystrybucji My Music. Jego utwory z nadchodzącej płyty na YouTube mają miliony wyświetleń, a sam utwór „Mała” powoli przekracza 5,5 mln! Krążek będzie zawierał 2 płyty CD – Cukier i Ogień.

– Jest to niezbędne do stworzenia prawdziwego karmelu! Czyli nie zabraknie tam nieco mocniejszych bangerów oraz spokojniejszych kawałków – B.R.O

Wersja preorderowa została wzbogacona o dodatkowy album „Dr.Eams” EP. Ten projekt to konceptualna płyta, a wręcz należałoby to nazwać podróż w głąb psychiki artysty, który odbywa terapię i rozmowę ze swoim tajemniczym doktorem. Kim jest doktor? A może tak naprawdę nie istnieje? Z jakimi problemami zderza się artysta? Odpowiedź na te pytania znajdziecie na Dr.Eams EP. Warto zaznaczyć, że ten materiał nigdy nie pojawi się w cyfrowej dystrybucji oraz oddzielnej sprzedaży i ma na celu docenić wszystkich prawdziwych fanów, którzy zamówią album w preorderze.

Tracklista

1. Zebra
2. Nie zdradzę
3. Bla bla bla
4. Mrowisko ft. Zeus
5. Fifa&Pizza
6. Na mnie
7. Zimna jak lód ft. Merghani
8. Karmel ft. TKM
9. Plamy na obrusie
10. Mała
11. PowerBank ft. KaeN
12. Nocny film
13. Deja vu
14. Różowa chmura
15. Escape

Popularne