Sprawdź nas też tutaj

News

B.R.O o pisaniu tekstów dla Ekipy i stosunkach z SBM Label

„Pewnych rzeczy, które robi Bedoes, czy robi Mata, ja bym nie zrobił”

Opublikowany

 

B.R.O na przestrzeni ostatnich miesięcy okazał się jednym z najwszechstronniejszych raperów na naszej scenie. Nie dość, że po wydaniu jednego dnia popowego DeLoreana i hip-hopowego Next Level 3, rozpoczął pracę nad rockowym krążkiem, to świetnie odnalazł się w roli songwritera płyty Ekipy, która to parę dni temu uzyskała status platynowej. Muzyk w wywiadzie z Tomaszem Markowiczem opowiedział po raz pierwszy szerzej o współpracy z grupą Friza.

– Kiedy dostałem tę propozycję, od razu uznałem, że to bardzo ciekawy case. Wiesz, to był mój pierwszy taki projekt, w który miałem się zająć songwritingiem dla kogoś od A do Z. Na 13 piosenek, jakie są na płycie w wersji standardowej, 12 napisałem ja. Jedynym wyjątkiem jest „Zygzak”, który zrobili z Jacusiem. To było dla mnie mega duże wyzwanie. Musiałem wejść w czyjeś buty, robiłem duży research, oglądałem dużo ich contentu, dużo rozmawiałem z nimi, prosiłem ich o robienie notatek, jakieś hashtagi, słowa klucze, wokół których ja mogę sobie zbudować dany kawałek. Ja przez chwilę byłem Frizem, przez chwilę Trombą, a przez chwilę Wersow. Starałem się wchodzić w ich buty, pisząc to tak, jak oni by chcieli to napisać. W moim przekonaniu to się udało, dostałem od nich sporo propsów, więc to chyba świadczy o tym najlepiej. Myślę, że odnalazłem się w tym projekcie, mówiąc nieskromnie. Zdradzę Ci, że dostałem bardzo dużo różnych ofert songwritingowych tuż po pierwszym singlu Ekipy. Ludzie zaczynają doceniać i zauważać rolę songwritera, a to jest budujące. 

– Czy to jest moje dziecko? Na pewno czuję się częścią tego sukcesu. Jasne, że Ekipa ma zasięgi i co by nie wypuścili to to się „kliknie”. Peak pierwszego tygodnia na pewno się pojawi, jednak jeżeli piosenka klika się drugi, trzeci tydzień czy trzeci, czwarty miesiąc, świadczy, że jest niezła i jeżeli radiowcy zaczynają ją grać, to przeszła jakieś tam badania radiowe i tak dalej. Więc myślę, że jestem istotnym elementem tego sukcesu, więc fajnie będzie sobie ładną płytę z wyróżnieniem zawiesić w studiu. Z jakim wyróżnieniem to się jeszcze okaże, ale myślę, że kilkukrotna platyna na pewno, być może diament. Trzymam za to kciuki.

– Bardzo podobały mi się “damskie buty”. Nie jestem kobietą, a musiałem wchodzić w ich rolę i pisać to co one by chciały powiedzieć, więc wymagało to spojrzenia na świat z innej perspektywy, wejścia w jakąś rolę i wyjścia ze swojej strefy komfortu. To też było w konsultacjach z dziewczynami z Ekipy, więc dla mnie to bardzo ciekawe doświadczenie. To trochę tak jak pisarz, który pisze książkę, wymyśla postać żeńską, która jakoś tam ma zostać stworzona i też wchodzi w taką rolę i przez chwilę chcesz oddać to co dana osoba chce powiedzieć, co czuje, jakie emocje wyraża. To bardzo ciekawa, ale również bardzo trudna praca. Było parę tekstów przestrzelonych na zasadzie – ja coś pisałem, mówię „kurczę, to się im spodoba, to jest to”, wysyłam to i mówią „to nie jestem ja, ja bym tego nie powiedziała”. Miałem notatki, wszystko się z nimi zgadzało, a jednak te słowa nie zostały ułożone tak, jak oni by tego chcieli, więc były drugie, trzecie podejścia, było sporo pracy w studiu na bieżąco, dostawali wersję demo utworu, mogli się osłuchać, nauczyć tekstu, później spotykaliśmy się w studiu, zmienialiśmy jakiś wers, jakiś refren, wydźwięk czegoś, więc to wszystko było pracą na żywym organizmie. Miło to wspominam, wielkie pozdrowienia też dla Jarosława Barana, który był realizatorem i zajmował się mixem/masteringiem. Długie godziny w studiu przesiedzieliśmy, przegadaliśmy razem, zajebiście spędzony czas, bardzo skorzystałem na tej płycie, bo wielu rzeczy też mogłem się nauczyć i jako człowiek i jako muzyk.

– W Ekipie najbardziej podobało mi się to, że oni nie myśleli “teraz jesteśmy artystami i chcemy robić konkurencję dla Bedoesa, Maty czy Quebonafide”. Oni patrzyli na to bardziej tak, że „my jesteśmy youtuberami i chcemy zrobić płytę, dobrze się bawić, wokół tego oprzeć 3 sezon naszej działalności i mieć ciekawy content. Dodatkowo na sklepie pojawi się płyta, merch oraz możliwość rozszerzenia meet-up’ów o koncerty i robienie prawdziwego show”. 

Raper wypowiedział się także o działalności SBM Label i jej członkach:

– Mojej muzyki słuchają moi rodzice i wspierają mnie duchowo w tym co robię i też miałem jakąś autocenzurę, tego będzie słuchała mama, tata i jednak nie chciałbym, żeby się wstydzili. Pewnych rzeczy, które robi Bedoes, czy robi Mata, ja bym nie zrobił, ale nie mówię, że one są złe czy niewłaściwe. […] Solar jest bez wątpienia kluczową jednostką dla całego labelu, ale myślę, że aktualnie bardziej jako osoba zarządzająca nim, niż jako artysta. Natomiast jeśli chodzi o moją relację z Solarem, to jest ona wyczyszczona totalnie, topór wojenny, o ile można tak o tym mówić, został zakopany i ja im życzę jak najlepiej. Myślę, że oni mi również.

Cały wywiad przeczytacie na Facebooku “Drejka”.

 
106 komentarzy
106 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Jebać Profesora Trapu
6 dni temu

Jebać Profesora Trapu.

Wielokrotnie zostało udowodnione to, że jest on sprzedawczykiem i żałosną ulaną kurwą.

A na koncercie Sentino nie był nigdy bo był zajęty opierdalaniem knag na pradze północ za 3 dychy i paczkę miętusów (nie polecam).

Upvote jeśli nie wspierasz jego żałosnego kurestwa.

Pancielej
10 dni temu

Powinien wpaść Don Profesor Trapu i wam wszystkim poutykać piździska, cwele biedne.

Pancielej
10 dni temu
Reply to  Pancielej

No a jak, podregulowac was trzeba trochę bo wam się w glowaxh cos pipierdoliło cytujac klasyka

Moja Stara
10 dni temu

Oni by sprzedali ta płytę nawet jak moja stara napisalaby im te teksty

Mashu
10 dni temu
Reply to  Moja Stara

Ciężko, aby było inaczej, bo w końcu na ich poczynania patrzy ⅚ całego mainstreamowego YT. Sprzedałaby się na pewno gorzej, ale by się sprzedała.

Twoja Stara
9 dni temu
Reply to  Moja Stara

Pod takie gówno to bym przepisała planszę z niedzielnej gry w Scrabble i byłyby lepsze teksty!

Wasza stara
9 dni temu
Reply to  Twoja Stara

Ja zarapowalam pod to rozklad jazdy empeków na przystanku w Bełchatowie. I lepiej to brzmi

Utalentowany Wokalista Rapowy
9 dni temu
Reply to  Moja Stara

Jestem znanym raperem, ale się nie ujawnię. Mozecie pisać swoje propozycje.

Monopol Zodiak
9 dni temu

Puszczam ekipe i walę klocka, po amerenie kupa jest ostra, niuskul na propsach dzieci po dropsach, dziś wszystko to efekt stolca. I jak Wokalisto mam szansem ?

Utalentowany Wokalista Rapowy
9 dni temu
Reply to  Monopol Zodiak

Masz szansę na wylizanie mi dupy po sraniu.

Utalentowany Wokalista Rapowy
9 dni temu

I nie jestem z ekipy.

Pogromca kurew
9 dni temu

Oooo Cweltino biedak się tu pojawił żeby zarobić parę ojro. Daj se spokój stary cyganie 60 złotych to na ulicy w Maladze leży. Kiedyś opierdałeś berlinczykom kindybały za kasę ale teraz jesteś za stary i musisz sprzedawać swoją babę jakimś marokańczykom zaćpanym

Jędker
10 dni temu

Pjentak z plejerem pozamiatali tego śmiecia jednak on i tak jest bardziej prawdziwy i mniej spierdolony niz to całe towarzystwo z gali popkillerow (z ulicznikami na czele). Jebać polski rap bo raperzy gowno wpierdolą za hajs.

Xjdn
10 dni temu
Reply to  Jędker

Pjentak z plejerem to ledwo coś przez zęby posyczeli i tyle w temacie, chłop ich zjadł na jednego gryza a teraz robi to co mu się podoba

Monopol Zodiak
9 dni temu
Reply to  Xjdn

cyt. „robi to co mu się podoba” czytaj robi obsrane gówno dla miękkim chujem robionych leszczy.

Jędker
9 dni temu
Reply to  Xjdn

Ty kretynie, jasne że posyczeli bo byli słabi co nie zmienia faktu że BRO to dno. Wypierdalaj imbecylu stąd.

Syn Zdzisława
10 dni temu

Tak na poważnie to muszę przyznać temu lamusowi że faktycznie zrobił dobrą robotę. Mówię to na podstawie pierwszego singla bo innych nie sprawdzałem. No więc jak tam posłuchacie zwrotki tego fritzla to on tam mówi o tym co chłopaczyna może mówić, koledzy, przyjaźń, dobre chwile. A co mówią te lachociagi? Ano tam jest czysty materializm: fury, bluzy, buty. Od razu widać czym różni się umysł lachociaga od jakiegoś tam chłopaczka.

Gundi gunda
10 dni temu

BRO jeśli to czytasz, to chcialbym żebyś wiedział, że to jak się zachowały te orangutany, z tym laniem piwa na głowę i przerywaniem koncertu, to była kurwa żenada, zawsze to będzie żenada. W sumie to nie słucham twoich kawałków, ale zawsze miałem do ciebie sympatię, właśnie dlatego, że stałeś się nie wiadomo czemu ofiarą jakichś niedojebanych zwierząt, z których tak naprawdę to żaden nawet nie ma jednego słuchacza na dzień dzisiejszy.

Martin
10 dni temu

On tak pierdoli, że nie ma toporu wojennego z Solarem, a przecież Solar dostał strzała na pizde od hypemana BRO tamtej pamiętne nocy kiedy to mieli niby dojechać tego zjeba BRO w klubie whynot 😀

Widziałem to bo tam byłem i jest to nawet gdzieś na yt.

Solar pewnie zbyt miło tego nie wspomina więc by mówił, że zgoda za loda jednak prawda jest taka, że to nie był pierwszy raz kiedy obskoczył wpierdol bo muflon też mu najebał i ten zabił nawet nie zareagował nawet. Solar cwel i frajer, chłopiec do bicia.

Sfastrygowana fast ryga
9 dni temu
Reply to  Martin

No kurwa na rambo to on nie wyglada. Spodziewałeś się po nim w samobronie, kopa z pięty, z pół obrotu prosto w splot słoneczny? Z gamby on już do bro najbardziej podobny i oboje takie grzeczne twarze majo

Profesor Trapu Pederasta z GlamRapu
9 dni temu

A ty jaka masz mordę? Pewnie jak sebix z jednym zębem

Helmut
10 dni temu

Porównajmy.
Wiktoria mieszka w Chinach, w apartamencie za 15k PLN miesięcznie. Wiktoria w niedzielę wpierdala pieczonego gołębia.
Ja mieszkam w Polsce, w norze za 1.5k PLN miesięcznie. W niedzielę nie mogę kupić świeżej bułki, bo jakaś spierdolina wprowadziła zakaz handlu w niedzielę.
Kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
I jeszcze to imię… Helmut.

Powiedz nie sportom
10 dni temu
Reply to  Helmut

Mój kumpel mieszka w Changzou. Ogromne miasto, wynajmuje mieszkanie w wieżowcu, 2 tarasy, metraż prawie 100m2 w przeliczeniu na złotówki około 2k miesięcznie. Za 15k z kolei to ledwo w Hong Kongu na klitkę 10m2 by wystarczyło na obrzeżach miasta. Taka tam ciekawostka

pusia
10 dni temu

bylam w Chinach z dziewczynom ,,piekne miasto ,czyste kible ,zdrowe jedzenie

Digital Game
10 dni temu
Reply to  pusia

Jedynie gdzie moglaś byc to na tylach zatęchłej barówy z chińska szama i opierdalalać kabany menelom za dynaturat.

riki tiki narkotyki
10 dni temu

Chodzi o to że jestem mądry ,ale jestem taki samo-mądry. Samoukiem jestem. Uczyłem się obserwując życie , paląc jointy i tak dalej. Sam się uczyłem.I na tym polega cała różnica. Nie potrzebuję książek ani szkoły. Do wszystkiego doszedłem sam i dzięki temu żyje.Gdybym więcej czytał albo poszedł na studia to bym zmądrzał ale też bym umarł. Tak mogło być. Ale mój mózg nie potrzebuje tyle tlenu bo nie jest cały zapchany , tylko częściowo go używam i dzięki temu żyje.Klawisze dają nam książki żebyśmy zmądrzeli, biorę i udaje że czytam ale nie czytam bo jeszcze zapełni mi się mózg i przy następnym zawale umrę

Huj Ci w pysk
10 dni temu

Strasznie wczoraj zachlałem. Paliłem blanty do piątej rano. Film mi się urwał jak leżałem w rurze. Teraz mnie krzyż napierdala. Trochę się przespałem, ale musiałem wstać rano bo mam obowiązki. Mam dziecko. Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się ma dzieci, ale to nie prawda. Można, tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność.

pusia
10 dni temu

to co napisales przeczytalam to co pierdoli. b.r.o nie da sie czytac ani slucha mozna na tych jego piesniach next lewel 44 trzepac kindybala z przyjacielem lub ojcem ..na kolacje kanapki z wedlinom jak kto ciekawy wedlina jest eko bez miesa

pusia to hujozerca
10 dni temu
Reply to  pusia

– Mojej muzyki słuchają moi rodzice i wspierają mnie duchowo w tym co robię i też miałem jakąś autocenzurę, tego będzie słuchała mama, tata i jednak nie chciałbym, żeby się wstydzili. Pewnych rzeczy, które robi Bedoes, czy robi Mata, ja bym nie zrobił, ale nie mówię, że one są złe czy niewłaściwe. […] Solar jest bez wątpienia kluczową jednostką dla całego labelu, ale myślę, że aktualnie bardziej jako osoba zarządzająca nim, niż jako artysta. Natomiast jeśli chodzi o moją relację z Solarem, to jest ona wyczyszczona totalnie, topór wojenny, o ile można tak o tym mówić, został zakopany i ja im życzę jak najlepiej. Myślę, że oni mi również.

pusia
10 dni temu

na kolacje zjadlam paczke ciastek 175 gram ,czekolade 100gram orzeszki w czekoladzie 75 gram i przegryzam chipsami paczka xxL 355 gram do czego zmierzam kurwa do ciebie wpierdalam cie razem z kosciami 50 gram

Łukasz
10 dni temu
Reply to  pusia

Pusia jesteś Kochana

Rejszeriszeri koli
10 dni temu
Reply to  pusia

Gramów powinno być, gramów, kurwo niedouczona.

Pissing Cock
9 dni temu

Poprawiać cwela pusię, to jak perfumować gówno…

pusia
9 dni temu
Reply to  Pissing Cock

Opierdol Matce Huja w imieniu Taty

EKIPATONOSI X HARDKORKROKODAJL
10 dni temu

do choroszczy?
do choroszczy!
na badania?
na badania!

Wyczyslaw
10 dni temu

Kur…. co to sie odpi….. w tym rapie teraz ….. ktoś komuś teksty pisze….. ojp…… I platyny wpadają….. dramat …. dramat …. dramat…..

45 CM W BICEPSIE
10 dni temu

BRO ty pizdokoludzie hype juz na ciebie minął z jakieś 8 lat temu to teraz chwytasz się jakiś zjebów by chodź trochę zarobić i ludzie o tobie usłyszeli ,nawet kurwa zmieniłeś styl muzyczny bo wiedziałeś w głębi serca ,że nawet u nas się nie wybijesz chociaż ,nie mamy wybitnych liryków na scenie. WYBRAŁEŚ NAJGORZEJ JAK MOGŁEŚ , ZAMIAST ODEJŚĆ Z SZACUNKIEM TO ZOSTANIESZ Z CHUJEM W DUPIE.

Martin
10 dni temu

Szkoda, że wielki liryk uszaty eldo nie napisał tekstów ekipie. Byłoby ciekawie.

Monopol Zodiak
9 dni temu
Reply to  Martin

To tak jak z pisaniem gotowców w szkole, ci co mieli same mierne nie pisali na 5, więc wybór tego „fanzona” bro (to taki co pierdzi w wannie i gryzie bąble) , jest wyborem świadomym i jest niczym brokat na gównie.

Madero stołowy Ketchup
10 dni temu

szeryfów drogowych wyciaga sie z auta,na glebe i po policje dzwonisz ze masz podejrzenia ze jedzie pod wpływem,policja musi przyjechac na miejsce a ze ktos na kamerce bedzie miał ze blokuje ruch,staje na srodku drogi to policja musi to sprawdzic,tak kierowce załatwili pod poznaniem ,oni stracili godz a ten kierowca poł dnia bo na krew go zabrali

MŁODY G FREDY MERCURY PL HH
9 dni temu

TEN SKURWYSYN SENTINO WCIĄŻ NIE WYSŁAŁ PŁYT CZŁOWIEK KUPIŁ PREOEDER A TU JAKIŚ KONRAD KENDZIOR PISZE ŻE WYŚLĄ KURWA TYDZIEŃ PO PREMIERZE JEBAĆ TĘ KURWĘ

Pink Ranger
9 dni temu

Sieema kurwa Byki! UBIJAŁEM GLINE TEJ KURWIE PROFESORSKIEJ ALE SIĘ NIE PRZYZNA CHUJ DO SZCZANIA!!!
Z FARTEM KURWA BYKI!!!
BYK! BYKOWI! BYKIEM! BYKI!!!
ZAWSZE POD SPRZĘTEM!!!

Utalentowany Wokalista Rapowy
9 dni temu
Reply to  Pink Ranger

Też robisz z nim na zmianie na spawarce?

G unit
8 dni temu
Reply to  Pink Ranger

Pink ranger ty jesteś zwykły chuj do szczania dzwonili dzisiej do mnie chłopaki z ochronek że jak siedziałeś na porodach to jebales gajówkę za szpagaciarzy i za rajciarzy to co ty sapiesz wogole. I jeszcze mówili że 60 cie do wora chowali

UBIJACZ GLIN NA SUCHO
9 dni temu

Ale śmierdziało gównem jak ubijałem gline profesorowi tej kurwie!!!!

AzbeST
9 dni temu

1. Jeśli wchodził w ich buty, to był Donaszanem.

2. Podobało się w damskich – tego nawet kurwa nie trzeba tłumaczyć!

3. Słuchają tego jego starzy, bo jest specjalnej troski i bardzo go kochają!

Klasa
10 dni temu

Pih 2021 piszemy wersy
1 wiedziałem to nie pachnie mi awansem, nowy sezon otwiera zdjęcie z transem
2 podobno był alkohol, pulap lotu był za niski chwila nieuwagi, fota z typem bardzo sliskim

Lolek
10 dni temu
Reply to  Klasa

2021 odbyła się niezła impreza ja z transem w odbycie, ty nam kibicujesz mordo siema, z fartem trans mi bratem

odbrip
10 dni temu
Reply to  Lolek

PIH – rosyjska ruletka 2021

refren: „dali mi zagrać w rosyjską ruletkę/ na nieświadomce w pełnej wanience”
„To jakby podali mi pętle zamiast nagród/ W powietrzu zapach spoconych transów”

zwrotka: „Byle kopciuch z osiedla chce być slodki jak Ferrero
Typ ma zdjęcie z transem a chce nawijać hetero”
Fałszywy chłam wypierdalam jak spam dzieciak
na gali klepanie z transami po plecach”

zwrotka 2 „polityczna poprawność salutuj do zdjęcia
zamiast rapu, zbiorowisko bananów i tęcza”
„zapalmy znicze, ciszy chwila, to tyle,
złapałem HIVa na gali popkiller”

Klasa
10 dni temu
Reply to  odbrip

W POWIETRZU ZAPACH SPOCONYCH JAJÓW!!

Prop&Testo
10 dni temu
Reply to  odbrip

Chuj mnie obchodzi ten głupi alkoholik, równie dobrze moge posłuchać menela w parku, taki sam poziom reprezentują.

Digital Game
10 dni temu
Reply to  Lolek

21 brali mnie w 6 za kulisami
Brali mnie nawet z transami

PIGSZOU
10 dni temu
Reply to  Klasa

Transrap kurwy tak tu gramy Pih forsuje sralni bramy

PejaTVN
9 dni temu

Trzeba Cię oblać znowu piwskiem bo za bardzo pierdolisz głupoty.

UFOludek
9 dni temu

cZŁOwiek to pedał i mały cZŁOnek

PejaTVN
9 dni temu

Daje góra 2 tyg i Kaczy Cwelceder zrobi sobie z nimi zdjęcie.

WORLD MOPS
9 dni temu

Zbieram pieniądze na ludzi starych i wybuduję nowe domy pomocy społecznej. Inwestuję w Twoją przyszłość (jeśli Sam sobie pomóc nie możesz to ja pomogę Tobie).

13 1160 2202 0000 0000 5891 2938

Pitalador
10 dni temu

„Bardzo podobały mi się “damskie buty”. „

A damskie majteczki, przebieranki i makijaż również Ci się podobały blong transformersie?

Prawilnie przypominam jego sobowtóra Koldiego który dorabiał jako trans prostytutka

https://glamrap.pl/wp-content/uploads/2013/09/c8_fd-5-rf.jpg

https://glamrap.pl/wp-content/uploads/2013/09/c8_ft-5rtf.jpg

Pitalador ro smiec
10 dni temu
Reply to  Pitalador

„Bardzo podobały mi się “damskie buty”. „
A damskie majteczki, przebieranki i makijaż również Ci się podobały blong transformersie?
Prawilnie przypominam jego sobowtóra Koldiego który dorabiał jako trans prostytutka
https://glamrap.pl/wp-content/uploads/2013/09/c8_fd-5-rf.jpg
https://glamrap.pl/wp-content/uploads/2013/09/c8_ft-5rtf.jpg

Torchała
10 dni temu
Reply to  Pitalador

Co do ekipy to zawsze mam bekę jak profesor trapu pisał że bral mini majka za nogi i przepychal nim kibel. Buahahahahahahahahahaha

BROwar
9 dni temu

[..]Czasem byłem w Frizie, czasem w Trombie a czasem w Wersow[..]

Dobry rap
7 dni temu

Chcecie dobry rap Peku PSF nielegal Sprawdźcie to a poznacie co to prawdziwy hiphop

SicenS
6 dni temu

Co za korpo-bełkot. Te amerykanizmy robią z Ciebie zjeba a nie „cool” gościa panie BRO. Chuj Ci w dupę za brak szacunku do języka ojczystego, chyba że masz w nim takie braki, że po prostu musisz nadrabiać tym gównem. Tak czy siak to jest najgorsza chujnia jaką ostatnio czytałem a konkurencja spora, bo przecież zaglądam na glamrap.

Jony
4 dni temu

Mogli by kupic teksty u mesa ale bylo by tam za duzo nie zrozumianych dla nich slow… i dla ich sluchaczy, a ze tu nie chodzilo o muzyke a o haks tylko i wylacznie wiec wyszlo jak wyszlo…

Anty
1 dzień temu

Oni są artystami są chuja i do szczania banda pederastow nawet tekstu nie umieją napisaćza patologię się płaci więc kupujcie lody gratuluję wam inteligencji

KryptoPedzie
10 dni temu

A jednak w SBM mają stosunki!!

Ziominho
10 dni temu

Szczerze to ekipa jest lepsza od maty czy bedoesa albo zabsona czy kary itd

Xkurwade
9 dni temu
Reply to  Ziominho

Chyba masz 9 lat..
Idź kurwa bo ci gerber stygnie .
Nie dość ze kurwa nawet sobie nie napisali tekstu to jeszcze sprzedają syf takim debilom jak ty

Ziominho
9 dni temu
Reply to  Xkurwade

No tak ale wole syf od Ekipy niz syf do kwadratu od maty, zabsona czy inne SB mafie czy QQ.

Tede
10 dni temu

https://youtu.be/xS_4isT5ZZY
SIEMA BRO PAMIETASZ NASZ NUMER?

iks de
9 dni temu

Stosunki z SB i wszystko jasne!

Cocaine 666
9 dni temu

Zbieram na kokainę!

32 1140 2004 0000 3402 4174 7356

Odb
10 dni temu

S.R.O o obciaganiu pał dla Ecipy i stosunkach analnych z BDSM Label

Kiedyś nie miałem teraz mam
10 dni temu
Reply to  Odb

Odb – O dupa Boli
Odb – Odbyt dla burdelu
Odb]yt

Poranny Ptasior
10 dni temu

Nie zapomnijmy… Zapomnijmy o jednym… O jednym… Odby-Odbycik..?

Jaworski
10 dni temu

Odb – odbytowa droga brązu

Rejszeriszeri koli
10 dni temu
Reply to  Jaworski

Obliże dupe brudną

Karim jedyny prawdziwy
10 dni temu

B. R. O A co to kurwa jakiś świeży raper dla dzieci?

Kakalud
10 dni temu

To jest twórca, który miał swoje 5 minut około 5-4 lata temu a teraz tylko coś na boku sobie tworzy nic szczególnego.

Kakalud
10 dni temu

Ale jebanego bólu dupy w tych komentarzach haha chłop se zarabia dobrze radzi mimo że hype na niego skończył się 3 lata temu a jebani Mirkowie albo zjeby co poza 3 paskami to na ciele mają siniaki po pasku ojca srają że chłop komuś obciąga albo robi cokolwiek byle zarobić no jakby to normalne że chce kosić siano 🙂

Spejson
10 dni temu

B r o.
b r o
to najlepszy raper w polsce
i twoja świnia wie o tym dobrze

YO..
10 dni temu

02;28 29

Opublikowany 7 godzin temu 18 lipca 2021Przez Bartłomiej Ciepłota

Studencina Studencik Studenciak 666
9 dni temu

Chlać! Ćpać! Ruchać! Grać! Jeść! Srać!

Studencina Studencik Studenciak 666
9 dni temu

Nasrajcie sobie na mordy!

Studencina Studencik Studenciak 666
10 dni temu

Kogo z Was zamordować bez świadków i dowodów?

Huj Ci w pysk
10 dni temu

mi mozesz pale zrobic pedale jebany

Huj Ci w pysk
10 dni temu

huj ci w pysk

Studencina Studencik Studenciak 666
9 dni temu

Karty kredytowe mieliście już w 1999 roku ziomale!

Studencina Studencik Studenciak 666
10 dni temu

W dupy jebią się pedały!

ruromski smiec
10 dni temu

HUJ WAM NA PIZDE PIERDOLONE PEDALY KURWA NIE DORASTACIE MI KURWY NAWET DO TEGO ZEBY CZUBKIEM JEZYKA DOTKNAC MOJEGO KUTASA SKURWYSYNY NA HUJ SIE LAMPISZ PEDALE IDZ SE WEJDZ NA YT WPISZ SE FRIZ I SE OGLADAJ CIOTO JEBANA A NIE KURWA CZYTASZ MOJ WYKURWISTY KOMENTARZ PEDALE JEBANY PO HUJ ZYJESZ SKURWYSYNU KURWA JEBAC WAS PRZY AKOMPANIAMENCIE NOCTURNE OP.9 NO.2 SZOPENA WY KURWY NIEDOUCZONE SLUCHACIE JAKICHS GOWIEN I POTEM MACIE GOWNO W GLOWACH NIE ZAL MI WAS KURWISKA KUREWSKIE KURWA KURWYYYYYYYYY

ZASAPANA KURWA
10 dni temu
Reply to  ruromski smiec

TY KURWO PODSZYWIE PIERDOLONY SMIECIU JAK CIE ZLAPIE TO CIE ZRUCHAM W DUPE TY KURWO WENECKO CO KURWA KOPIUJESZ MOJ TEKST PEDALE PIERDOLONY ZAJEBAC CI NA PIZDE SMIECIU CO SIE KURWO PODSZYWIE LAMPISZ KURWA IDZ KURWO ZBIERAJ KUTASY DO MORDY SMIECIARZU ZAJEBANY DEBILU PIERDOLONY KURWA ZADNA KURWA MNIE TAK NIE WKURWILA NIGDY JAK TY KURWO JEBANA ZRUCHAM CIE AZ SIE ZAKOCHASZ PSIE KURWA JEBANA DZIWKO WYPIERDALAJ STAD I TYLE KURWO KROCIOTKO ZFRAJERAMI JAK GAMROT W UFC SZMACIARZU PAMIETAJ JESZCZE RAZ SKOPIUJESZ MOJ WYKURWISTY TEKST TO CIE ROZJEBE SMIECIU KURWO TY GLUPIA JA PIERDOLE ZARAZ MNIE HUJ KURWA STRZELI KURWA ZE TAKA KURWA KOPIUJE KURWA MOJ ZAKURWISTY WPIS KTORY MIAL MILION PLUSOW TY DZIWKO KURWA ATENCYJNA HUJ CI NA DUPSKO PEDALE KURWO PEDALE JEBANY KURWA JEBAC CIE

ruromski smiec
10 dni temu
Reply to  ZASAPANA KURWA

TY KURWO PODSZYWIE PIERDOLONY SMIECIU JAK CIE ZLAPIE TO CIE ZRUCHAM W DUPE TY KURWO WENECKO CO KURWA KOPIUJESZ MOJ TEKST PEDALE PIERDOLONY ZAJEBAC CI NA PIZDE SMIECIU CO SIE KURWO PODSZYWIE LAMPISZ KURWA IDZ KURWO ZBIERAJ KUTASY DO MORDY SMIECIARZU ZAJEBANY DEBILU PIERDOLONY KURWA ZADNA KURWA MNIE TAK NIE WKURWILA NIGDY JAK TY KURWO JEBANA ZRUCHAM CIE AZ SIE ZAKOCHASZ PSIE KURWA JEBANA DZIWKO WYPIERDALAJ STAD I TYLE KURWO KROCIOTKO ZFRAJERAMI JAK GAMROT W UFC SZMACIARZU PAMIETAJ JESZCZE RAZ SKOPIUJESZ MOJ WYKURWISTY TEKST TO CIE ROZJEBE SMIECIU KURWO TY GLUPIA JA PIERDOLE ZARAZ MNIE HUJ KURWA STRZELI KURWA ZE TAKA KURWA KOPIUJE KURWA MOJ ZAKURWISTY WPIS KTORY MIAL MILION PLUSOW TY DZIWKO KURWA ATENCYJNA HUJ CI NA DUPSKO PEDALE KURWO PEDALE JEBANY KURWA JEBAC CIE

Niedojrzała Osoa
10 dni temu
Reply to  ruromski smiec

Jesteś niedojrzały, wiesz żę w internet nie jesteś anonimowa?

odb to pierdolony podszyw
10 dni temu

S.R.O o obciaganiu pał dla Ecipy i stosunkach analnych z BDSM Label

Studencina Studencik Studenciak 666
10 dni temu

Alkohole to ja już pierdole!

Utalentowany Wokalista Rapowy
10 dni temu

Bardzo dobra robota BRO. Rap to zabawa, a oni się bawią i koszą niemiłosierny hajs. Propsy

Analny Włamywacz Twojej mamy i Andrzeja Dudy
10 dni temu

Jebany pedał. Tfu Ci mela na ryj

Artur z Mojesza
10 dni temu

ciepłota…laskę mu zrób i dupsko wyliż…obrzydliwe.

Popularne