Sprawdź nas też tutaj

Singiel

B.R.O. rapuje o koronawirusie

Raper apeluje do fanów: „#zostańwdomu”.

Opublikowany

 

W związku z epidemią koronawirusa B.R.O. opublikował specjalny numer „2020”, w którym zachęca fanów, aby zgodnie z zaleceniami władz zostali w domu.

Pisząc ten utwór, miałem na celu pokazać, jak nasza rzeczywistość może niedługo wyglądać, jeśli nie potraktujemy poważnie sytuacji, w której się znaleźliśmy. Wierzę w to, iż jeszcze nie jest za późno i uda nam się możliwie zatrzymać epidemię koronawirusa w Polsce. Dlatego jeżeli masz taką możliwość, #zostańwdomu w najbliższym czasie. Zachowaj się odpowiedzialnie, zrób to dla siebie oraz innych. – apeluje B.R.O.

2020 rok był od początku planowany jako ten, który rozpoczyna całkowicie nowy etap, nową dekadę. Tak też się stało, jednak nikt nie spodziewał się pandemii czy powszechnie panującej paniki. Skomentować rzeczywistość zdecydował się B.R.O.

„Krzyczeliśmy: to będzie nasz rok! Ale chyba krzyczeliśmy za wcześnie” – podsumowuje B.R.O i przypomina, jak 2020 się zaczął. To, co się aktualnie dzieje, przerosło ludzi. „Każdy chce być królem, ale nikt nie chce złapać korony”, dlatego warto swoją godność i plany odłożyć w czasie, by po wszystkim móc wrócić do dawnego życia.

B.R.O w kawałku „2020” (zostańwdomu) nie traci jednak wiary i wierzy, że jeszcze nie jest za późno na zatrzymanie szkodliwego wirusa. „Teraz siedzę w domu złapany w szpony betonu”, więc jeśli macie taką możliwość, to wsłuchajcie się w słowa rapera i pozwólcie, żeby w najbliższym czasie Waszą rzeczywistością były domy, konsole i telefony.

 
5 komentarzy

5
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
OZJASZ GOLDBERG

– 3 zgony w ciągu tygodnia
– 39 milionowy kraj
– „Wierzę w to, iż jeszcze nie jest za późno i uda nam się możliwie zatrzymać epidemię koronawirusa w Polsce.”

TY JEBANA POLSKA KURWO, WYPIERDALAJ ATENCJUSZU

Sok z pizdy

B.R.O = Błazen Rapowego Otoczenia. Na fali tragedii myśli że łyknie trochę fejmu. Za to coś odjebał w polsacie to kurwa nikt nie zapomni

Odb

Koronawirus rapuje o B. R. O

Madry

Co za debilny serwis a najwieksi debile to w komentarzach widze

ja jebe

typowy pseudo raper wskakujacy na okazje
mysli ze jest oryginalny
pedal

Popularne