Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Be vis i Qry z singlem „007”

Album „Duch czasu” ukaże się w styczniu.

Opublikowany

 

fot. materiały prasowe

Be vis nie zwalnia tempa i prezentuje kolejny kawałek. Na kanale artysty na YouTube pojawił się klip do utworu „007” we współpracy z Qry. Jest to kolejne nagranie promujące krążek „Duch czasu”.

Album to zwierciadło surfującej natury twórcy między empiryzmem, odczuciami i emocjami towarzyszącymi przy powstawaniu poszczególnych numerów. Ciągami przyczynowo-skutkowymi, wglądem na systemy wartości oraz okres w którym powstawał, a chęcią zrobienia czegoś z niczego i poznania nieodkrytego jutra. Towarzyszy mu beztroska i odpowiedzialność. Gorycz i radość. Hitowość i brak zainteresowania trendami. Swoiste ying i yang. – mówi o swojej płycie „Duch czasu” be vis. Premiera albumu zaplanowana jest na 17 stycznia 2020.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ogarnij TO BLAAUUU

CO TEN CHŁOPCZYK MA KURWA NA GŁOWIE? PIERZE Z PODUSZKI, CZY MOŻE KURZE GÓWNO? WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE W 2005 ROKU RAPER MA TAKĄ FRYZURĘ… CO SIĘ STAŁO Z WAMI, MŁODE CHŁOPAKI, DLACZEGO STALIŚCIE SIĘ TAKIMI CIEPLUCHAMI?!

たまごっち

W 2005 każdy był zrobiony na pielucha kciuka,a teraz to przypał,więc każdy się robi na Piasecznego Piaska

johny spluwacz

PEDAŁUFKA

WnukTedego

Pierwszy. Co to za szczurek ? Zara filter będzie smolił pewnie dostał pojarę od tego Kizio czy jak mu tam. Lepiej dajcie newsa o Macie dobra beka z bananowca jest

Odb

Be Zvis i Qrwy z singlem 69

ZAKOCHANA:***w QURY

QRY PODOBNY DO KURY

SEBA BDF GANG

BE VIS GRY ULICA RZADZI ULICZNY PZREKAZ PLYNIE ULICA ZIEJE OGHNIEM PDW JW DLA DOBRYCH CHLOPAKOW ZA KRAT PDW QRY PDW BREVIS

FANKA MATY

QRY DUPI KURY

Popularne