Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Be vis i Qry z singlem „007”

Album „Duch czasu” ukaże się w styczniu.

Opublikowany

 

fot. materiały prasowe

Be vis nie zwalnia tempa i prezentuje kolejny kawałek. Na kanale artysty na YouTube pojawił się klip do utworu „007” we współpracy z Qry. Jest to kolejne nagranie promujące krążek „Duch czasu”.

Album to zwierciadło surfującej natury twórcy między empiryzmem, odczuciami i emocjami towarzyszącymi przy powstawaniu poszczególnych numerów. Ciągami przyczynowo-skutkowymi, wglądem na systemy wartości oraz okres w którym powstawał, a chęcią zrobienia czegoś z niczego i poznania nieodkrytego jutra. Towarzyszy mu beztroska i odpowiedzialność. Gorycz i radość. Hitowość i brak zainteresowania trendami. Swoiste ying i yang. – mówi o swojej płycie „Duch czasu” be vis. Premiera albumu zaplanowana jest na 17 stycznia 2020.

8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ogarnij TO BLAAUUU
2 lat temu

CO TEN CHŁOPCZYK MA KURWA NA GŁOWIE? PIERZE Z PODUSZKI, CZY MOŻE KURZE GÓWNO? WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE W 2005 ROKU RAPER MA TAKĄ FRYZURĘ… CO SIĘ STAŁO Z WAMI, MŁODE CHŁOPAKI, DLACZEGO STALIŚCIE SIĘ TAKIMI CIEPLUCHAMI?!

たまごっち
2 lat temu

W 2005 każdy był zrobiony na pielucha kciuka,a teraz to przypał,więc każdy się robi na Piasecznego Piaska

johny spluwacz
2 lat temu

PEDAŁUFKA

WnukTedego
2 lat temu

Pierwszy. Co to za szczurek ? Zara filter będzie smolił pewnie dostał pojarę od tego Kizio czy jak mu tam. Lepiej dajcie newsa o Macie dobra beka z bananowca jest

Odb
2 lat temu

Be Zvis i Qrwy z singlem 69

ZAKOCHANA:***w QURY
2 lat temu

QRY PODOBNY DO KURY

SEBA BDF GANG
2 lat temu

BE VIS GRY ULICA RZADZI ULICZNY PZREKAZ PLYNIE ULICA ZIEJE OGHNIEM PDW JW DLA DOBRYCH CHLOPAKOW ZA KRAT PDW QRY PDW BREVIS

FANKA MATY
2 lat temu

QRY DUPI KURY

Popularne