Sprawdź nas też tutaj

News

Bedoes kłóci się z Filipkiem: „Guzior, twój przydupas”

Raper zadzwonił do studia Fame MMA.

Opublikowany

 

filipek-bedoes

Podczas programu „Face to face” Fame MMA doszło do ostrej wymiany zdań między Filipkiem a Bedoesem, który dodzwonił się do studia. Panowie nie szczędzili sobie krytycznych uwag, podczas których przewinęła się postać Guziora.

Podczas programu, który jest zapowiedzią walki Filipka z Amadeuszem Ferrari na Fame MMA 11, Boxdel zapytał Filipka czy podjąłby rękawice z Bedoesem. Ten powiedział, że bez problemu i mógłby także walczyć z każdym reprezentantem 2115, których nazwał „przydupasami Bediego”, bo jest przez nich nagminnie wyzywany w sieci. Godzinę później do studia dodzwonił się Bedoes i doszło do kłótni.Bedoes do Filipka: „Guzior, twój przydupas”

Bedoes wrócił pamięcią do ustawki z Filipkiem, podczas której obaj dali sobie po twarzy. Każdy z nich przedstawił swoją wersję wydarzeń, a zawodnik SBM Label zaatakował Guziora.

– Już nie będę roztrząsał tej sytuacji, solówki na którą się obsrałeś, i na której z krzaków wyskoczył Guzior, twój przydupas. – powiedział Bedoes.

– Chłopie, grubo lecisz, stary. Możesz dostać naprawdę w pizdę. Co ty się nie kłócisz, ty jesteś kur*a farmazoniarzem. Sam przyjechałeś tam na dwa auta. – odpowiedział mu reprezentant QueQuality.Bedoes: „Można mi zarzucić wiele, ale nie to, że jestem kukiełką ludzi od PR-u”

Po programie dyskusja przeniosła się na social media. Filipek po raz kolejny zarzucił Bedoesowi, że jest hipokrytą i jego wizerunek jest udawany.

– Prawdziwe oblicze z niektórych ludzi wychodzi całkowicie przypadkiem. Spi*rdoliłeś sobie cały PR, nad którym pracował sztab ludzi. I nie pi*rdol mi jakichś kocopołów o tym, że mi życzysz wszystkiego dobrego, bo dobrze wiemy, że jest to ostatnia rzecz jaka ci się śni, a udawany altruizm jest gorszy niż prawdziwa złość. Wolę być biedny, mieć hypemana, który nie umie trzymać mikrofonu (sorry kondzia, kocham cię) i grać koncert dla 50 osób niż być Tobą. Już nigdy nie będę się gryzł publicznie w język. I czemu nie opowiedziałeś o Giżycku, gdy przyszedłem pogadać z wyciągniętą ręką? – napisał Filipek.

filipek bedoes
Filipek udostępnił na Instastories taką grafikę.

Bedoes odpowiedział na te zarzuty:

– Osoba, której kariera muzyczna już od długiego czasu się nie kręci, artystycznie się nie rozwija, prowokuje, wywleka stare beefy i notorycznie używa mojej osoby do podsycania zainteresowania swoją walką (zainteresowanie swoją walką = lepsza sprzedaż pay per view = więcej pieniędzy) – to powiedziałem. Nie fair jest wkładanie mi do ust słów o braku szacunku do osób, które zarabiają mniej czy mają mniej wyświetleń. Nie jest to zgodne z prawdą, moją przeszłością ani z moimi przekonaniami, nic takiego nie padło nigdy z moich ust. Jest mi źle z tym, że dałem się sprowokować, ze reagowałem emocjonalnie, że wdałem się w przekrzykiwanie. Wiem, że wielu jest na rękę jest słyszeć, że jestem populistą i można mi zarzucić wiele, ale nie to, że jestem kukiełką ludzi od PR-u. Od pierwszego kawałka jestem sobą, ewoluuję i mój światopogląd zmienia się, bo mam 23 lata, ale NICZEGO NIE UDAJĘ. Zawsze wszystko robię zgodnie z moim sercem, a potem rozumiem, a ta sytuacja też jest tego obrazem.

Filipek do Bedoesa: „Jesteś odklejony. Nie masz krztyny wstydu”

Filipek udostępnił wypowiedź Bedoesa i na nią odpowiedział:

– Kino, naprawdę. Naprawdę nie wiem jak na te bzdury odpowiadać. Nosisz maski byku. Jesteś odklejony. Nie masz krztyny wstydu. Twoje tłumaczenia nawet ciebie nie przekonują. Pół twojego pi*rdolenia było o moich wyświetleniach i o tym, że Boxdel mi wkłada siano do ręki, a ty mi mówisz o jakimś szacunku? Będę was wszystkich wyjaśniał, naprawdę, właśnie dzięki tym małym wyświetleniom mam totalnie wypi*rdolone na koneksje. To jest zabawne, że ten biznes mi powiewa. Ciesz się, że i tak nie powiedziałem skąd miałeś bliznę i kto ci ją nabił, w jakich okolicznościach. A to też jest ciekawe. – zakończył Filipek.

27 komentarzy
27 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
XDDDDD
1 rok temu

To właśnie o grubasku jebanym przestało być głośno, bo solar i bialas maja nowy bankomat w postaci maty, wiec to ty gruba kurwo musiałeś dać o sobie przypomnieć.

Kurwy pizdy z dupy glizdy
1 rok temu
Reply to  XDDDDD

Musiałbym spać 24h żeby cały bedoes mi się przyśnił

hipokryzja
1 rok temu

Podsumowanie:
1. Bedoes zarzuca Filipkowi, to że ma mniejsze zasięgi samemu będąc łakiem
2. Pierdoli cały czas o tolerancji, samemu śmiejąc się z Filipka, że ma mniej hajsu
3. Zarzuca Filipkowi, że jest nietolerancyjny, bo tamten nazwał go pedałem, samemu tak go wyzywając w dissie Pinokio – „Pedale, wiesz Queba jest zapobiegawczy i między innymi za to szanowany”
4. Będąc „potężnym gangsterem” na solówkę przyjeżdża dwoma samochodami
5. Jego umiejętności bojowe mogliśmy ocenić podczas marszu kobiet, jak dostał kopa i leżał na glebie, oczywiście wielkiego gangstera musiał kolega bronić gazem pieprzowym
https://youtube.com/watch?v=zzMln6gL8E8
6. Szczyci się tym że jako pierwszy raper w Polsce wspiera środowisko roznosicieli wirusa HIV
https://medianarodowe.com/2021/04/16/100-niewygodnych-badan-naukowych-nt-homoseksualizmu-to-obala-mity-dzialaczy-lgbt

Wnuk Tedego
1 rok temu
Reply to  hipokryzja

Cały czas miałem bekę z tego Filipka ale odpaliłem te dissy na Bedopiesa (w momencie beefu w kutasie obu miałem) i nawet ładnie leciał. Szkoda że mu kariera nie pykła trochę

Ruroes To KURWA BAGAŻNIKOWA
1 rok temu

Ty kurwo bagażnikowa 🙂 Jesteś w stanie szczekać na odległość, a w rzeczywistości masz obesrane gacie ty kurwo, ruruo jebana! Cwel ci na imię.

Jongmen Jerychoński
1 rok temu

TO W TEJ BYDGOSZCZY TAKIE ZJEBY JAK TEN GRUBAS I 2115 MAJĄ ŻYCIE??

AL PACIPA
1 rok temu

To ten gęgster uciekający w bagażniku?

Ulululullulululu
1 rok temu

Mój dziadek wygląda młodziej od tego grubasa tłustego

Gruby Pyton
1 rok temu

Pierdolonemu grubasowi się chyba coś odkleiło kurwa, niech się chowa w bagażniku dalej i niech czyści ziemie bo jakiś pet w niego kopnął i odleciał na 100 m a jego kolezcy tylko pod sprzętem

Zawał
1 rok temu

Mam więcej wyświetleń, więc jestem lepszym człowiekiem.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Wyrzut słoniny do mózgu zaszkodził tej grubej upasionej kurwie bagażnikowej.

Masz więcej wyświetleń oznacza ni mniej, ni więcej, że masz więcej wyświetleń i to wszystko, ty kurwo.

dqwdqw
1 rok temu

TEN BEDOES JEST KURWA ZALOSNY I NIECH WYPIERDALA.

PROPS FILIPEK ZA WYJASNIENIE FARMAZONIARZA I RUCHANIE GO W DUPALA AZ PO SAME JAJA.

Bedopies
1 rok temu

Zacznę od tego, że props dla Filipka. Nigdy jakoś szczególnie go nie lubiłem, był średnim freestylowcem, chujowym raperem, ale teraz kosi sobie siano walcząc z patusami. I wydaje się być w miarę ogarniętym typem. Tymczasem ta gruba kurwa znowu zgłasza swoją kandydaturę do hipokryty roku..
– Śmieje się z Filipka, że ma mało wyświetleń i powinien całować Bixdela w rękę bo dzięki niemu ma co jest, podczas gdy sam cała swoją marna karierę zawdzięcza Białasowi i Solarowi
– Pruje się do guziora, że wstawił się za ziomkiem, a sam przyjechał na dwie fury do jednego Filipka xddd już pomijam, że przez lata Białas go ratował, bo gdyby nie on to pewnie nie raz by dostał wpierdol, gdy bawił się ze swoimi pedalskimi kolegami w gęg i nawet wywozenie w bagażniku by mu nie pomogło.
– pierdoli, że Filipek atencjusz i cche sobie zrobić fejm na nim, tymczasem sam kurwa dzwoni i drze pizde

Niech wypierdala dalej płakać po pannie i śpiewać, że chciał się zabić.

Pan japa
1 rok temu

CHUJ KOGO OBCHODZĄ TE LAMUSY

YOUNG PALUCH
1 rok temu

BEDOPSA TO KURWY NIENAWIDZE.

Krakowscy bananiarze kochają korki analne 50mm
1 rok temu

Bbwpies śmieje się z gejlipka
„Twoje pornole mają mniej wyświetleń niż moje”

PejaTVN
1 rok temu

Jak można w ogóle brać pod uwagę w jakimkolwiek względzie takiego spasionego ludwiczka w dupe jebanego ?

Quebonafide
1 rok temu
Reply to  PejaTVN

Dokładnie, też nie wiem jak można Sentina brać pod uwagę.

Jendrek
1 rok temu

Bedoes sie tak wkurzyl ze musial pojechac po hamburgera i kebaba

Betapies
1 rok temu

Ja jestem Borek 2115 z dniem dzisiejszym jestem za gruby aby rozpiąć rozporek

Rza
1 rok temu

Bedoes spierdalaj do lgbt cwelu. Gural już Ci obciągnął zadowolony? Filipek kolejna cwelina jak i guzior. Banda cweli

Homos
1 rok temu

Snorlax 5000 cp

Pan Pawel
1 rok temu

Znalazłem przyrodniego brata Kubanczyka
https://youtu.be/tqgeSOxbwIg

Kiiifafshssgs
1 rok temu

Lamusie jeździłeś po mniejszych miastach po tych pamiętnych słowach i spierda… eś na każdym kroku frajerze. Ja tam wierzę Filipowi

BORTWICK
1 rok temu

kartky to akurat wyłapał w pizdę od cieplaków z OIO

Popularne