Sprawdź nas też tutaj

News

Belmondo i Oyche Doniz kłócą się o prawa do nazwy Mobbyn

Belmondo dołączył do Step Records?

Opublikowany

 

Oyche Doniz i Belmondo zespół Mobbyn
Belmondo i Oyche Doniz / fot. BAL

Konflikt duetu Mobbyn rozkwitł na dobre. Belmondo i Oyche Doniz kontynuują przerzucanie się epitetami w mediach społecznościowych. Teraz doszła do tego walka o prawa do nazwy Mobbyn. Każdy z nich chce ją zabrać do siebie. Przy okazji dowiadujemy się, że jeden z nich zasilił szeregi opolskiej wytwórni.

Belmondo ogłosił koncert Mobbyn w Sopocie, w składzie Młody G & Mahatma Gun-D, a Oyche Doniz zaczął sprzedawać mobbynowe bluzy. – Tylko ja jestem w Mobbyn – przekonuje na Instagramie Doniz. Raper przyznaje, że roszczenia do marki może mieć obecnie wytwórnia Step Records. – Belmondziak opatentował Mobbyn – napisał jeden ze słuchaczy. – Nie on, a Stepy, bo on nie miał sosu, żeby za to zapłacić – odpowiedział spec od białej broni.

Dostęp do kanałów społecznościowych Mobbyn – Facebooka i Youtube’a jest obecnie w rękach Belmondo. Oyche Doniz twierdzi, że to kanał Mobbyn na Youtube jest mini labelem Step Records. – Opier***lił markę. Stąd te konkursy wiejskie – komentuje raper. Twierdzi on także, że Młody G dołączył do opolskiej wytwórni. – Belmondo jest w Stepach, nie w Mobbyn. Sprzedał dupsko – przekazał Doniz.

Na koniec raper stwierdził, że dopóki Belmondo będzie zarabiał na marce Mobbyn, on także będzie to robił.

Bajorson i Belmondo to nowe Mobbyn?

Bajorson, który pod koniec 2017 roku opuścił po wielu latach więzienie, dołączył kilka miesięcy temu do wytwórni Step Records i promuje obecnie nadchodzącą płytę „Kryminogenny”. Do sieci trafiły już pierwsze single „Przytul mnie”oraz „Yeeah Yeeah” ze Szpakiem. Endi NDZ, producent współpracujący z Bajorsonem ujawnił, że odwiedził go razem z Bajorsonem i Belmondo właściciel Step Records. Grupa Mobbyn ma być reaktywowana i wydać płytę. Wszystko wskazuje na to, że Belmondo połączy siły z Bajorsonem. – Wczoraj odwiedził nas właściciel Step Records z Bajorsonem. Wiele wskazuje na to, że będę odpowiedzialny nie tylko za część nagrań, ale też za brzmienie nowego materiału Mobbyn – poinformował Endi NDZ. Informację o wspólnej płycie z Belmondo potwierdził także sam Bajorson. Zapytany przez jednego z fanów na FB, czy będzie jego wspólny numer z Młodym G, odpowiedział: – Już się robi i będzie płyta z tym panem. Ponadto Belmondo wrócił już na FB, na którym zaktualizował zdjęcie profilowe oraz w tle, na którym widzimy napis Mobbyn.

Jak rozpadło się Mobbyn?

Grupa zawiesiła 1 lipca 2017 roku działalność, by powrócić po kilku miesiącach z serią koncertów. Niestety podczas występu w Toruniu, do którego ostatecznie nie doszło, Oyche Doniz, który przybył na miejsce dowiedział się z Instagramu Młodego G, że odwołuje on ten występ Mobbyn. Po tej sytuacji organizatorzy trasy wydali oświadczenie, w którym ostro zaatakowali Belmondo.  – Nie kierujesz się żadnymi zasadami, jesteś chodzącym farmazonem, który potrafi tylko wszystkich czarować, obiecywać i wymyślać niestworzone historie. Dlaczego olałeś nas, Doniza, fanów, którzy jechali dziesiątki kilometrów na twój koncert w Toruniu czy Łodzi? Odpowiedź jest prosta. Jesteś po prostu debilem.  – mogliśmy przeczytać w oświadczeniu. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Belmondo nazywa Oyche Doniza konfidentem

Rozwiązany w atmosferze konfliktu zespół Mobbyn spwodował, że Oyche Doniz oraz Belmondo przerzucali się w sieci różnymi oskarżeniami. Młody G nazwał nawet starszego kolegę po fachu konfidentem. – Łukasz Jamróz „Oyche Doniz” to konfident. Rozj***bał się na swojego szwagra w sprawie kredytowej, w której był słupem. Za to został usunięty ze składu. Teraz płacze, ze koncertów nie będzie i nie będzie za co ćpać. J***ć tę k***ę! – napisał kilka miesięcy temu Belmondziak.

Oyche Doniz zdementował te informacje. Raper pokazał się nawet na kanale Żuroma Pomówieni TV, na którym wyjaśnił, że to wszystko nieprawda.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
penis

SZKODA BELMONDZIAKA, POTENCJAŁ BYŁ W CHUJ ALE TAK TO JEST JAK SIE ĆPA, W ŻYCIU SIE ROBI BAJZELEK, W JEGO WYPADKU TALENT ZOSTAŁ MOŻE NIE STRACONY ALE MOCNO ZMARNOWANY GDYBY CHLOP BYL BARDZIEJ OGARNIETY COS BYC Z NIEGO BYLO POZDERKI

GANDZIOR

ALE DOJCZE PENIZ ZAMKNIJ RYJ STARUCHU BO I TAK BYLES NIEPOTRZEBNYM DODATKIEM DO MOBBYN, DECYZJA BELMONDZIAKA O USUNIECIU CIE ZE SKLADU BYLA JEGO NAJLEPSZA DECYZJA W ZYCIU, A PFU JEBAC CIE OYCHE CWELIZ

wahac

TO WYLIZ JAJA DLA NARKOMANKA OD MATKI KURWY. TEZ KIEDYS JAK BYLEM GLUPI JAK TY MYSLALEM ZE BELDOPIES TO GOSC ALE PRZEJRZALEM NA OCZY. JAK MOZNA SIE JARAC TAKIM PRZYKRYM GOSCIEM CO OD CPANIA GNIJA MU PAZNOKCIE

Hihihiena

DONI WEŹ RELANIUM I SIĘ USPOKÓJ

Czambałamba

Zróbcie sobie po lodziku i będzie po krzyku

Jebaćobozowego

Oyche Penis spec od table tenis.
Oyche Vanish spec od białych tkanin.
Oyche Fala spec od super anala.

never

Zajebiści są bez kitu, ale robią syf.

konio

Oyche nie wie co to Mobbyn, bo myśli, że to Mabyn, ale 1/3 praw do marki mu się należy, za aferę koperkową, w której był słupem.

18:43

Oyche to nie Sezonowiec

Czambałamba

OJCZE DONI, SPEC OD SPERMY KONI !

Roman Kurski

Co to za starszy pan? Czy trzyma jeszcze mocz?

głos rozsądku

Możliwe że Step chce jeszcze z niego wycisnąć trochę forsy, a może nawet i uratować. Wyświetlenia będą i tak, zaproszą jakiegoś Szpaka, czy Kizo i 3-4 bańki na luzie

Hubi

belmondo synek pierdolllony farmazoniasz . najdalej 3 miesiace i go wypierdola smiecia tak latwo nie zreformujesz. Oddaj pieniadze scieroo

janierozumieeeeeeeeeeeeeeee

to wszystko przez tego fasbriczo i jego starą :/

sssss

Popularne