Sprawdź nas też tutaj

News

Belmondo reaktywuje Mobbyn!

Dzisiaj pierwszy koncert.

Opublikowany

 

Belmondo
Belmondo / fot. kadr z klipu

Po organizacyjnej porażce poprzednich koncertów, za którą stał Belmondo nie wstawiając się na własne występy, właśnie dowiadujemy się, że reaktywuje on zespół Mobbyn i jeszcze dzisiaj zagra w Sopocie.

Początek roku przyniósł nam rozpad jednego z oryginalniejszych składów na naszej scenie – Mobbyn. Grupa zawiesiła 1 lipca 2017 roku działalność, by powrócić po kilku miesiącach z serią koncertów. Niestety podczas występu w Toruniu, do którego ostatecznie nie doszło, Oyche Doniz, który przybył na miejsce dowiedział się z Instagramu Młodego G, że odwołuje on ten występ Mobbyn. Po tej sytuacji organizatorzy trasy wydali oświadczenie, w którym ostro zaatakowali Belmondo. – Nie kierujesz się żadnymi zasadami, jesteś chodzącym farmazonem, który potrafi tylko wszystkich czarować, obiecywać i wymyślać niestworzone historie – mogliśmy przeczytać w oświadczeniu. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Przed tygodniem zaczęły docierać do nas informacje, że Mobbyn powróci w składzie z Bajorsonem. Wciąż nie mamy potwierdzenie tych informacji. Dowiedzieliśmy się za to, że Mobbyn faktycznie wraca z Belmondo na czele. Raper zapowiedział na swoim Instagramie, że dzisiaj, 14 lipca zagra w Sopocie na imprezie „HEHE CrackPark miniramp contest”. Wstęp na koncert to Mobbyn to 25 zł. Wiemy także, że na koncercie nie pojawi się Oyche Doniz.

Zapowiedź koncertu zobaczycie na Instagramie Belmondo.

 
4 komentarze

4
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
halun

beka z tych pedalow jebanych wszystkich okradaja sie nawzajem plus jechalem se wczoraj autobanem a tam dzieci po 6 lat sluchaja reto wlasnie taki fanbase maja te wszystkie polskie raperki my jak bylismy mlodzi to sie sluchaja wwo, peji i tkaich klimatow jak biggie, inne czasy byly wiadomo, belmondo na kiedys na propsie za muzyke, ale za to jacy oni sa ludzmi to chuj im w dupe jebac policje

halun
Jan Palony reaktywacja

Co ona ma z łokciami? Salami poprzyklejał sobie na łokcie, czy to jakaś łuszczyca? Elo bęc.

łakkiller

Jedyne co ono może reaktywowac to festiwal żenady i upadek zasad

Popularne