Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Po kilkunastu miesiącach wzmożonej pracy Beteo jest gotowy by oddać album „Nowy Pop” w ręce fanów. Na kanał SB Maffija trafił teledysk do kawałka „Znasz mnie?” wraz z którym startuje preorder.

„Znasz mnie?” to pierwszy kawałek z tracklisty, który możemy podziwiać z klipem. Mainstreamowe, otwarte na słuchacza brzmienie w połączeniu z osiedlowym podejściem do słów i ich szczerości. Teledysk zrealizowany przez Pata Kustomsa można obejrzeć już na oficjalnym profilu SB Maffija.

Zamów album: Beteo – „Nowy Pop”



Wraz z premierą teledysku ruszył preorder albumu „Nowy Pop”, dostępny tylko na SBStuff.pl z bonusowym materiałem – EP-ką „Nowy Rap”. Oficjalna premiera albumu już 26 października 2018.



8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
RRK
3 lat temu

BETEO TO SZMATA, TEJ KURWY NIE CHCĘ ZNAĆ

gdsgdsgs
3 lat temu

nie znam ,wypierdalaj

(´・ω・`)
3 lat temu

NIE ZNAM I NIE CHCĘ ZNAĆ

gaga12
3 lat temu
jacek
3 lat temu

czy mi się wydaje czy na krążku miał być Peja?

Beteo se rucha swoją siostre
3 lat temu

Pierdolony discopolowiec, smutne jak ta gra się stoczyła, taki VNM co luźnym chujem wpierdala tą scene i jego kawałki zawsze są O CZYMŚ nie ma obecnie jednej dziesiątej wyświetleń takiego ścierwa jak on i jego gromadka.
Wypierdalaj na polo tv wieśniaku

Czesław
3 lat temu

beteo, white jakieś cyferki i blacha to są kurwa takie beztalencia, że po prostu głowa mała. Fakt, że nabijają tyle wyświetleń jest porażający. Dno i wodorosty, Mezo przy nich to wirtuoz rapu.

Popularne