Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Po kilkunastu miesiącach wzmożonej pracy Beteo jest gotowy by oddać album „Nowy Pop” w ręce fanów. Na kanał SB Maffija trafił teledysk do kawałka „Znasz mnie?” wraz z którym startuje preorder.

„Znasz mnie?” to pierwszy kawałek z tracklisty, który możemy podziwiać z klipem. Mainstreamowe, otwarte na słuchacza brzmienie w połączeniu z osiedlowym podejściem do słów i ich szczerości. Teledysk zrealizowany przez Pata Kustomsa można obejrzeć już na oficjalnym profilu SB Maffija.

Zamów album: Beteo – „Nowy Pop”

Wraz z premierą teledysku ruszył preorder albumu „Nowy Pop”, dostępny tylko na SBStuff.pl z bonusowym materiałem – EP-ką „Nowy Rap”. Oficjalna premiera albumu już 26 października 2018.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
RRK

BETEO TO SZMATA, TEJ KURWY NIE CHCĘ ZNAĆ

gdsgdsgs

nie znam ,wypierdalaj

(´・ω・`)

NIE ZNAM I NIE CHCĘ ZNAĆ

śpiączka
gaga12
jacek

czy mi się wydaje czy na krążku miał być Peja?

Beteo se rucha swoją siostre

Pierdolony discopolowiec, smutne jak ta gra się stoczyła, taki VNM co luźnym chujem wpierdala tą scene i jego kawałki zawsze są O CZYMŚ nie ma obecnie jednej dziesiątej wyświetleń takiego ścierwa jak on i jego gromadka.
Wypierdalaj na polo tv wieśniaku

Czesław

beteo, white jakieś cyferki i blacha to są kurwa takie beztalencia, że po prostu głowa mała. Fakt, że nabijają tyle wyświetleń jest porażający. Dno i wodorosty, Mezo przy nich to wirtuoz rapu.

Popularne