Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Białostocka Liga Freestyle – Epizod nr 1

Opublikowany

 

Klubowe ustawki freestyle’owe wracają do Białegostoku! Po kilku miesiącach przerwy fani wolnego stylu i dobrego hip-hopu znowu będą mogli wziąć udział w bitwach na rymy!

Już 29 marca odbędzie się 1 edycja imprezy „Białostocka Liga Freestyle”. Tym razem miejscem, w którym zawodnicy walczyć będą słowami o uznanie publiczności i street credit jest klub Rejs na Nowym Świecie.

 

Za muzykę odpowiadać będzie niezawodny DJ Fejm (as Aptaun Records) i rezydent klubu. Imprezę poprowadzi natomiast Matys – białostocki raper i aktywista hip-hopowy (założyciel Białostocki Hip Hop Grono, czyli największego forum wymiany informacji nt. miejskiej sceny rapowej).

START: godz. 19:00

WJAZD: do 22:00

Osoby biorące udział w wydarzeniu na fb za FRIKO; pozostali 5 zł. BAR PROMO: 1 +1 czyli druga rzecz gratis* (nie dotyczy fajek i produktów w cenach promocyjnych, obowiązuje na górnym barze do godziny 22:30)

 

 

Fanpage: https://www.facebook.com/BLFreestyle

Link Do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/111519825644605/

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
EldoggaNaWolno

Liczę się w rab gże

kurwy

chuj w dupe pierwszemu

peaceyo

jak freestyle,to tylko Eldo

BJERGEN

i red (uooou)

mefistosedes

[img]https://www.static.urbancity.pl/images/product/16896.303993.L.smokestory-baseball_black.JPG[/img]
fsst

Jou

[quote name=”mefistosedes”][img]https://www.static.urbancity.pl/images/product/16896.303993.L.smokestory-baseball_black.JPG[/img]
fsst[/quote]
i co ziom? wziąleś sobie fotke jakiegoś asfalta
z urban clths i myślisz ze świecisz?

OstatniPrawdziwy

jak myślisz, że logo zgapione to na pewno nie od gimbusiarskiego ssg czy diil, ta forma loga ma w chuj lat już, powstała dawno i wiele firm/marek używa tego patentu, więc wyjazd gimbusie.

Popularne