Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Bleiz, Spinache i Cywinsky prezentują „Wrony”

Artyści promują nową płytę szefa Grill-Funku.

Opublikowany

 

Tytułowe „Wrony” to singiel zwiastujący wspólny album rapera Bleiza oraz producenta Plazzma. Gościnnie w utworze pojawia się Spinache oraz wokalista Cywinsky. Klip został zrealizowany przez Dobrekinostudio. Płyta ukaże się nakładem wydawnictwa Grill-Funk.

 
13 komentarzy
13 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Bedoesik
5 miesięcy temu

UWAGA, BEDOESIK WYDAJE DEKRET!JEBAĆ TPS-A, KTÓREGO PRYCZYŁ TOMASZ ZIELONKA W ZK. JEBAĆ INTRUZA CO MA MORDĘ JAK KURWA Z WYLOTÓWKI NA A2. JEBAĆ DAWIDA OBSERWATORA, KTÓRY WYGLĄDA JAKBY GO TATA BIŁ, GDY BYŁ JESZCZE MAŁY.
#FREESENTINO #SICARIOS

Przeskurwesyn666
5 miesięcy temu
Reply to  Bedoesik

jebał sentina pies i zdechł w męczarniach

DonPatus
5 miesięcy temu
Reply to  Bedoesik

Tylko ze wyżej wymienieni ludzi dalej robią swoje. Nawet Dawid kafelkator nagrał z kalim a ten wasz hitman Sicario niedługo nawet z Fabijanskim nie nagra bo wszyscy wiedza już co to za cham bez kontroli nas słowami i zachowaniem

Odbycik
5 miesięcy temu

Geiz, Straponache i Cwelinsky prezentują „Wibratory”Artyści LGBT zasysują nową pytę szefa Tranz-Funku.

Odb
5 miesięcy temu
Reply to  Odbycik

Bitchez, Cwelache i Cipinsky prezentują „Wanny”

Przeskurwesyn666
5 miesięcy temu

czemu piszesz k0biety i p0lskę przez zero? xd

wojeciech suchodolski
5 miesięcy temu

bo to zera dlatego tak sie pisze sie

Stary Włodka
5 miesięcy temu

WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO… Czytaj więcej »

Afro king
5 miesięcy temu

Napiszcie o dissie afrojaxa na bilona na nowym albumie! Zjadł prawilniaka jednym wersem
Kawałek „czemu nikt nie chce strzelić mi w głowę” trzecia zwrotka

BeImondo Informator
5 miesięcy temu
Reply to  Afro king

Strzeliles to sam sobie w głowe przyznając się do słuchania i wczuwania w polski rap. Bycie nazwanym cwelem jest mniejsza obelga niz byc nazwanym fanem polskiego rapu.

Afro king
5 miesięcy temu

Dawaj na soluwe kurwo obszczana

żENADA
5 miesięcy temu
Reply to  Afro king

dawaj adres kurwo

Afro king
5 miesięcy temu
Reply to  żENADA

01-745 Warszawa Dolnośląska 2 czekam pod jubilatem.

Popularne