Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Bleiz, Spinache i Cywinsky prezentują „Wrony”

Artyści promują nową płytę szefa Grill-Funku.

Opublikowany

 

Tytułowe „Wrony” to singiel zwiastujący wspólny album rapera Bleiza oraz producenta Plazzma. Gościnnie w utworze pojawia się Spinache oraz wokalista Cywinsky. Klip został zrealizowany przez Dobrekinostudio. Płyta ukaże się nakładem wydawnictwa Grill-Funk.

13 komentarzy
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Bedoesik
11 miesięcy temu

UWAGA, BEDOESIK WYDAJE DEKRET!JEBAĆ TPS-A, KTÓREGO PRYCZYŁ TOMASZ ZIELONKA W ZK. JEBAĆ INTRUZA CO MA MORDĘ JAK KURWA Z WYLOTÓWKI NA A2. JEBAĆ DAWIDA OBSERWATORA, KTÓRY WYGLĄDA JAKBY GO TATA BIŁ, GDY BYŁ JESZCZE MAŁY.
#FREESENTINO #SICARIOS

Przeskurwesyn666
11 miesięcy temu
Reply to  Bedoesik

jebał sentina pies i zdechł w męczarniach

DonPatus
11 miesięcy temu
Reply to  Bedoesik

Tylko ze wyżej wymienieni ludzi dalej robią swoje. Nawet Dawid kafelkator nagrał z kalim a ten wasz hitman Sicario niedługo nawet z Fabijanskim nie nagra bo wszyscy wiedza już co to za cham bez kontroli nas słowami i zachowaniem

Odbycik
11 miesięcy temu

Geiz, Straponache i Cwelinsky prezentują „Wibratory”Artyści LGBT zasysują nową pytę szefa Tranz-Funku.

Odb
11 miesięcy temu
Reply to  Odbycik

Bitchez, Cwelache i Cipinsky prezentują „Wanny”

Przeskurwesyn666
11 miesięcy temu

czemu piszesz k0biety i p0lskę przez zero? xd

wojeciech suchodolski
11 miesięcy temu

bo to zera dlatego tak sie pisze sie

Stary Włodka
11 miesięcy temu

WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO I STEPIE WY KURWY JEBANE PRZESTAŃCIE JUŻ PISAĆ O TYM ZJEBANYM SENTINO… Czytaj więcej »

Afro king
11 miesięcy temu

Napiszcie o dissie afrojaxa na bilona na nowym albumie! Zjadł prawilniaka jednym wersem
Kawałek „czemu nikt nie chce strzelić mi w głowę” trzecia zwrotka

BeImondo Informator
11 miesięcy temu
Reply to  Afro king

Strzeliles to sam sobie w głowe przyznając się do słuchania i wczuwania w polski rap. Bycie nazwanym cwelem jest mniejsza obelga niz byc nazwanym fanem polskiego rapu.

Afro king
11 miesięcy temu

Dawaj na soluwe kurwo obszczana

żENADA
11 miesięcy temu
Reply to  Afro king

dawaj adres kurwo

Afro king
11 miesięcy temu
Reply to  żENADA

01-745 Warszawa Dolnośląska 2 czekam pod jubilatem.

Popularne